Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Colon hydroterápia fórum

Colon hydroterápia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
206. krumplicska (válaszként erre: 205. - Ibalint70)
2013. márc. 19. 12:05

Még egy tanács Bálint!


A bélflóra pótlásra sokkal hatékonyabbak a kapszulázott készítmények, mert a kapszula megóvja a baktériumokat a számukra kedvezőtlen gyomor beli nagyon savas, majd a vékonybél kissé lúgos hatásaitól, így kellő mennyiségben jut a vastagbélbe élő baktérium!


Jobbulást kívánva, dr. Gajdos Gábor

205. ibalint70 (válaszként erre: 204. - Krumplicska)
2013. márc. 18. 19:36
Köszönöm a tanácsát, Doktor Úr! Az első kezelés óta már megittam 20 ampulla Normaflore-t (napi 3x1), nem történt semmi. Ma vettem széntablettát, remélem az elmulasztja, mert ez már az életminőségem rovására kezd menni.
204. krumplicska (válaszként erre: 203. - Ibalint70)
2013. márc. 18. 17:55

Kedves ibalint70!


A kolon hidroterápia egy rendkívül hatékony kezelés, nem szabad egy rossz helyen megélt rossz élmény miatt negatívan megitélni az eljárást.

A kezelések után néhány napig lehet, hogy nincs széklet, mert minden kiürült az alsó béltraktusból és lehetséges hasmenés is, bár ez ritkábban fordul elő. A legfontosabb, hogy az első kezeléstől szedni kell a bélflórát visszapótló probiotikumot!! A hasmenés megfogására emellett 1-2 napig 2x4-6 szem aktív széntablettát javaslok, ez az esetleg még felszabaduló salakanyagokat is megköti.

Üdv, dr. Gajdos Gábor

2013. márc. 16. 23:41
Két hete voltam 3 alkalmas kolon hidroterápián, azóta folyamatos, vízszerű hasmenésem van, főleg a délutáni órákban. Maga a terápia nem volt fájdalmas, de kellemes sem. A legkellemetlenebb része a "terapeuta" dumája volt, amivel kioktatott, hogy mennyi mindent csinálok rosszul az életemben (szerintem egy pár évvel többet tanultam élettant nála, így rájöttem, jobb, ha egyik fülemen be, a másikon ki). Esetleg van valaki, akinek hasonló problémái jelentkeztek a kezelés után? Ha igen, mivel sikerült elmulasztani a hasmenést? Egy biztos: én többet vissza nem megyek!
2013. febr. 8. 13:47

Sziasztok!


ratadanin kívül volt valaki végül ezen a Colon beöntésen?

2012. nov. 28. 14:59
Kedves Shekins69! Kérem, amennyiben a szeretetének erotikus vonatkozása van, akkor ha kérhetem, ne itt az eü. aspektusában tobzódjon, hanem keressen egyéb beöntés erotikával küzdő honlapokat. Pl.: enemasex.fw.hu, vagy a hidrom.fw.hu honlapokat.
2012. nov. 24. 17:37
én nagyon szeretem a beőntést
2012. nov. 8. 15:47
Kedves Hölgyem! A beöntés, a hidrokolon, vagy más hasonló béltisztító eljárás egyáltalán nem öli ki a jótékony mikroorganizmusokat a vastagbélból. Átmenetileg bár csökkenti a számukat, de egy-két óra múlva visszaszaporodnak. Mindenesetre amennyiben kemikália nélkül csinálja, vagy csinálják. Még lehet kellemes is, ahogy megszabadul a Önt terhelő, sokszor évekig benn lévő szennyektől. Ne féljen tőle, teljesen ártalmatlan, fájdalmatlan eljárás. A Colonixről hadd ne foglaljak állást. rata@vipmail.hu
2012. nov. 8. 13:29
Olvasom a neten máshol is hogy milyen is a Colon, és ha jól értem: a beöntéses mindent kivisz kvázi a jó bacikat is, a Colonix meg betelepíti a jó bacikat, tehát akkor nem egymás után kellene? Feltételezem ha kimosnak mindent akkor meg telepítheted vissza. A kimosás miért jó akkor? Ugyanakkor a Colonix miért olyan drága vagyis nekem az mert úgy látom a havi adag 23 e, míg a neten van olyan biokult prémium probiotikum ami két havi adag 8-9 e között van. Az rosszabb? Vagy ez is a reklámon múlik?
197. af6cb70faf (válaszként erre: 196. - Peggy73)
2012. nov. 8. 13:10
Kaptam már amikor született a lányom, de ha lehet inkább mást választok ha van választási lehetőség.
196. Peggy73 (válaszként erre: 194. - Af6cb70faf)
2012. nov. 7. 22:21
Elnézést az esetleg tolakodó kérdésért, de miér ne bírnád ki a beöntést? Fizikai, vagy inkább lelki okai vannak?
195. tamcs1987 (válaszként erre: 194. - Af6cb70faf)
2012. nov. 7. 15:13
Nem voltunk, amúgy apukámnak kellene, de Zalaegerszegen nem tudom hol lehetne csináltatni ilyet..
2012. nov. 7. 14:54

Tamcs és Kalüpszó voltatok végül vagy mi lett az eredmény?

Én nézegetem ezeket a csomagokat a természetgyógyász akinél voltam azt ajánlotta valamilyen tisztítás nagyon kell plusz az allergia miatt szedjek probiotikumot. Most vadászom, hogy mi lenne jó és pesze nem lenne rossz olyat találni ami mondjuk nem 30 ezerbe kerül. A beöntés szóba sem jöhet nálam én azt nem bírnám ki.

2012. nov. 6. 11:40

sziasztok!

Zala-megyében tudtok olyan intézetet, ahol csinálnak ilyet? Zalaegerszegen lenne a legjobb :)

192. Kalüpszó (válaszként erre: 191. - Ratadani)
2012. okt. 18. 20:50
Igen, ezeket tudom. Lehet elég lett volna azt kérdeznem hogy melyik a jobb, melyik az egészségesebb, hatásosabb stb. :-) Azért köszönöm, de elég sokat utána olvastam ezeknek, és valóban tök más a kettő de még is csak ugyan azt ígérik hogy bélsarat távolít el a belekből, s ezért kérdezném hogy melyik a jobb.
2012. okt. 18. 14:43
A Colonix(R) és a Hidrokolon (Colon-Hydro) terápia nem ugyanaz. A colonix egy táplálék kiegészítő (?) azaz vegyszer, amit valamilyen rendszerben szájon át szedni kell, és ennek hatására a vastagbél lepedékei és egyéb károsnak vélt anyagai eltávoznak a dolog természetes rendje szerint, a végbélnyíláson keresztül. A hidrokolon terápia viszont egy zárt rendszerű vastagbél öblítési eljárás, aholis a végbélampullásba egy kettős cső egy készülék segítségével váltott hőmérsékletű vizet (esetleg gyógyszerrel kevert vizet) juttat, miközben a légmentességet biztosítják, és a bélgázokat is kivezetik a másik csövön keresztül, valamint a bélsarat és egyéb bekövült sokszor több éves tartalmat egy zárt csővön a lefolyóba vezetik. Ez az eljárást rendszerint legalább fél órán át végzik, és több ízben, azaz kúra szerűen. Maga a hidrokolon eljárás föltöltési és ürítési mechanizmusa egy e célra kifejlesztett készülék.
2012. okt. 14. 11:55
Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne hogy létezik egy Colonix méregtelenítő csomag, ami szintén ezt ígéri hogy salaktalanít, méregtelenít, a parazitákat kiüzi stb. és utána pótolja a kiürült bélbaktériumokat. Szóval egy komplett kúra 30 napos. A kérdésem az hogy ez kb. megegyezik egy colon hydroterápiával??? Lehet hülye a kérdés. Csak hát tulajdon képen ugyan azt ígéri ez a megoldás igaz hosszabb távon és lassabban. Igazából mindkettő a bélrendszert tisztítja e letapadt régi salakanyagokat. Köszönöm szépen a válaszokat előre is.
189. elszabadult hold (válaszként erre: 187. - Life14)
2012. okt. 8. 16:36
Én voltam ilyenen - azon túl, hogy kicsit kellemetlen volt utána sokkal jobb lett a közérzetem és hosszú ideig nem kívántam az édességet (pedig én aztán nagy csokievő vagyok) :)
188. mafalda
2012. okt. 8. 13:10
Ártalmas is lehet:((
187. life14
2012. okt. 8. 11:42
Mi a velemenyetek a Colon hidroterapiarol?
186. Betta85
2012. okt. 2. 14:35

Sziasztok!


Én jövő hétvégén megyek hydroterápiára, az lenne a kérdésem előtte ill utána miket lehet enni,mert én előkészítés nélkülire megyek.


Köszi a válaszokat.

2012. júl. 9. 10:09
Na, akkor már kezd lefele menni a c-h ára. Nem rég még 16ropi volt egy anaerob kezelés ára. Aztán, hogy mennyire volt anaerob, vagy mennyire nem, azt ki tudja, de a 16 ezer az nagyon tizenhat volt. De azért gondolojatok bele, hogy egy dinnyetermelő parasztasszony a dinnyeszedésért naponta 3-5ezret akaszt le. Hőségben, napsütésben, s majd egy hétig szedi a dinnyét, hogy egy jót kakáljon az anaerob c-h készülék segítségével. Persze, kap áfás számlát plusz huszonhét százalékról, ha kéri.
184. matulakamilla (válaszként erre: 167. - Évi12)
2012. júl. 6. 16:14

Szia!

Most néztem utána a légmentes kezelésnek. Már 11000 forint a kezelés, de biztos megéri. Nem tudom érdemes-e... Mit gondolsz?

183. matulakamilla (válaszként erre: 180. - Hapi72)
2012. júl. 6. 16:10
Szia! Találtam egy helyet, ahol végeznek légmentes technológiával colon terápiát. Budapesten vannak, a 18 kerületben. a colonhidroterpaia.hu oldalon találsz infókat róluk!
2012. júl. 1. 11:19
beőntésre aki kedveli én győri vagyok
181. hapi72
2012. jún. 3. 19:08
Még egy kérdés: olvasom itt is, meg más oldalakon is, ahol írnak róla, hogy hashajtást kell előtte csinálni. Holnapután megyek kezelésre, de erről nem mondtak semmit. Mivel a 3-5 nap már nincs meg, lehet akár rendes hashajtóval is? Nem tudom, mivel, mennyit - alapos hashajtás kell vagy elég egy enyhe is?
180. hapi72 (válaszként erre: 176. - Csakjancsika)
2012. jún. 3. 05:27
Az Ormosban a légmentes kezelést alkalmazzák? Vagy tudtok olyan helyet Budapesten, ahol az van?
179. krumplicska (válaszként erre: 178. - 7189a92572)
2012. jún. 2. 07:51

Kedves duda!


Bár nem tudok győrben beöntést adni és nem is vagyok hölgy, de azt érdemes tudnod, hogy a beöntés és a kolon hidroterápia nem egyenértékű béltisztítást jelent! A beöntése kevés vízzel 1,5-2 l történik és kizárólag a vastagbél alsó szakasza érhető el vele. A kolon hidroterápia képes a vatsagbél teljes 1,5 m-es hosszát feltölteni, átmosni, mégis teljesen veszélytelen.

2012. máj. 27. 14:50
van valakigyőri aki szivesen adnabeőntést ha lehet hőlgy
2012. máj. 21. 10:44
Egyre több helyen végzik országunkban a hidrokolon (colon-hydro) terápiát. Van-e újabb ezirányú tapasztalat?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook