Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciszta miatt fájhat? fórum

Ciszta miatt fájhat? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 10. 18:21
Nekem is voltak cisztáim, sok panaszt okoztak, már régóta, de szerencsére ráakadtam egy gyógynövénykeverékre, ami segített. Akit érdekel, annak szívesen írok róla privát üzenetben.
11. mnemk
2009. nov. 22. 17:44
Én is tele vagyok cistákkal!Mindkét petefészkembe és mind két mellemben van több nagyobb cista is.Hormonális okok miatt alakulnak ki ezek a kis dögök.
2009. nov. 22. 17:30
Sziasztok!Én ma voltam hasi ultrahangon, mert sokat fájt az epém,azt hittem,epekő vagy valami hasonló, erre kiderült, hogy epémmel semmi baj,viszont a bal petefészkemben van egy 4 cm-es átmérőjű ciszta. Azt hittem, lefordulok az ágyról, mert korábban éreztem szúró fájdalmat a bal petefészkem környékén,csak mindig arra fogtam, hogy biztos peteérésem van,és az okozza a panaszt. Meg szeptember óta (két alkalommal azóta) mikor "együtt" vagyok a barátommal a peteérés időszakában(olyankor mindig fáj a hasam), utána mindig barna folyásom(pecsételő vérzés)van. Most azt mondta az orvos, hogy semmi baj nem lesz,de nagyon félek, hogy ilyen tünetek mellett nemcsak kis "kellemetlenség"ről van szó.:( Holnap megyek nőgyógyászhoz,de nagyon félek.:(
2009. szept. 2. 18:34
Sziasztok.Mónika vagyok.Nekem is van egy cisztám a bal petefészkemen.Sokat fáj de azt mondták,hogy az azért van mert akkor töltődik vagy épp akkor ürül.Nem bántják álltalában csak ha nagyon nagy vagy ha nagy gondot okoz.Nekem egy nagy diónyi volt és mire tavaly megműtötték volna addigra durrant ki.Azóta is érzem néha hogy fáj de műtét sem biztos,mert ez előszokott jönni újra.Bárhol előfordulhat.Az anyukámnak a méhe is és a mellei is tele vannak,de nem bántották neki.Viszont a szobatársamnak olyan tüneteket okozott mint a vakbél,ezért megműtötték neki és kivették.
2009. szept. 1. 11:54

Most nekem is cisztám vanb sajna, ami elég nagy. Tavaly volt egy 4 cm-res a petefészkemen, amit gyógyszeresen kezeltek, és el is múlt.

De most elég nagy. És nem csak a ciszta van ott, hanem más is:( Mindkettő a méhemben...

7. Khatif (válaszként erre: 6. - 1f9774333a)
2009. szept. 1. 08:20
Nem semmit. Csak a csontkovács, tette helyre a hátam.
2009. szept. 1. 08:11
:) s gyógyszert vagy krémet alkalmaztál?
5. Khatif (válaszként erre: 4. - 1f9774333a)
2009. szept. 1. 08:10
Igen már alig fáj a hátam. Csak akkor fáj, amikor sokat van a kicsi a kezemben.
4. 1f9774333a (válaszként erre: 3. - Khatif)
2009. szept. 1. 07:59

Teljesen ezt érzem, amit írtál. mondjuk nekem császár volt,de hatalmas hassal, s az húzhatta a hátamat.

javúlt neked azóta?

2009. szept. 1. 07:58

Szia,


Nekem ugyan ez volt a szülés után. Annyira fájt a hátam a gerincem mellett fent a lapockámnál, hogy a könnyem is kicsordult néha.

Nekem azért volt, mert ahogy a vajudás és a szülés alatt elmozdult a csípőm és a medencém és nem ment még rendesen vissza. De ettől a deformáltságtól fájt mindenem.

Esetleg egy csont kovács tud segíteni.Nekem segített.

2009. szept. 1. 07:15

A terhességem alatt kiderült, hogy a derekamban van két kicsi ciszta jellegű dolog. Ezt akkor felnyitották, kitisztították, de nem altathattak a baba miatt, így a tokokat benn hagyták. Ha begyűlik, akkor magától kinyílik kicsit a vágás, s tisztul. Viszont mióta megszültem minden egyes éjjel erősen, fáj a hátam a gerincem mellett, majdnem a lapockánál. Úgy fáj, mintha kicsit néha görcsökbe húzódna az izom.(van, hogy napközbe nem fáj kicsit sem. Ez azért van, mert a ciszta gyulladt? Vagy valami más ötlet? Megyek majd vele orvoshoz, mert kiveszik a tokokat, csak érdekelne a véleményetek. Mit tudok addig tenni a hátfájással? Kinek mi jött be? Praktika, gyógyszer, krém?

Kösz előre is a válaszokat

2009. szept. 1. 07:15
Ciszta, miatt fájhat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook