Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Credit swiss fórum

Credit swiss (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. jan. 8. 14:36

Sziasztok!

Én azt tartom felháborítónak és egyben szomorúnak, hogy nem támadni, köpködni, és negatív hangon reagálni a hozzászólásokhoz (mint például kedves Olgadeb úgy-e? ) hanem segíteni a másikon, de ez úgy látszik a mai világon mindenütt működik csak itt nem.Nem mások kárán élni és meg élni...de ez is csak elfecsérelt szó...mert gyűlölködni könnyebb mint tisztességesen élni!!!!!Csak más kérdés az is, hogy este ki milyen nyugisan tud aludni a saját ágyában.....

2012. jan. 5. 09:16
SZIASZTOK.Valami jó fejlemény .Csak privátba irjatok nevet mert kitörlik.Keresem a TÉPEI hölgyet mert kitörölték a hozzá szólását. Nem jelentkezik az OLGADEB és azL1981-es hozzá szóló sem.
409. heni20
2012. jan. 3. 16:41
Én Debrecenben kötöttem a Darabos utcán. Ők is ugyanúgy eltűntek! A feljelentést megtettem, várom a fejleményeket!
2012. jan. 3. 15:22
Akit érdekel aPásti utcai irodáról tudok egy-két dolgot.
2011. dec. 21. 09:43
A segítséghez én is hozzá fogok járulni, amennyire csak lehet és tudok!
2011. dec. 21. 09:17
olgadeb.Köszönöm az információt,ha nem vagy acsapat tagja akkor te is nagyon okos lehetel hogy téged is megszivattak.A személyes találkozástól elzárkóztál, te sem ismersz engem én is felvagyok háborodva amiért lehülyéztél. Az idő mindent egy kis segitséggel megold.
405. credites (válaszként erre: 404. - Oli7676)
2011. dec. 20. 11:58
akkor várom privátban :)
404. oli7676
2011. dec. 20. 11:50
nem fog menni csak privátba
403. credites (válaszként erre: 402. - Oli7676)
2011. dec. 20. 11:09
na oszd meg velünk kérlek, hátha többet tudsz mint én volt dolgozó :)
402. oli7676
2011. dec. 20. 09:29
érdekes infókat tudtam meg
2011. dec. 19. 21:04

Kedves Fórumozók!


Lassan egy éve követem a fórum hozzászólásait. Láttam sok negatív élményt, de csak az ügyfelek részéről. Megértem, hisz részese voltam, viszont vannak olyan dolgok, amiket én ( ott dolgozóként) éltem meg. Mivel egy bizonyos cég dolgozói esetleges főnökei is itt legyeskednek, ezért csak privát üzenetben osztom meg a tapasztalataimat és az én szemszögemet, de csak is azoknak, akik károsultak és láttam már hozzászólását a fórumon, nem szeretnék ismét feljelentés áldozata lenni a cég felől.. Szóval akit érdekel egy érdekes sztori, várom a privát üzenetét.

Sejtem ismét csomó felháborodás lesz, de az ünnep és 1 év múltával úgy gondolom az én lelkiismeretem is tisztább lesz!

400. oli7676
2011. dec. 19. 10:56
valakit érdekel valami?
2011. dec. 13. 12:26
Kedves olgadeb. Köszönöm hogy reagáltál alevelemre, de én még csak most láttalak hozzá szólni.Ugy gondoltam mint azL1981-es hozzá szóló is a csapatba tartozott. A nevezet személy a Pásti utcán dolgozott akivel többször is beszéltem és rákérdeztem, hogy mikor lesz pénz.Mindég azt válaszolta hogy 3-4 hét.Az iroda megszünése után Nyiregyházán az ottani irodában is beszéltem vele. HA nem tetszik amit irtam ,én szivesen találkozom veled és elnézést kérek.SZIA.
398. olgadeb
2011. dec. 13. 09:56
Ugy latod ? Te milyen okos vagy ! Ha mindig ilyen okos lettel volna akkor most nem lennel itt a forumozok kozott. Egyebkent mibol gondolod ezt ? Neked mindenki a csapathoz tartozik ? Egyszeruen elkepzelni sem tudod hogy az ember megtud informaciokat ? Latom nem vagy egy informacioehes tipus.
2011. dec. 7. 08:54
SZIASZTOK.Ugy láttom olgadeb is a csapathoz tartozik mint az L1981-es hozzá szóló is.Nem sokat tudtok az irodákról,biztos üdülnek a pénzünkből.
396. olgadeb
2011. nov. 30. 13:58
Böbcsike ! Rosszul tudod.....
2011. nov. 29. 17:20
Sziasztok!A Debreceni irodáról annyit tudok, hogy a K.Juditot kihallgatta a rendőrség!!!!!!!!Tehát egy csaló már meg van!!!!!!!Kérdés, hogy mi lesz???
394. zsaki30 (válaszként erre: 391. - 666115d626)
2011. nov. 14. 19:16
Helló!Ha törvényes Keretek között talán a Rendörök egyik üzletkötőjüket megtudja találni!Szerzödés bontáskor amit a helyszinen irattam vele ráirattam a személy igazolvány számát!!!!!Talán igy meglehet találni őket!!!!
393. orso82
2011. okt. 24. 18:35

Sziasztok!


Én miskolci irodában jártam, befizettem 320.000 forintot, persze átvertek és minősíthetetlen hangnemben tudatták velem, hogy bolond voltam! Az ügyintéző, egy mackós, mézesen beszélő "úriember" megtalálható a facebookon is!


De ma kaptam idézést postán, úgyhogy valami beindult! Remélem! Jó lenne a pénzünket viszontlátni!


Miskolc környékéről jelentkezzetek! Jó lenne tudni, hogy állnak a többiek az ügyben!

392. kisisisi (válaszként erre: 391. - 666115d626)
2011. okt. 24. 18:23
a debreceni iroda mr reg bezart ugy tudom , en ittam ra hideg vizet, egy tapasztalattal okosabb lettem. maskor el is olvasom amit alairok. a csajokrol nem tudok semmit, az egyik az mikepercsi talan,
2011. okt. 21. 11:44
SZIASZTOK. Valamit irjatok a debreceni irodáról és az alkalmalmazotaikról.N
2011. szept. 23. 16:17
Sziasztok! Mi kaptunk Kecskemétre idézést. Tegnap ill. tegnap előtt, de sajnos két különböző időpont.Bevallom meglepett már teljesen lemondtunk róla. Hát nagyon jó lenne ha vissza kapnánk a pénz. Rettenetesen jó lenne úgy hogy Higgyünk benne.
2011. szept. 19. 15:14
SZIASZTOK.Az L1981-ES hozzászóló 07 11-e óta nem jelentkezett.A mi pénzünkből ilyen sokáig van a tengerparton pihenni,vagy talán a kalitkában pihen. Remélem az utóbbi az igaz. Ha valamit tudtok irjatok akár a privátba is. Nekem is 2-3 hozzá szólást kitöröltek.
388. bezi77 (válaszként erre: 270. - L1981)
2011. szept. 16. 21:49
Hello!Mind szép és jó dolog hogy véded a kollegákat de hagy kérdezzem meg tőled miért fa nyelven beszéltek az emberekkel talán ha úgy magyaráznátok el ahogy kell akkor nem lenne ez a fórum!Ja és ha a legelején elmondanátok minden apró részletett akkor nem lenne fenyegetőzés és elégedetlen ember gondolkoz el és képzeld bele magad pl okán az én esetembe te megtennéd hogy a 3ésfél éves szívbeteg kisfiadnak és a férjednek meglegyen mindenE lényeges dolog mint szállás élelem bizonytalan időre és gondolj bele abba hogy mikor elbúcsúzol a fiadtól az jár az eszedbe vajon láttom e még a fiam élve és könnyek közt rettegve várod a telefont él e még át tudod azt érezni amikor egy hajnalban azt mondják a telefonba 2 szer újra kellett éleszteni a fiát és nincs garanci ra hogy a másnapot túléli?!!!!!!!!Talán te is a másik oldalt lennél és nem a bűnös oldalon!!Egyszerűen csak egy szó ŐSZINTESÉG!!az a bosszantó hogy ezekre a bibikre is rákérdeztem és persze nem igaz semmi.Köszönöm a 4 gyermekem és a magam nevében azt hogy sikeresen átvágott a hős kollegád és a cég.Hát ennyi boldog békés életet ehhez gyomor kell amit a kedves kollega tett és a áhitatott cég.
387. bezi77 (válaszként erre: 386. - GABO50)
2011. szept. 16. 21:26
Szia Debrecenbe van még átvágos iroda?A felbontási szerződést költözésre hivatkozva vissza küldték Budapesti címet sikerült szereznem azt viszont nem írták meg hogy címváltozás volt de a befizetős csekket el tudták küldeni de én még pénzt nem láttam.Olyan ideges leszek ettől a cégtől hogy .....á.Bosszantó ezek olyanok mint az uzsorások csendesen sunyiba veszik el a maradék értéked.
386. bezi77 (válaszként erre: 384. - Mecsike)
2011. szept. 16. 21:18
Szia ha nem akarsz csapdába esni ne tedd én nagyon bánom már hogy bele mentem sajnos nem gondoltam hogy ilyen szívtelen aljas emberek vannak mint ezek minden lelkiismeret furdalás nélkül megmagyaráznak mindent addig amig el nem hiszed nekik amit mondanak igérnek szépet jót csak az igazat nem mondják a te bajod az ő nyereményük az se számitott hogy 4 gyermektől és köztük 1 szívbeteg kisfiutól aki 2 hónap alatt 3 jött vissza a halál torkátol vágtak át az anyukáján keresztül.Arra nem méltatak miutn kifizettem a díjjat felhívjanak nem kerültem a kifizetési listára de ezt csak azért hogy ne adj isten szerződést tudjak bontani remélem az aki engem átvágott soha ne legyen nyugodt álma.Arra lennék kiváncsi ha ő lett volna abba a helyzetbe amibe én akkor most mit kezdene a fene jo rábeszélő képességével.Semmi jót nem kívánok neki a jövőre nézve.
385. erapi (válaszként erre: 384. - Mecsike)
2011. aug. 29. 13:12
Semmi esetre se menj bele! Egy nagy átverés az egész. Meg aztán mi az, hogy én szeretnék kölcsönhöz jutni és még én fizessek nekik!??
384. mecsike
2011. aug. 27. 23:33
S.O.S.!!!Ha járt valaki a soproni Ógabona tér 18.alatti irodában és valóban kapott hitelt tőlük kérem válaszoljon.Mert azt a pénzt is kölcsön kellene kérnem amit előre kérnek,ami 66ezer lenne,mivel olvastam a fórumot ezért félek elmenni a szerződést megkötni!Várom az őszinte válaszokat! (mecsike)!!!
383. zsaki30
2011. aug. 21. 12:43
Érdekes ez a !! Ezt nem hiszem el hogy nincs semmi kiskapu hogy bekisérjék a nagykapun az ilyen üzletkötőket akik félretájékoztaták az ügyfeleket!!!Ha hangfelvételt készit valaki azt még a törvény is bünteti de ha félrevezetéses alapon elveszik a pénzünk az jogos... BESZARÁS... (bárki lehet cég tulaj és jogosan beszedi a pénzt a szegényektöl
2011. aug. 19. 11:32
SZIASZTOK. Irjatok valami jó hirt, a debreceni irodai dolgozókról. Lillácska nem tudom miért nem jelentkezik, talán üdülni van a pénzünkből vagy talán kalitkában. Egyszer ugy is meglesz találva ujból.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook