Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciklusos fájdalom? fórum

Ciklusos fájdalom? (beszélgetős fórum)


12. Soufflet (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 24. 02:52

Nekem par napja, hogy megvolt, a gyuruimet csak masik ujjaimra tudtam felhuzni (altalaban csak a szabadnapjaimon hordom- es ahhoz, hogy az ujjaim elhizzanak, rengeteget kellene hizni). A hasam is fel volt puffadva, ami akkor tunt fel, mikor hazajottem, es a ujra a tukorbe neztem egy feszulos, csikos ruhaban :P Eszrevettem, hogy mas eszrevettem. Gondolom, tele voltam vizzel. Ez is normalis.

Ilyesmi miatt is lehet tobb nyomas.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Soufflet)
2022. jún. 22. 07:00
Nekem most csak tompán fájdogál. Ami jobban aggaszt, hogy észrevettem hosszú csíkban kidudorodik a véna.
10. Soufflet (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2022. jún. 22. 01:26
Szerencsere mar "kinottem", de egy idoben nekem ugy fel akart robbani a mellem, hogy szoros melltartoban aludtam. Akkoriban rendszeresen futottam, de azokat a napokat kihagytam, mert ugy ereztem leszakad a cicim.
2022. jún. 21. 23:18
Ha nem múlik a mensi után menj azért orvoshoz ő mit mond rà.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 21. 23:17
Dehogy rák. A daganatok nem is fajnak általában, főleg nem az elején. Ez valami más lehet. Simán lehet hormon miatt is szerintem.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2022. jún. 21. 21:05
Köszi. De eddig nem tűnt fel. Igaz, mostanában fogytam 6 kilót, aztán vissza 2-3.
6. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 21. 21:01

Nem, vékony a bőröd!

Ne aggód túl! A mellrák tapintható,tünetei vannak!

Menj el szűrésre, mielőtt elhatalmasodik az aggodalmad! :*

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2022. jún. 21. 20:37

Köszi. Most nem hordok melltartót.

Az mennyire normális, hogy a bimbóudvar körül kidudorodik a véna? Mindenképp rák?

4. Főnix3 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 21. 20:00

Ciklus előtt nekem is durván, fájdalmasan érzékeny!

Nekem is volt ehhez hasonló fájdalmam, ezért nem hordtam melltartót, csak sport toppot! Mióta nem viselek melltartót ,teljesen elmúlt a mellfájdalmam! Lehet rossz melltartó okozta! 🤷🏻‍♀️

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Timycat)
2022. jún. 21. 19:14
Én már nem szedek bogyót. Általában menzesz előtt mindkettő feszül, de most csak a bal fájdogál. Már arra is gondoltam, hogy a hátam vagy szívem sugárzik ki.
2022. jún. 21. 19:06

Nekem akkor volt ilyen miután abbahagytam a fogamzásgátlót. Pár ciklus után helyrejött.

Az tény, hogy nagyon ijesztő volt, bele-belenyilalt, de csak az egyikbe. Voltam UH-on ott mondta a nő, hogy a hormonháztartásom helyezkedik, igyekszik sok év után újra önálló életre kelni azért van ez.

2022. jún. 21. 18:55
Menstruáció második napján vagyok. A bal mellem tompán fáj. Nem feszül, nem duzzad, de fáj nem egyfolytában. Ez ciklustól lehet vagy más? Mert a másik nem fáj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook