Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csak comb/popsi edzés hatásos lehet? fórum

Csak comb/popsi edzés hatásos lehet? (tudásbázis kérdés)


24. matyera (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2020. ápr. 29. 18:11
Köszi! Egyenlőre jó így. Évek alatt én már annyi tornát csináltam.😁 RR, Norbi, Béres Alexandra, külföldi edzések. De most jó így: egy nap 20 percet mozgok kicsit. 😉 Amúgy meg 2 naponta min. 4-5 km-t lesétálunk.
23. michelle.r (válaszként erre: 22. - Matyera)
2020. ápr. 29. 16:41
Hajrá. Ha unod a goggolásokat, nézz rá néhány Péntek Enikő videóra, egy állat az a nő, imádom 🤗
2020. ápr. 26. 20:21
Ma is lenyomtam a guggolasokat. Remélem hatásos lesz. Nem akarok a karantén után úgy járni, hogy nem férek ki az ajtón.😁😁😁
2020. ápr. 26. 20:20
Köszi a tippeket mindkttőtöknek!!❤️❤️
20. michelle.r (válaszként erre: 18. - Matyera)
2020. ápr. 26. 19:30
Nem feltétlenül kell a fogyáshoz, de remekül lehet vele a ch-t csökkenteni, így viszonylat gyors tempóban tudsz fogyni anélkül, hogy az izmaid elsatnyulnának.
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Matyera)
2020. ápr. 26. 18:41

Én újabban piskóta-tallér ízűt iszom, a reggeli tejeskávémba pont jó az íze. Belerakom a napi fehérjeadag felét, vagy ha tudom, hogy aznap nem lesz hús, akkor a kétharmadát. Ez a fajta por könnyen oldódik, de csak 77% benne a fehérje. Nem baj, sokfélét próbáltam már, de ez ízlik is és oldódik is.

Nem éhezem meg olyan hamar, azt már észrevettem.

18. matyera (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2020. ápr. 26. 18:23

Sosem ittam még fehérjeturmixot. De még az is lehet. Mostanában ugyan szoktam reggelizni..itthon vagyunk, későn kelünk, kávé, tea, szendvics.

Köszi a tippet!😉

17. michelle.r (válaszként erre: 12. - Matyera)
2020. ápr. 26. 15:58

Akkor semmi drasztikus. Az menne, hogy reggel este fehérjeturmix, és normál ebéd? Olyat keress, ami legalább 80% fehérje tartalmú.


Én a wheyprotein- től, a biotechtől vagy a peaktől szoktam vásárolni.

16. matyera (válaszként erre: 15. - Guruljka)
2020. ápr. 26. 14:44
Köszönöm ❤️
2020. ápr. 26. 14:13

Ezt nemrég találtam meg, ez az a régi Jane Fonda-edzés, ami anno a Rakéta regényújságban is megjelent hetenkénti adagokban.

[link]

Én annak idején kigyűjtöttem és úgy használtam (mert videó, pláne PC akkor még sehol sem volt), a fenekem határozottan formásodott, és akkor nekem sem kellett 5 kilónál többet fogynom. Akkoriban én is futottam.

(A láb-fenék rész 15.30-nál kezdődik.)

Azt azért kell tudni, hogy idővel emelheted az ismétlésszámot, mert Fondánál az "égést" kell elérni, hogy már a gyakorlat vége felé úgy érezd, ég az izmod. Ez eleinte elég hamar megvan...


Sajnos a képminőség olyan, amilyen.

14. matyera (válaszként erre: 13. - Vivo44)
2020. ápr. 26. 14:05
😁😁😁
13. vivo44 (válaszként erre: 12. - Matyera)
2020. ápr. 26. 13:54
Esetleg több szex egy bizonyos pózban is sokat segíthet:-))))
12. matyera (válaszként erre: 8. - Michelle.r)
2020. ápr. 26. 13:50

Cuktot egyenlőre még csak kávéból/teábol hagytam el, de igyekszem,nem nassolni és nem vacsizni csak lájtosan.

Tavaly 20 kg-t fogytam, és valójában most jól esik normálisan enni. Még az is hogy újra van mellem. De azért a combom lehetne kisebb.

11. matyera (válaszként erre: 9. - Timycat)
2020. ápr. 26. 13:47
Első két nap már pipa. Igen az első után veszett izomláz volt. A tegnapi után is este mint aki besz@rt😂úgy közlekedtem. De ma már oké. Azért van némi edzettség. 4-5 km-t néha futok, ha úgy adja kedvem. De most az utóbbi 10 napban lustalkodtam.
10. matyera (válaszként erre: 7. - Unom)
2020. ápr. 26. 13:46
Csak kicsit szeretném hogy centiben kisebb legyen és a narancsbőr újra eltűnjön.
9. timycat (válaszként erre: 1. - Matyera)
2020. ápr. 26. 13:25

Napi 200-at ne csinálj ☺️ helyből nem is tudnál, meg olyan izomlázad lenne, hogy egy életre megutálnád.


2 naponta 5-6 x 8 bőven elég, az elején még így is gyötrelem lesz leülni és felállni a wcről. Nem tudom miért a wc-re leülés, felállás a nehéz ilyen edzés után, egy sima szék nem. Lehet a wc alacsonyabban van.

Ha edzetlen vagy akkor kezdésként saját súllyal, később vagy ha eleve edzésben vagy akkor súlyzókkal.

Meg lesz a látszatja tuti.

8. michelle.r (válaszként erre: 1. - Matyera)
2020. ápr. 26. 13:13

Igen, persze. Az izom formálódik, tónusosabb lesz. De fogyni akkor fogsz, ha az étkezést is átalakítod. Ha kiiktatod a cukrot és a lisztet, 3 hónap múlva nem fogsz ráismerni a hátsódra 🙃


Guggolásnál vigyázz, hogy a térd nem mehet a boka elé!

7. unom (válaszként erre: 1. - Matyera)
2020. ápr. 26. 13:11

Mindenképp fog formálódni az edzésről. Hogy vissza kell-e venned az étkezésből azt úgyis látod majd menet közben.

Popsiból fogyni akarsz, vagy izmot építeni?

6. matyera (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2020. ápr. 26. 13:09
Én amolyan bögyös-faros típus vagyok, erre még akkor sem lenne esélyem ha napi 20 órát erősítenék.😂😂😂
5. vivo44 (válaszként erre: 1. - Matyera)
2020. ápr. 26. 12:36

Véleményem szerint az általad felsorolt gyakorlatokkal pár centi biztosan, ugyanakkor picikét izmosabb is lesz a popsi és vádli. Tehát szerintem csak mértékkel a comberősítő gyakorlatokat, mert nehogy férfiasan izmos legyél 99 évesen:-)))

De alapvetően igen.

4. matyera (válaszként erre: 3. - Globus)
2020. ápr. 26. 12:04
Az tök mindegy. Csak kisebb legyen pár centivel 😁😁
3. globus (válaszként erre: 1. - Matyera)
2020. ápr. 26. 11:21
Formálódik, de a kilók száma marad.
2020. ápr. 26. 11:19
Nem
2020. ápr. 26. 11:12

Nem vagyok már mai csirke, szóval eléggé képben vagyok a mozgás/fogyás/diéta/ sport témákban.

Viszont most egy olyan kérdésem lenne,hogy szerintetek lehet e formálni csak a comb/popsi részt?

Felszedtem kb 5 kilót, ami részben jó, mert újra vannak melleim. Szóval fogyókúrázni most nagyon nem szeretnék, mert tuti ismét onnan tűnik el a nagyja. Részben meg nem jó, mert deréktájra és combra mentek a plusz kilók.

Na szóval szerintetek,ha napi kb 200 db-os guggolás/kitörés/comberősités feladatsort megcsinálok, akkor van esély, hogy formálódik? Vagy muszáj az étkezésből is visszavenni?🤔🤔🤔

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook