Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Élettársi viszonyban egyedül elmenni bulizni. Mi a véleményed róla? fórum

Élettársi viszonyban egyedül elmenni bulizni. Mi a véleményed róla? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 12. 09:08
itt au-ban sokan csinaljak,de en nem tartom helyes divatnak,sot!parom mindenhova magaval cipel,s nem is banom,mert elotte elode szabad urtat adott es nem elveztem,egy jo,szereto parkapcsolat nem arrol szol,hogy kulon utakon/foleg ha szorakozasrol van szo/ jarkaljunk,amugy elofordul persze nem vitas,ha vmelyik beteg,vagy busy es vhova surgosen menni kell,dehogy szorakozni egyedul?akkor minek egyuttelni?osszetorni egymas szivet!
2011. nov. 9. 22:35
No problemo:)
2009. jún. 7. 19:49
nem látok benne semmilyen problémát.
2009. jún. 7. 19:42

mi 9 éve vagyunk együtt és különbözik az igényünk. én szeretek itthon ülni, illetve barátokkal társasozni, Ő meg bulizni. így van olyan, mikor egyedül megy el és olyan is előfordul, hogy én megyek el egyedül.

szerintem ez így egészséges.

2009. jún. 7. 19:30

Teljesen normális dolog.

Én is eljárok bulizni:-)

2009. jún. 7. 19:22
én is egyedül járok bulizni. nincs ezzel probléma,teljesen természetes dolog..legalábbis számomra:)
2009. jún. 7. 19:05
tottál természetes dolog...legalábis nálam:)))))
21. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. ápr. 9. 10:46

Szerintem teljesen természetes:)

Nem mindig jön ki úgy a lépés,hogy mindkét félnek épp akkor,van kedve bulizni.

Önzőségnemk tartom azt,ha valakinek nincs kedve épp szórakozni menni,duzzogjon azért ,ha a párja elmegy.

Persze fordítva is így van,a másik se duzzogjon ,vagy erőszakoskodjon,ha a párjának nincs kedve,vagy fáradt a bulihoz.

Szóval,szerintem egy kapcsolatban illik tolerálni a másik felet,vica -versa:))

2009. ápr. 9. 10:46
OK , szerintem.
2009. ápr. 9. 10:45
és mikor lesz legközelebb buli?
2009. ápr. 9. 10:39

sztem is el kell néha menni külön,kell a kikapcsolódás ..

ti hova szoktatok járni ,tudtok vmi jó helyet?

2009. márc. 5. 14:37
Szerintem teljesen rendben van ,ha egyszer-egyszer a párunk nélkül megyünk el bulizni.
2009. márc. 5. 13:22
Én lehet, hogy régimódi vagyok, de nem szeretném, ha a párom nélkülem menne el, és én sem megyek nélküle, viszont együtt szeretünk bulizni menni.
2008. okt. 17. 09:29
Ez természetes!Nem vagyunk összenőve,én meg egyébként sem szeretek a párommal menni:-))
14. adri25
2008. okt. 11. 17:28
Ha két ember feltétel nélkül megbízik egymásban,akkor miért ne mehetne el.
2008. okt. 11. 10:47

Szia!


4 éve vagyok együtt a párommal, az elején úgy gondolkodtam, mint Te. szomorú voltam, ha nélkülem akart elmenni valahova, úgy éreztem nem szeret igazán, hisz ha szeretne csak velem lenne... Általában akkora hisztit csaptam ezmiatt, hogy nem ment el sehova... Eltelt pár év és minden megváltozott, asszem én is "felnőttem" és megértettem, hogy nekem is és neki is szüksége van a változásra. Nekem is jól esik elmenni a csajokkal vásárolni, kávézni, pletykálni, és ha párom eközben velem lenne, valószínű kicsit feszélyezve is érezném magam. Így neki is megjár, hogy néha beüljön valahova sörözni a barátaival...

12. rohiani (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. okt. 11. 10:10

Miért ne mehetne? Azért, mert te fáradt voltál otthon kellett volna maradnia? Ha meg ennyire vele akartál lenni miért nem mentél?

Van ilyen, hogy rátör valakire a mehetnék, ha nem vagy partner akkor meg elmegy edelül, ezért nem haragudhatsz rá. Ha ez sorozatossá válik, hogy nélküled megy bulizni, akkor van gáz, de ha akkor is csak azért, mert te mást szeretnél csinálni v. fáradt vagy, akkor ott te vagy a hunyó.

2008. okt. 11. 09:01

Miért, ha valaki együtt él valakivel, az börtönt jelent? Vagy sziámi ikertestvér szindrómát?

Mi 3 és fél éve vagyunk együtt, és van, hogy külön járunk el. Nem kell a másikra tapadni.

Ha meg nem bízik meg valaki a párjában, az már régen rossz. Szerintem.

10. e679c277c9 (válaszként erre: 2. - Ada12)
2008. okt. 11. 09:00

Asztal se volt, állítólag biliárdozni se tudott, de ismer onnan 1-2 fazont, max azokkal biliárdozott volna.

Persze azzal egyet értek, kell néha külön is csinálnunk valamit, de ezek a dolgai szerintem akkoris furcsák, arról nem is beszélve, hogy most van a szülinapom... meg néha társasággal se lenne rossz elmenni, mert azért csak ketten... hát egy kicsit néha így már uncsi..... vagy nem is tom, hogy lehetne mondani ezt?!

2008. okt. 11. 08:58

Szia!

Ha jól értettem, téged is hívott, nem?? Egyszerűen be volt indulva... :-) Előfordul az ilyen. Most erre volt szüksége, hogy lazítson.

Különben nekünk is vannak külön programjaink, és szerintem ez így egészséges.

Én úgy gondolom, hogy ezen nem érdemes rágódnod, nem volt benne semmi rossz szándék, és még meg sem akart bántani.

2008. okt. 11. 08:55

sztem nyugodtam elmehet,neki is ki kell kapcsolodni, dumalni a haverjaival :) Van amikor en mondom neki,hogy most menjel egyedul, es beszelgess nyugodtam a haverjaiddal :)

Ha bizol benne akkor nyugodt szivvel engeded :)

2008. okt. 11. 08:50
Miért ne? Nem vagytok sziámi ikrek...
2008. okt. 11. 08:49
4-en egyszerre írtunk :)
2008. okt. 11. 08:48

egszeri esetnél, talán bele belefér sztem, az már inkább rossz hogy épp a szülinapod van, így már kicsit gázos


viszont én ismerek olyan párt ahol a srác rendszeresen a barátnője nélkül megy el, hasonlóképp mint a te barátod

2008. okt. 11. 08:48
Úgy gondolom, ha tényleg komolyan gondolná velem a dolgot, akkor nem menne el nélkülem.
2008. okt. 11. 08:48
Miért ne? Neked nem szokott olyan lenni, hogy szereted a párod, szeretsz vele lenni, de néha szükséged van arra, hogy nélküle bulizz?
2008. okt. 11. 08:48

Ha nem hívott senkit kivel biliárdozott?


Néha szükség van arra, h külön is csináljatok programot. Ha a barátaival megy én nem bánom, de így tényleg elég fura.

2008. okt. 11. 08:46
A múlt éjjel az "élettársam" (barátom) nélkülem ment el egyedül (mivel a barátait nem is hívta...)egy közeli "presszóba" iszogatni/biliárdozni. Ez nekem nem esett túl jól, de én péntek estére már nagyon el voltam fáradva. Ha előbb (11 előtt) még elmegyünk, talán még el is mentem volna, de 10 körül egy kicsit elszundítottam és utána már nem volt kedvem. Arról nem is beszélve, hogy a hétvégén van a szülinapom, ezért is elmentem volna, csak ő a számítógép előtt elszórakozta az időt. Mondtam neki, hogy menjünk jövőhét szombaton, és hívjunk ismerősöket is... de ő most akart... Nektek mi a véleményetek arról, hogy a párotok egyedül megy el "szórakozni"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook