Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ciki egyedül buliba menni? fórum

Ciki egyedül buliba menni? (tudásbázis kérdés)

1 2
2015. máj. 6. 14:20
Szervezz előre társaságot és akkor nem !
2014. dec. 14. 18:36

halii :) na a múltkor nem mentem végül,de tegnap este lementem egyedül bulizni :) bár egy haverom mondta,hogy jön ő is,de én előbb a helyszínre értem kb 1 órával,mivel a közelben mászkáltam egy bnőmmel (akinek semmi kedve nem volt bulizni,meg szegény kicsit náthás is volt).

Szóval bementem egyedül,egyből mosdó.. ruhatár.. aztán pult,pia kérés,és 5 perc múlva már vígan cseverésztem egy ott dolgozó sráccal,akivel végül egész este együtt voltam :) és ezt a helyet én diszkónak hívom,de amúgy nem az,csak amolyan bár.. végülis van benne valami,mert tipikus bejönnek az emberek állni és kész :D csak néhányan táncikálnak.. szerintem a fene sem nézte,h egyedül vagyok,az meg hogy ciki vagy se.. hát ki a francot érdekel? :D

42. grizus
2014. dec. 6. 23:45
Attól függ, milyen buli. Egy koncert oké egyedül, bár kiábrándító, ha nem sikerül senkivel megismerkedned, most nem a pasizásra-csajozásra gondolok csak. Diszkóba menni inkább ciki, általános zenés szórakozóhelyekre nem annyira, ha van koncert. De egy sima romkocsma már elég gáz így, a szilveszteri buli meg szörnyű, mesélhetnék... Szigetre kimenni egyedül teljesen oké, ha nem kószálsz reggelig egyedül... erről is mesélhetnék... sajnos mindig is magányos típus voltam. Egy baráttal menni a legjobb, ha már többen vagyunk, lassan mozgunk, mindenkihez alkalmazkodni kell, de ez is a helytől függ.
2014. dec. 6. 19:20

Szia! Én is voltam már egy csomószor egyedül bulizni! odafele és hazafele is taxival mentem-jöttem,ott ittam mértékkel,a zene totál magával ragadott,táncoltam,pasiztam,jól éreztem magam :)

Mindig tudtam ismerkedni,ugyanúgy pasikkal mint csajokkal is :) sosem volt semmi gond! Ennek jó pár éve itt a fővárosban,és az élet úgy hozta,hogy ez után pár évig nem tudtam járni sehova.. most meg megint bennem van a bugi,de nem igazán vannak olyan barátaim akik ráérnek,egyedülállók,vagy csak lenne kedvük.. a legtöbb elégé bepunnyadt.. 30 éves vagyok és ma este megint elmegyek egyedül bulizni.. nem várok senkire! Szerintem semmi ciki nincs ebben.. eleve olyan helyre megy az ember,ahol heringparty van,a kutya nem nézi,hogy ki kivel jött,meg kivel van,egyébként is tojni ezekre :) Én a zene,a tánc miatt megyek főleg,a társaság,a pasik az csak egy plussz löket :) A piával eddig nem volt sose sehol gondom :) gyakran én oldottam meg ;) pl becsempésztem a tatyómban egy kis üvegben,és a pultnál csak egy poharat kértem.. a mosdóban meg teletöltöttem és iszogattam.. de végig nálam volt a pohár,addig,míg ki nem ittam,erre mindig nagyon figyeltem,hogy esély se legyen belecsempészni bárkinek is bármit..

Nyilván jobb lenne nem egyedül lemenni,de most vagyok fiatal,és most van kedvem,és nem fogok azért itthon ülni,mert x-y bnőm inkább dunnapartyba menne.. Csak vigyázni kell magadra ahogyan csak lehet,az oda-vissza út,és a pia főleg.. ezekre kell leginkább figyelni :) amúgy tiéd az éjjel,és bármi történhet,olvastam olyat is,hogy vki így találta meg a párját.. ;)

40. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 39. - E524591ada)
2014. okt. 12. 22:20
Aki mer, az nyer. :)
2014. okt. 12. 22:11

Sziasztok!

Közben elmentem egyedül buliba, ahol minden a lehető legjobban alakult! Két olyan szaktársammal találkoztam, akikkel eddig csak pár szót váltottunk. Ennek ellenére jót buliztunk együtt, megyünk máskor is, úgyhogy nem bántam meg, hogy elmentem egyedül! :)

38. de Luca (válaszként erre: 37. - Szurikáta)
2014. szept. 20. 13:08

Azért ez nem ugyanaz. Ez egy otthoni mulatozás egy lepattant kisfaluban, aminek a szereplői vélhetően tanulatlanok, primitívek, pluszban bűnözői vénával megáldva.

Látatlanban tudnék róluk fantomképet rajzolni.


Bőven elég egy szórakozóhelyen, ha az ember nem hagyja magára az italát, és nem vonul ki vadidegen férfiakkal a sikátorba beszélgetni, mondván: bent hangos a zene.

2014. szept. 20. 12:56
36. de Luca (válaszként erre: 35. - E524591ada)
2014. szept. 20. 08:43
Milyen szakra jársz egyáltalán? Mert én még nem láttam olyan szakot, ahol mindenki mindig otthon gubbasztott... Esetleg egy teológusról tudnám elképzelni, de szerintem ők is eljárnak, max. nem az "ereszd el a hajam" bulikba.
2014. szept. 20. 08:23

Véletlenül elküldtem a hozzászólást befejezés nélkül. Tehát:

Még tegnap este megkérdeztem egy barátnőmet, hogy lenne-e kedve eljönni bulizni jövő szombaton. A válasz természetesen "nem" volt.Az a baj, hogy a néhány barátnőmön kívül nincs olyan ismerősöm, akit elhívhatnék, úgyhogy gyorsan bezárult a kör. Úgyhogy szerintem elmegyek egyedül, és csak találok egy társaságot, ahová be tudok illeszkedni.

2014. szept. 20. 08:17
Még tegnap este megkérdeztem egy barátnőmet, hogy lenne-e kedve eljönni bulizni jövő szombaton. A válasz természetesen nem" volt
2014. szept. 19. 22:26

Én 1x voltam,de akkor már minden mindegy volt.:D

Igen, én ittam és vitt a buli, a társaság haza ment akikkel voltam én meg ugy gondoltam h egyedul folytatom az utamat.

Nem volt veszélytelen,mert ,,meg is ismerkedtem,, emberekkel.....stb...:)

Amúgy normál helyzetben nem mennék egyedül,azaz nem indulnék el egyedül,de nekem más mert olyan helyen lakok,azaz laktam ahol ha lementem a szórakozó helyre,akkor minimum minden 2. ember ismerős volt.


Hiába jófej meg közvetlen vagyok,nem tudnék csak úgy hipp hopp beilleszkedni egy társaságba,ha meg nem illeszkedek be akkor kénytelen lennék (ha egyedülálló lennék valami hímneművel megismerkedni)....:D


Nekem az nem lenne buli h egy üveg ásványvíz felett ülök és várok vagy lesek h kihez-kikhez tudnék oda csapódni.


Inkább ismerkedj meg az interneten vagy a fősulin olyanokkal akik szoktk járnálni bulizni és azokkal menjél. :)

2014. szept. 19. 17:17

Nem ciki, de én tuti nem mennék egyedül.

Habár fősulis koromban a többségnek nem kellett kétszer mondani, és volt társaság. Még ha a tágabb ismeretségi körből is.


Írtad, hogy célzottan fősulis buli lenne, esetleg hozzácsapódhatnál valakikhez, csak akad pár szak vagy évfolyamtárs.


Szóval, uccu neki, de csak óvatosan, az egyik legfelhőtlenebb időszak az életeben :)

31. andi6020 (válaszként erre: 29. - E524591ada)
2014. szept. 19. 17:09
Teljesen jogos az igényed, és igazad van. Mikor szórakozz, ha nem most? Meg amúgy is....
30. e524591ada (válaszként erre: 28. - Gyöngyszemü)
2014. szept. 19. 17:02

De ha előttem bontják fel az üveges üdítőt?

Mert csak és kizárólag üvegest vennék, semmiképpen sem poharas keveréket... Az pedig természetes, hogy nem teszem le sehova.

2014. szept. 19. 16:40

Szomorkodtam már otthon eleget a lemondott, vagy alapból elutasított bulik miatt. Egyszer vagyok főiskolás, és már egy év telt el úgy, hogy nem voltam sehol. Megfogadom a tanácsokat ,amiket itt olvastam, és remélem, hogy kevésszer kell majd egyedül mennem. Egyszerűen csak szeretném magam én is jól érezni, nem pedig a négy fal között eltölteni ezeket az éveket.

Úgy gondolom, hogy az életveszélyes jelző túlzás, ha a felsorolt "szabályokat" betartom.

2014. szept. 19. 16:40
Bármit is ihat.. van olyan hely ahol maguk a pultosok tesznek valamit az italba. :-(
2014. szept. 19. 16:24
..nem tudom. Ezer éve +1 nap buliztam utoljára. És akkor sem magamban :D :D
26. virag32 (válaszként erre: 22. - Andi6020)
2014. szept. 19. 16:09
Én is kész vagyok ettől,és egyben irigylem azoknak az életét,akik szerint egy buli életveszélyes helyszín,egyben remélem,a saját gyerekeik azért kiléphetnek a lakásból testőr nélkül.
25. de Luca (válaszként erre: 10. - E524591ada)
2014. szept. 19. 15:48
Én azért innék alkoholt is, biztos, ami biztos alapon :-D
2014. szept. 19. 15:37
Ha okos vagy,nem hagyod magad átverni,óvatos,kiforrott személyiség vagy:nem.biztonsági okból szükségeltetik felügyelet.
2014. szept. 19. 15:36
Nem ciki.
2014. szept. 19. 15:35
Ennyi fosost, jesszus, így nem lehet élni...
2014. szept. 19. 15:35

Sajnos ilyen is előfordul, de balesetek tömkelege is. Ha abból indulnánk ki, hogy belénk rohan egy kamion, nem lennének az utakon gépkocsik.

Egy fiatal nem élheti le úgy a fiatalságát, hogy rettegjen.

Persze legyen okosan elővigyázatos.

2014. szept. 19. 15:35

Kicsit ciki, meg kellemetlen, de rosszabb otthon sírdogálni, hogy mennél, de mégis maradsz.

Menj el, ismerkedj, legközelebb meg már nem kell egyedül menned.

2014. szept. 19. 15:28
delelott olvastam; egy 15 eves lanyt megitattak borral, melybe antidepresszanst kevertek; belehalt :(
2014. szept. 19. 15:14
menj csoporttársakkal
2014. szept. 19. 14:39

Jézus atyaúristen, "életveszélyes", mintha legalábbis valami közel-keleti országba készülne csador nélkül, miniszoknyában, ahol ezért megölhetik. :)


Kész vagyok az emberi paranoián, komolyan. :))

2014. szept. 19. 14:37
Nem
2014. szept. 19. 14:37
igen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook