Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
321. amalthe (válaszként erre: 316. - Alkeszosz)
2011. ápr. 26. 06:05

jaj ne haragudj egy hetes szünet volt és otthon nincs net mert ugye kikapcsolták nincs miből fizetni....

azt mondták mikor érdeklődni voltunk, hogy HITELT adnak! és, hogy külföldi bankok is vannak mögöttük... először nem hittük el nagyon de apumnak egy ismerőse azt mondta hogy ügyvéddel megnézeti...visszahívott, hogy nyugodtan mert nincs velük para.... aztán azt ígérték!!! HOGY MÁRCIUS ELEJÉN MEGKAPJUK A PÉNZT! -_-" mi is csak azért mertünk bele vágni mert elvileg utána nézett az ügyvéd is ...erre a honlapra sajna később bukkantam rá...nem mondom, hogy nem vagyunk hibásak... de azért a szegény ember pénzét elvenni, hogy még csóróbb legyen ebben az amúgy is összeomladozó országban...lehet az ügyvédi is benne volt mert pécsi fogalmam sincs vagy a kedves jó barát ennyit ér...ez van! itt meglehet tenni mindet!!! és csak azért is kéne hangot adni ennek, médiában főleg!!! Mert vannak még sokan akik nehogy ebbe a hibába essenek bele! Mert ahogy elnézem sokan vannak ebben az országban akik tudják mi az , hogy nélkülözni, akiket mindenhonnan visszautasítanak mert fizetés képtelenné váltak (lásd svájci frank, munkáját elveszítette, idős stb.) és minden alkalmat próbál megragadni, hogy élni tudjon....ezért senkit nem lehet hibáztatni.... de a kormánynak sem ártana normális jogszabályokat hozni bűncselekménnyé nyilvánítani az ilyen cégeket vagy valami...CSELEKEDNI! nem másikra mutogatni...undorító...elvileg ezért melengeti a hátsójuk a parlamentben de csak elvileg....amondó vagyok aki peres ügyre kíván lépni mi benne vagyunk, hogy közösen előkerítünk egy ügyvédet mert olcsóbb és hatásosabb!

320. ketten is (válaszként erre: 317. - Kira88)
2011. ápr. 22. 14:53
Kedves Kira88!! Nagyon örülök, hogy te olyan jól állsz anyagilag, hogy nincs szükséged kölcsönre! Nem is értem miért érdekel ez a Fórum oldal? Kíváncsiság, vagy sértegetni akarod az elkeseredett embereket????? Úgy látod nincs elég bajunk (még ismeretlenül)te is belénk rúgsz!!!! Nem köszönöm meg ne haragudj!!! Tudod a bank nem ad rokkant nyugdíjasnak de ők meg ígérték, és 5500ft-t ill. 8800ft-t kitudtunk volna fizetni, és borzasztó nagy segítség lett volna.Ha segíteni nem tud valaki akkor a véleményét tartsa meg magának. Ma én vagyok bajba de lehet, hogy holnap te leszel abba. Szívből kívánom ne legyen rá szüksége senkinek. A sorstársaknak azért nagyon Kellemes Ünnepeket kívánunk!
319. Andi 1982 (válaszként erre: 317. - Kira88)
2011. ápr. 22. 14:30

Kedves Kira88!


Nem hiszem, hogy pénzügyi analfabéták vagyunk, csak amikor az ember nagyon kilátástalan helyzetben van, megpróbál mindenben kapaszkodni!

sokan szerintem úgy gondoltuk, hogy a bankok nem adnak, pl. a bar lista miatt, de van olyan, aki megtalálja a kiskapukat. A másik dolog: tavaly novemberben voltunk ott abban az irodában és még idén márciusban is ott voltak, ki gondolta volna, hogy átverés?! befizettem az összeget, de az sem volt gyanús, hiszen nekem családon belüli lakásvásárlás volt 4 éve és érdekes, hogy ott is voltak előzetes költségek!

Én a vállalkozás bővítéséhez szerettem volna pénzt kapni.

Szerintem ne ítélj el másokat, hiszen TE is kerülhetsz ilyen helyzetbe bármikor!!!

2011. ápr. 22. 12:54
sziasztok!valaki győrben járt már igy mostanság? légyszike irjatok!
317. Kira88
2011. ápr. 21. 22:39

Igazán nem akarok senkit megbántani,de azért az elkeserítő,hogy mennyi pénzügyi analfabéta van Magyarországon...

A sok töltelék tárgy helyett inkább pénzügyi alapokat kellene tanulni a középiskolában!!!


Azért van ennyi átverés,mert az emberek tájékozatlanok,figyelmetlenek,egy-két szép szóval csőbe húzhatóak.

Teljesen őszintén kérdem: aki hitelt szeretne felvenni, miért nem bankba megy???Államilag szabályozott keretek között működő pénzintézetbe??

Miért jó saját magunkat szívatni??

Ha meg a bank nem ad kölcsönt,akkor annak valószínűleg oka van,hiszen felmérte,hogy nem tudnánk fizetni. Nem kell mindenkinek saját lakás és autó,ilyen áron ne kelljen!

ADDIG NYÚJTÓZKODJ AMÍG A TAKARÓD ÉR!!!

316. Alkeszosz (válaszként erre: 315. - Amalthe)
2011. ápr. 18. 09:44

Én nem kaptam választ.


De nem baj.


Jelentsétek fel akit fel kell, és legközelebb legyetek körültekintőek.

315. amalthe
2011. ápr. 17. 17:11
Mi pénteken megyünk be Pécsen feljelenteni őket, aki gondolja csatlakozzon.Még nem tudom, hogy délelőtt vagy délután. Itt sem szabad hagyni azt, hogy tovább tevékenykedjenek és kicsalják a pénzt a szegény ember zsebéből.... azt itteni irodából még nem pakoltak ki...hangot kell igen is adni annak, hogy ezek a cégek ne alakulhassanak meg Magyarországon ....így is szar a kormány különben nem hallani megint csalásokat etc. a tévében... különben is hol az ígéret, hogy betiltják ezeket a cégeket? SEHOL! csak a szokásos sztori mindenki újjal mutogat a másikra :/
314. 7529edede9 (válaszként erre: 311. - Zoé76)
2011. ápr. 17. 16:33
Mi az ,h sikertelenül??
2011. ápr. 17. 14:10

Kedves Fórumozók!

Teljesen egyet kell értsek djflash97-tel.

Ha nem fogunk össze soha nem fog megoldás születni ebben a sok száz embert átverős történetben!

Én Debrecenben tettem feljelentést a válasz lehangoló- a rendőrség szerint nem történt bűncselekmény.

HOL AZ IGAZSÁG???????????????????

312. böbe27
2011. ápr. 17. 10:23
Sziasztok.Kecskeméten már a rendőrség vendégszeretetét élvezi az itteni vezetőség.Kérlek benneteket Kecskemét és környéki károsultak minél többen tegyetek feljelentést hátha vissza kapnánk a pénzünket.Eddig még csak 15 károsult tett feljelentést pedig nagyon sokan vagyunk.
311. zoé76
2011. ápr. 16. 22:50
sziasztok én voltam a miskolci rendőrségen sikertelenül nekem 213000ft-om bánja
310. rohamcsiga84 (válaszként erre: 307. - Andi 1982)
2011. ápr. 16. 18:37
szia.megyek én is a miskolci rendőrségre.mennyi ideig tart a jegyzőkönyv felvétel?csak azért kérdezem hogy kell e kivennem szabadságot.telefon számom 30/9204895.
309. Alkeszosz (válaszként erre: 308. - Djflash92)
2011. ápr. 16. 17:21

Egy egész életre ezzel még nem lehet kiseperni a korrupciót, és a csalást, mert az mindig lesz.


De összefogással hatalmas csapást lehet mérni a csalókra, és az sem egy utolsó szempont, hogy azoknak a naiv hiszékeny embereknek is felhívhatjátok a figyelmét, akik gondolkodás nélkül fizetnek hasonló helyzetben.


Pl az összes piramis játék, meg az összes olyan munkahely, ahol először fizetni kell, és aztán kapsz munkát CSALÁS!

Aki ilyenhez csatlakozik, és a barátját rokonát hívja maga alá-felé, belé, meg mittudomén, az maga is csalást követ el, persze többnyire úgy, hogy nincs is annak tudatában. Aztán sírva veszi tudomásul, hogy elúszott a pénz.


Én bizony még senkit nem hallottam meggazdagodni ebből, kivéve azokat a gallérosokat, akik ezeket a gagyi dolgokat kifundálták. Sokat töprengek azon, hogy miért nem óvatos senki ilyen helyzetben.


Lásd Ilferro, ahol egymást ölték az emberek, a gyors meggazdagodás, meg a "pénzt semmiért" hiszemben, aztán kínjukban éjjel kapargatták a garázsban a telematricázott autót, és nyelték, bukták be annak is a belépő néhány százezer forintját.


A hiszékenyek egy életre tönkremennek. Ezért a minimum hogy felzavarjátok az állóvizet, és hogy a csalók szegedre, sátoraljaújhelyre vagy más csinos helyre menjenek "üdülni".

2011. ápr. 16. 15:30

Tisztelt Fórumozók, FIGYELEM !!!

Én voltam a tv2-riportjában, kérem azokat a károsultakat,hogy jelentkezzenek mert csak úgy tudunk célt elérni hogyha többen vagyunk károsultak! De főleg kecskemétieket kérem hogy jelentkezzenek a +3630/735-4374-es mobiltelefonomon,és fogjunk össze,tegyük börtönbe őket hiszen megérdemlik! Mert szegény emberek kis pénzét vették el,becsapták őket! Mi vagyunk a Helvéciaiak akik elindították ezt az egészet,és jöttek ki a tv2-től riportot késziteni,ezúton is köszönjük nekik!

Tettünk feljelentést is,társuljatok ti is! KIváncsi lennék hogy a tisztelt illetékes Móró úr hogy került fel,hisz eddig se címet semmit nemtudtunk róla,és kollégáiról,mert a kecskeméti irodából is "elszöktek" a mi és a többi károsult pénzével... Most vakációznak talán?!? Az illetékes csak a bőrét védi,nincs szava se amit elhigyünk mi és a többi érintett,kifosztott ember!!! kérlek benneteket jelentkezzetek,ha éreztek egy kis jogtalanságot ebben az egészben.... Mi tisztességes emberek mutassuk meg ennek az országnak hogy kizavarjuk egy egész életre a korrupciót és csalást!

2011. ápr. 16. 15:30
Én is megtettem tegnap a Miskolci Rendőrkapitányságon a feljelentést, felvették a jegyzőkönyvet, majd beidéznek kihallgatásra, de nem tudom, hogy visszakapjuk-e a pénzünket?! Mást nem tudunk tenni, csak várni és reménykedni! tegnap én voltam a 13.-ik. mindenki jelentse fel őket, minnél hamarabb, mielőtt mindenki felszívódik a bandájukból! Tegnap az ügyintéző még segíteni akart megírni a méltányossági nyilatkozatomat, azt mondta még, hogy küldjem el és biztos, hogy visszakapom a pénzemet! mindezt szemrebbenés nélkül tette! sok kitartást és erőt kívánok minden károsultnak. bízzunk a jó istenben, hogy mindannyiunkat megsegít!
306. Alkeszosz (válaszként erre: 305. - Amalthe)
2011. ápr. 16. 13:35

De ez hogy működött?

Miért kellett ennyit fizetni? Mi volt az ígéret?

Nem gondoltatok arra, hogy ez átverés is lehet?

305. amalthe
2011. ápr. 16. 12:34
apukám csak szerdán tud hazajönni a munkából de még aznap fel lesznek jelentve Pécsen!! 280ezer forintunk oda...aminek a nagyja kölcsön...
304. Lina 79
2011. ápr. 16. 12:23
A tegnapi újságban még mindig hírdetik magukat "A Pécsi Hírekben" Felsőmalom utca 4.sz. alatt. Komolyan mondom ehhez már pofa kell. Egyáltalán, hogy működhet még az iroda???
303. 7529edede9 (válaszként erre: 302. - Alkeszosz)
2011. ápr. 16. 10:58
Igen! és menjen mindenki aki ide beírt és érintett!
302. Alkeszosz (válaszként erre: 300. - 7529edede9)
2011. ápr. 16. 10:56

Másrészt nagyon bízom abban, hogy azért nem pörög végre ez a fórum topik, mert azok, akik eddig ideírtak, most a rendőrségen "fórumoznak" és jegyzőkönyvbe veszik a mondandójukat.


Remélem hogy győz az igazság, és minden károsult visszakapja a pénzét!


Milyen jó hogy vannak ilyen fórumok, és hogy a nyilvánosság elé lehet vinni bármilyen ügyet.

Nagy falat ez így minden csalónak, mert pillanatok alatt elindul egy leleplező fórum, mint jelen esetben ez is.


Még a tényekben is ezt a topikot mutatták! Hoxának hatalmas ölelés ezért!!!

301. Alkeszosz (válaszként erre: 300. - 7529edede9)
2011. ápr. 16. 10:41

Én ezen már csak azért sem mérgelődök, mert vélhetően a nyomozati szakaszban az is "tanú"-ként lesz kihallgatva, aki arról az IP-címről azt a nagyon hivatalosnak tűnő levelet beillesztette. :)


És mint tudjuk, tanúból lesz mindig a legjobb vádlott. :)

300. 7529edede9 (válaszként erre: 296. - Alkeszosz)
2011. ápr. 16. 08:05
Még volt pofájuk beírni a hoxára,ez mindennek a teteje!
299. Alkeszosz (válaszként erre: 298. - Alkeszosz)
2011. ápr. 16. 01:15

Lehet hogy félreérthető.


Nem a Credit swisshez fordultunk néhány éve, hanem egy régi jól bevált pénzintézethez.

Persze nem is volt semmi gond , de el tudom képzelni hogy milyen érzés lehet, amikor eltűnik az iroda, nem veszik fel a telefont, és elúszik a pénz.

298. Alkeszosz (válaszként erre: 297. - Zsaki30)
2011. ápr. 16. 01:13

Sok sikert Neked is!


Engem megrázott a riport. Mi néhány éve vettünk fel hitelt.

Borzalmas lett volna ha átverenek , és az utolsó pénzünk is elúszik.

Nem ismerem a részleteket, csak ma éjjel láttam ezt a fórumot a Tv2 tények c műsorában, és a fejleményeket a letartóztatásról.


Sajnos mindig van új trükk a nap alatt. :(

297. zsaki30 (válaszként erre: 296. - Alkeszosz)
2011. ápr. 16. 01:10
Én is megyek hétfön bünhődjenek!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 16. 01:07

Ma éjjel ez volt a Tényekben!


[link]


Most már elindult a nyomozás, ezért a károsultaknak be kell fáradni a rendőrségre, és feljelentést kell tenni. Most már nem csak fórumozni kell, hanem el kell menni a rendőrségre.

Ez van a riportban is! Jelentkezzenek a károsultak!


Minden átvert polgárnak sok sikert , erőt egészséget kívánok!

295. zsaki30
2011. ápr. 16. 01:02
Székesfehérváron is vanak mar a MÓRI ut 26-ban remélem a rendörség felfigyel rájuk!!!Nekem mar válaszoltak debrecen darabos ut 16-ból hogy nem kapom vissza a regisztrációs dijat na de se baj majd kártérités cimen visza adják töbszörösen!!!!!!116ezrem landolt a csalók zsebébe
294. zsaki30 (válaszként erre: 289. - Creditswiss01)
2011. ápr. 16. 00:59
Ne höbörögj inkább fizesetek ahogy igértétek!!!Remélem mind börtömbe juttok!!!Debreceniek is ugyan olyan Rendesek mint ti lenyulják a szegényeket én is feljelentést teszek..Nem kell hibáztatni a tényeket hisz ezek tények!!Nem kapnak emberek kelö tájékoztatást csak a sablonos szöveget szerencsére hangfelvételel tudom bizonyitani remélem összes ilyen áll hitelezö cég börtömbe kerül és ott megbünhődik. Nézz tükörbe és ne fenyegesd a tények szerkesztőit!Ők nem hazudnak szembe az irodátokban kihelyezet emberkékel
2011. ápr. 16. 00:55
ja és minden károsult jelentkezzen a rendőrségen azt mondták
2011. ápr. 16. 00:54
sziasztok.most hallottam a késő esti híradóba hogy letartóztatták a vezetőt s a nyíregyházi rendőrség várja a többi iroda címét is hogy be tudják zárni.reggel hívni is fogom őket s a miskolci irodát is bejelentem.remélem szembe tudok nézni majd a kis k..va ügyintézőkkel.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook