Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Candida és staphylococcus aureus fórum

Candida és staphylococcus aureus (beszélgetős fórum)


26. zefex (válaszként erre: 24. - Pimpinkin)
2013. dec. 2. 13:13
Nem tudom, azért gondoltam, azt kellene megkérdezni, aki a legjobban informált ez ügyben. Nekem elég volt az egy sorozat, utána soha semmi fertőzés nem volt.
25. zebracsikó (válaszként erre: 24. - Pimpinkin)
2013. dec. 1. 17:47

sajnos nem lehet nálunk kapni


külföldről berendelhető egy ehhez hasonló vakcina

24. pimpinkin (válaszként erre: 23. - Zefex)
2013. dec. 1. 17:32
már lehet kapni? 2010 ben voltam dr lázás erikánál ő felírta nekem de abban az időben nem lehetett kapni a gyógyszertárakban.
23. zefex
2013. dec. 1. 17:19
Nézz utána a Gynevac vakcinának. Itt a Hoxán is megkeresheted a feltatálót "erazmusz" nickname-n. Rengeteg évvel ezelőtt megkaptam, nekem használt.
22. anya55 (válaszként erre: 12. - Pimpinkin)
2013. dec. 1. 17:12

Kedves pimpinkin!

Molnárné Biró Erzsébet- Egészségfarm.... Keress rá a neten és vedd fel Vele a kapcsolatot. Én voltam Nála, nem baba, más miatt. Biorezonanciás méréssel megállapítják a Candida mértékét a szervezetedben és elmondják mit ehetsz, és mi tilos. Kőkemény diéta, de elmondta, a babavárásban nagy szerepe van ennek a fránya gombának. Nagyon makacs, hiába tartod a diétát, ha bűnözöl (abból eszel ami tilos), újraéleszted. Erzsike segít, tudod Vele tartani a kapcsolatot személyesen, telefonon vagy e-mailen is.

Egyébként tudom ajánlani Mindenkinek a candida mértékének vizsgálatát, mert szinte minden betegség alapja. A szigorú diéta mellett észrevétlenül szünnek meg a kellemetlen tünetek, betegségek.

Én voltam vizsgálaton, nem bántam meg. Érdemes foglalkozni magunkkal, odafigyelve azt enni, ami a szervezetünknek jó.

21. Hunny (válaszként erre: 8. - Pimpinkin)
2013. dec. 1. 17:08

Szia!

Van itt hoxa-n egy fórum: Ex-Candidások tapasztalatai. Nézz be oda, ők elmesélik Neked a gyógyulás titkát! Nem lesz egyszerű, de meg lehet csinálni! Kezdd el a diétát (párodnak se ártana egy kicsit) és a baba projektet halasszátok kb 1 évig. Diéta, méregtelenítés alatt ne ess teherbe, mert a babának adnád át a méreganyagokat! Járhatsz bármilyen orvoshoz, de egyik sem fog tudni meggyógyítani, csak a diéta, ez tapasztalat.

2013. dec. 1. 17:00
2013. dec. 1. 16:53
köszönöm a hasznos tanácsokat!
18. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Pimpinkin)
2013. dec. 1. 16:47

neten megtalálod a diéta lényegét


a gomba a cukrot zabálja, azon él...tehát azt teljesen ki kell iktatni, ez az alap

2013. dec. 1. 16:47
A Candidiasist az orvosok többsége nem ismeri el, sajnos. Természetgyógyász segíthet. De a St.aureus? Ki kell deríteni, mitől tér vissza? Van- góc a szervezetedben....kikezelni, és jobbulást!
16. pimpinkin (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2013. dec. 1. 16:42
kb igen!
15. zebracsikó (válaszként erre: 12. - Pimpinkin)
2013. dec. 1. 16:39
évek óta candidád van és az orvos annyit nem mondott, hogy nulla cukor, nulla liszt?????
2013. dec. 1. 16:38
ja bocsi félreértettem:)
13. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Pimpinkin)
2013. dec. 1. 16:38

diéta..

A candidát csak belülről lehet kiirtani, kenceficékkel nem

12. pimpinkin (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2013. dec. 1. 16:38

Köszönöm, hogy írtál! A baktériumokkal küzdök évek óta és a baba miatt szeretném ha eltűnnének végre.

írtad ezt a diétát. Hogyan kell csiánálni? Megcsiálántattam az inzulint az rendben van!

11. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2013. dec. 1. 16:37
nem a babáért küzdenek évek óta , hanem a kórokozókkal
2013. dec. 1. 16:35
a candida diéta nélkül nem fog elmulni. A máisik pedig minden nöben jön meg ahogy az e colli is csak nem tenyésztgetik minden nönek hetente a hüvely válladékát. Nekem a candida épp ugy gyógyult meg hogy csináltam a PCOS diétát és amikor nézték a kenetet hogy elmult-e akkor egyik alaklommal e-colli baktérium volt, arra kaptam kezelést aztán rá két hétre a strepto volt candida e- colli nem megint kaptam egy adag kúpot. Na azóta nincs gombám max évi egyszer, Addig havi szintem elöjött mindig. Utána mondta nekem egy orvos ismerös hogy ezek a bakteriális fertözések jönnek mennek csak nem is tudnak róla a nök mivel nincs tünte, nálam sem volt. Szülés elött direkt néznek kenetet emiatt és ha van valami,(sok kismammánál vagy) akkor kezelik vagy nem szülheti meg természetes uton de ez csak a legvégsöbb eset. Irtad hoyg évek óta küzdötök babáért. Nem vagy véletlenül inzulin rezisztenciás? csak mert arra is utalhat a candida.
2013. dec. 1. 16:31
igen ő is gyógyszerezett
2013. dec. 1. 16:31
elképzelésem sincs honnan van de legalább 7-8 éve és járok orvoshoz 3-4 havonta legalább 10nél jártam. nem váltogatom a partnereim a férjem sem ebben biztos vagyok. Ne megyek nyilvános wcre csak otthon ülök rá. Nem járok uszodába. 1000 szer kezet mosok a lakás kb steril. fogalmam sincs de már nagyon ki vagyok tőle!!
2013. dec. 1. 16:31
Kemény diéta és a párod egyidejű kezelése
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Pimpinkin)
2013. dec. 1. 16:29
A párodat Veled együtt kezelték?
2013. dec. 1. 16:27

A Candida gomba. A St.aureus meg gennykeltő baktérium.

A fertőző forrás esetetekben mi lehet?

2013. dec. 1. 16:23
Diétáztál is?
2013. dec. 1. 16:18
de tudok róluk sajnos! Fehér darabos égő bő folyásban tudatják hogy itt vannak! és a krémek csak a pillanatot segítik egy hónap és kezdődik minden előről!
2. gbabi50 (válaszként erre: 1. - Pimpinkin)
2013. dec. 1. 16:17
Miért nem halgatsz az orvosra?Ha nem tudnál a bacikról akkor nem idegeskednél,ne parázz,minden rendben lesz,baci nélkül nincsen élet.
2013. dec. 1. 15:58

Sziasztok!

hosszú évek óta küzdök a témában is megjelőlt két baktériummal (a candida és a staphylococcus aureus )

A féjrelmmel kisbabát tervezünk, de félek hogy valami baja lesz tekintettel a baktériumokra.

Már mindent kipróbáltam(antibiotikum, kúp, krém) az orvosom azt mondja hogy nem kell izgulni, egészséges lesz a gyermek, de csak nem jó ha baktériumokkal teli szervezetben fejlődik!? Ha van tapasztalat ez ügyben kérlek osszátok meg! Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook