Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek egyedül ciki belföldön elmenni valahova (pl. Eger, Miskolctapolca, Sopron) 3 vagy 4 napra? fórum

Szerintetek egyedül ciki belföldön elmenni valahova (pl. Eger, Miskolctapolca, Sopron) 3 vagy 4 napra? (beszélgetős fórum)


1 2
40. Százas Evelin (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2018. júl. 24. 08:12
A társas ebből a szempontból tényleg tré kirándulás, nade azért egy-két barát elkél. Egyedül én csak bicajozni szeretek, lassan majdcsak visszatérek már rá.
39. Guruljka (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2018. júl. 23. 21:09
Igaz, én azt sem értettem, miért kell a klotyóra is falkában menni, de látom, sokan meg engem nem értenek.
2018. júl. 23. 21:08

Én is egyedülálló vagyok, és szeretek egyedül utazni. Megérkezni is szeretek egyedül, és egy helyet a magam gusztusa és tempója szerint felfedezni is szeretek.


Azért nem fizetnék be társas útra, mert felületes, rohan a meghatározott útvonalon körbe, és az előre megadott helyeken falkában kell csodálkozni. :D

36. ariana (válaszként erre: 35. - Guruljka)
2018. júl. 23. 20:15
Nem, nem kell egyáltalán , ha szeretne egyedül menni szerintem sem ciki, ha a fórumindítónak is jó.Csak hogy olvastam egydülálló azért vetettem fel, én személy szerint inkább mennék egy szimpatikus idegennel, mint egyedül, de ha nem éreznénk jól magunkat együtt, még mindig ott a lehetőség, hogy szétváljunk, és egyedül folytassuk a kirándulást.Semmi ciki nincs benne, ki kell próbálni.
36. ariana (válaszként erre: 35. - Guruljka)
2018. júl. 23. 20:15
Nem, nem kell egyáltalán , ha szeretne egyedül menni szerintem sem ciki, ha a fórumindítónak is jó.Csak hogy olvastam egydülálló azért vetettem fel, én személy szerint inkább mennék egy szimpatikus idegennel, mint egyedül, de ha nem éreznénk jól magunkat együtt, még mindig ott a lehetőség, hogy szétváljunk, és egyedül folytassuk a kirándulást.Semmi ciki nincs benne, ki kell próbálni.
35. Guruljka (válaszként erre: 33. - Ariana)
2018. júl. 23. 20:06
Nem nagyon fizetnék be turistaútra. De nem értem, miért kell mindenáron valakihez mellékelni magamat?
2018. júl. 23. 20:04
Dehogy ciki.Én simán elmennék egyedül akár bárhova nyaralni,ott ugy sem vagy egyedül:)
33. ariana (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2018. júl. 23. 20:03
Miért? Ha bevizetsz egy túristaútra, lehet nem is lesz köztük egyedülálló,párhoz vag ycsaládhoz meg csak nem csapódnék.
32. havanesekutyus (válaszként erre: 1. - Zsombor1988)
2018. júl. 23. 19:57
Van egy csomó csaj aki így jár nyaralni. Menj nyugodtan, még meg is ismerhetsz valakit☺
31. Guruljka (válaszként erre: 28. - Ariana)
2018. júl. 23. 19:46
Hát én nem kockáztatnám, hogy a nyakamba veszek egy vadidegent.
2018. júl. 23. 19:28
Köszi Nektek! Belevágok.
29. malacbefőtt (válaszként erre: 1. - Zsombor1988)
2018. júl. 23. 17:17
Inkább az a ciki, aki ezt szóvá tenné. Nem kell mással foglalkozni mit gondol, ha pedig mégis idegesítene küld el a búsba.
28. ariana
2018. júl. 23. 17:07

Be lehet fizeti úgy tudom egynapos utakra. Ott kipróbálhatnád milyen egyedül.

De én úgy csinálnám, beregisztrálnék társkeresőre , és kiírnám mihez keresek partnert,már láttam ilyet.Biztos van nő között is aki szeretne kikapcsolódni kirándulni, de nincs kivel.

2018. júl. 22. 18:14

Az, hogy ciki vagy nem, az kit érdekel?


Inkább az a fő kérdés szerintem, hogy jól tudod-e magad érezni.


Mert ha nem, akkor felesleges pénzkidobás.


Ha igen, akkor meg le kell sz**ni, hogy ismeretlenek szerint ciki-e.


Amúgy meg honnan tudják, hogy egyedül vagy?


Pl. mióta gyerekünk van, ha elmegyünk valahova, pl wellneselni, sokszor párom is úgy néz ki, mint aki egyedül van, mert én épp felmentem másfél órára a gyerekkel a szobába. Ő meg addig egyedül szaunázott/úszott/áztatta magát. Aki ilyenkor látja, az vajon azon morfondírozik, hogy úúúúúristen, de ciki, egyedül van?


Vagy bárhol sétálok, totál nem érdekel, hogy ki van egyedül vagy nem egyedül.

2018. júl. 22. 17:47
Nem ciki, menj csak és érezd jól magad.
25. Guruljka (válaszként erre: 22. - Százas Evelin)
2018. júl. 22. 16:31

Itthon vannak kötezettségeim és "felkéréseim" (Kérek szépen teát!...)


Bárhol "nemitthon" nyugi van, és ha valaki hozzám szól, akár ki is kérhetem magamnak. Még a bóti kiflit is nyugodtabban tudom elrágcsálni.


Tegyük hozzá, én elég erősen introvertált vagyok.

24. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Zsombor1988)
2018. júl. 22. 16:21
Nem ciki, csak unalmas. Szerintem.
23. lapbarna (válaszként erre: 19. - Bless the child)
2018. júl. 22. 14:23
😘💕😍💖🎉😄🏆🙌
22. Százas Evelin (válaszként erre: 21. - Guruljka)
2018. júl. 22. 14:15

Engem nem érdekelne a városnézés, ha egyedül mászkálnék. Vagy talán igen, Pesten szeretek bóklászni. Valamikor még plázáztam is, meg főleg turciztam, akkor idegesítene is, ha valaki sürgetne.

El is strandolgatok magamban, ez mindössze napozásból meg zuhanyozásból áll, ha meleg a víz, egy kicsit meg is mártom magam, ennyi.

De egyedül aludni valami idegen helyen, megvenni a kajámat, azt egyedül megenni, ezt nyugodtan csinálhatom itthon is.

21. Guruljka (válaszként erre: 17. - Százas Evelin)
2018. júl. 22. 13:37
Ugyanazt kezdem magammal, mint mással együtt, csak nem kell másra tekintettel lenni, és minden ötletem meg tudom valósítani. Se le nem beszél róla senki, se mást ki nem talál ahelyett senki.
2018. júl. 22. 13:33
Szerintem nem ciki. Amúgy meg kit érdekel, mit gondolnak idegenek.
19. Bless the child (válaszként erre: 14. - Lapbarna)
2018. júl. 22. 13:32
Szemüveg nélkül kardnak láttam:)
18. Bless the child (válaszként erre: 14. - Lapbarna)
2018. júl. 22. 13:29

🔍


Tessék, neked is egy munkaeszköz😍😍😍😍

2018. júl. 22. 13:23

Én nem tudom, mi a túrót kezdenék magammal egy idegen helyen egyedül, de hát ez a te dolgod. Lehet túrázgatni meg várost nézni társaság nélkül is, csak én kényelmetlenül érezném magam.

Voltam egyedül a Balaton mellett, vártam hogy lejöjjön hozzám a fiúm, de napokat késett. Nem tudtam, végül jön-e, vagy mikor jön, hát richtig nem voltam "otthon" amikor odaért. Délelőtt szédelegtem haza valahonnan, jól sikerült az előző este.

Nyuszi mód nem is nagyon faggatott. Szerencsére.

2018. júl. 22. 13:14
Ha téged nem zavar akkor a többi miért érdekelne? Érezd jól magad!
15. manó2000 (válaszként erre: 1. - Zsombor1988)
2018. júl. 22. 13:13
Semmi ciki nincs benne. Menj nyugodtan és érezd jól magad!
14. lapbarna (válaszként erre: 11. - Bless the child)
2018. júl. 22. 12:43
Ha lenne boszi jel, küldenék! Vörös hajút. 😘 Helyette itt van egy 💉, mert nem akarom, hogy szabi alatt elszokj a melótól.
2018. júl. 22. 12:41
Az a "ciki", hogy írott szöveget sokáig felismerek még. Sok olyan dologra emlékszem, amit valahol olvastam. Aztán rákeresni évekkel később sem probléma manapság.
12. Bless the child (válaszként erre: 8. - Guruljka)
2018. júl. 22. 12:38
Már azóta jó hosszú szakálluk nőtt
11. Bless the child (válaszként erre: 9. - Lapbarna)
2018. júl. 22. 12:37
Mert mi ilyen gonosz boszik vagyunk;)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook