Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Call center/telefonos ügyfélszolgálatos munka fórum

Call center/telefonos ügyfélszolgálatos munka (beszélgetős fórum)

1 2
32. cb82b220ce (válaszként erre: 31. - Zakkanat52)
2010. ápr. 27. 13:15
Ez nem semmi.Én meg most dolgozok mint külkereskedelmi asszisztens,2 nyelvtudással,mindkettőt használják és havi 76 nettót kapok.akkor ennél a call center már csak jobb lehet
31. zakkanat52 (válaszként erre: 30. - Cb82b220ce)
2010. ápr. 27. 13:01

Szia!


Ez változó... Én 2 call centerben is dolgoztam, bár nem abban a munkakörben. Az egyik helyen 2 nyelvtudással 130-180 ezer körül, attól függően, hogy milyen volt a beosztás (0-24 h callcenter volt). Egy bankban meg 120-130 körül, munkaidőben.

2010. ápr. 27. 12:58
Halihó.Látom régi topik már de hátha olvasttátok még.Átlagba mennyir keres nettóba egy call centeres?
29. cd21d97032 (válaszként erre: 20. - Noni.0310)
2010. febr. 19. 11:44
én is mlm-ezek és ott is kérünk pénzt a belépésért és nem átverés mégse.
28. cd21d97032 (válaszként erre: 17. - Huhuanita)
2010. febr. 19. 11:36
igen ezekért mind fizetni kell.
27. cd21d97032 (válaszként erre: 6. - Brad)
2010. febr. 19. 11:33
sziasztok, én is most keresek munkát vagyis már másfél éve de folyton call centeres dolgokba botlok én viszont pánikbeteg is vagyok, és tuti magamra venném a dolgokat ha olyanokat mondanak, persze előszőr nem csak a 20. már lehet elég rosszul esne... meg mély depresszióm is van :( nem tudom elmerjek e ilyen munkát vállalni
2009. dec. 2. 20:32
Bocs, elfelejtettem: másutt nem kérik, hanem egyszerűen elveszik tőled. Levonják a fizetésedből, és nem 5000-et, hanem sokkal többet. Mit gondolsz, miért keresnek egyes cégvezetők milliókat, a dolgozók pedig a minimálbért?
25. Noni.0310 (válaszként erre: 24. - Huhuanita)
2009. dec. 2. 20:30
Sajnos mindenütt van valamilyen befektetés, csak a legtöbb helyen nem vallják be. Egy cég sem járna jól, ha mindenféle szűrés nélkül venné fel az embereket dolgozni. A "szöveg felolvasás" tudtommal kőkemény telemarketing amire nem alkalmas akárki. Ugyanolyan szakma, mint bármi más.
24. huhuanita (válaszként erre: 20. - Noni.0310)
2009. nov. 28. 11:01
Szia,az 5000ft-ot arra kérte mert elküld nekem egy szöveget amit olvasnom kell az ügyfeleknek,nos én előtte érdeklődtem ilyen munkával kapcsolatban és azt írták a honlapon hogy pénzt nem kérhetnek,ezért kértem gondolkodási időt hogy utána kérdezzek egy pár embertől itt a fórumon.köszönöm a cégtudakozót csak az a gondom hogy a cég neve nem volt ott csak a cégvezetőé, ez is gyanus.
23. huhuanita (válaszként erre: 22. - Noni.0310)
2009. nov. 28. 10:54
Félre értettél,ide nem kellett selejtezőn átmenni,csak befizetni a pénzt és máris melózhatsz,csak a nő akinek azt írtam kérek egy nap gondolkodási időt olyan szinten leócsárolt hogy majdnem leestem a székről,tehát nem azt mondta hogy nem tud várni hanem ilyen hozzáállással nem kapok melót,annak ellenére hogy még most is hírdeti magát,ezért gondoltam hogy átverés mert egy komoly cég annyit mond hogy ok belefér egy nap,vagy köszöni szépen nem.
22. Noni.0310 (válaszként erre: 17. - Huhuanita)
2009. nov. 19. 20:31
Itt azt olvasom ki ebből, hogy azért fújsz rájuk, mert nem vettek fel. Sajnos nem mindenütt elég, ha valaki fiatal és esetleg még szép is. Vannak még ma is olyan helyek,(bár egyre kevesebb) ahol csak a hozzáértő embereket alkalmazzák. Én biztosan nem jelentkeznék rá, mert nem értek hozzá. Inkább sütöm a kifliket.
21. Noni.0310 (válaszként erre: 15. - Huhuanita)
2009. nov. 19. 20:26
Valószínű, hogy az első (ún. próbamunkát) fizettették volna meg veled. Én pék vagyok, és egyszer elb..tam három mázsa lisztből készült terméket. Simán kifizettették velem. Ha elmentem valahová dolgozni (1989 után) ha nem volt saját felszerelésem, a cég adott, de le kellett tennem rá a biztosírékot. Lehet, itt is azt kérnek. Tudtommal, a call centeres adatbázis eléggé drága.
2009. nov. 19. 20:21

Nézem itt a hozzászólásokat, és sokmindenben igazat adok az előttem szólóknak.

De.

Mire kérték tőletek az 5000 ft-ot?

Hogy valós-e a cég, könnyen meg lehet róla győződni a cégtudakozóknál.

[link]

vagy itt:

[link]


Egyébként valós cégek az MLM-es dolgok is, és ott nem ennyit kérnek, meggazdagodást ígérve munka nélkül.

19. huhuanita (válaszként erre: 18. - Bodonnebea)
2009. nov. 8. 19:30
Igen igazad van,a férjem is ezt mondta,de bántó a dolog hogy az ember dolgozna és így átverhetik!SAJNA
18. bodonnebea (válaszként erre: 17. - Huhuanita)
2009. nov. 8. 19:28
Akkor ez biztos csak kamu, befizeted neki az 5000-ft-ot, és Ő jól jár, Te meg..... Sok a csaló, és nem szabad bedőlni ilyeneknek. Csak Ők járnak jól, Te pedig nem. Előre sohasem szabad befizetni egy forintot sem.
17. huhuanita (válaszként erre: 16. - Bodonnebea)
2009. nov. 8. 19:25
Kerestem a neten otthon végezhető számítógépes munkát,és erre dobott ki egy sor call centeres munkát,köztük volt egy ami még tetszett volna,a neve nem volt feltüntetve csak a cég vezető helyettese akinek az email címére lehetett önéletrajzot küldeni.Ma beszéltem vele skypon, azt mondtam neki,hogy átgondolom,és felkeresem 2 nap mulva,erre ő azt írta hogy nem vagyok őszinte és nem fogok munkát találni. majdnem leestem a székről,hogy milyen cég ez aki még így be is szól?
16. bodonnebea (válaszként erre: 15. - Huhuanita)
2009. nov. 8. 19:15
Melyik cégről van szó? Ha Te akarsz dolgozni, miért neked kell fizetni??
15. huhuanita (válaszként erre: 9. - B52d3380ac)
2009. nov. 8. 19:05
Egy kérdésem lenne,én a napokban küldtem egy email-re önéletrajzot,felhívtak skypon és be kell fizetnem 5000-ft-ot az adatokért cserébe.és kezdhetném a call centerben végezhető melót. nos létezik e hogy a munkáért még nekem kell fizetni,egyszer már átvertek ezzel.Ha valaki tud erre válaszoljon már. ez átverés vagy valós cég?
14. Brad (válaszként erre: 13. - 035bae3aff)
2009. okt. 27. 18:30

kicsit örülök....

elég béna volt a munkarend...

13. 035bae3aff (válaszként erre: 11. - Brad)
2009. okt. 27. 07:07
Örülj neki!!!
12. 4278f24526 (válaszként erre: 9. - B52d3380ac)
2009. okt. 26. 22:02

:DD Na, ezzel én is hasonlóképpen voltam.. Csak mikor bemutatkozott, és elmondta, hogy miért hívott, akkor elkezdtem neki más nyelven gagyarászni, aztán pár mp néma csend lett, majd elnézést kért, és letette..


A legtöbb közülük annyira erőszakos, hogy másként nem lehet velük..

11. Brad
2009. okt. 26. 18:23
nem vettek fel :(
10. 035bae3aff (válaszként erre: 1. - Brad)
2009. okt. 26. 05:08
Én inkább semmit nem mondok!!! Akárhol voltam tök buták voltak velem, a nő szinte mindenkit lenézett... Szemünk láttára ordibált a telefonba megadva igy.. nekünk hogy ő a mintakép a cégnél... 30-an voltunk 5-öt hazaküldtek természetesen engem is fogalmam sincs miért. A melegitősők, 40 évesek, képzetlenek mind maradtak, én kosztümben 26 évesen, minden végzettséggel ami kellett hozzá repültem mind egy teszt miatt, még arra se vette a fáradtságot hogy szóba meghallgasson!!! A teszt meg csupán személyes adatokból állt. ez alapján döntött...
9. b52d3380ac (válaszként erre: 8. - C1e9612cd3)
2009. okt. 25. 18:37
Call center között is van külömbség! Én fogadtam a hívásokat akinek gondja volt az áramszámlájával, meg hibabejelentés! Szerintem a topikindító is ilyen jellegü munkát végez majd! Természetesen azt én is utálom amikor mindenféle gyapjútakarót, wellnes hétvégét, angol nyelvtanfolyamot...stb akarnak ajánlani! :)))) A legjobb az volt amikor felhívtak és a nő elkezdett angolul beszélni, hogy kedvet csináljon az angol nyeltanfolyamhoz...aztán kapóra jött neki mert én is beszélek angolul és angolul elküldtem melegebb éghajlatra:))))) Aztán magyarul megszólalt hogy elnézést a zavarásért de ugy hallja nincs szükségem angol nyelvtanfolamra:) de ha gondolom a férjem, párom, anyukám, dédimamám....nahh ekkor letettem a telefont:)
2009. okt. 25. 17:46
véeményekre vagy kíváncsi? Nézz be a "Mindennek van határa" c. fórumba.
7. Brad (válaszként erre: 5. - B52d3380ac)
2009. okt. 25. 17:39

:D ez jó!

Köszi ez kellett! :D

6. Brad (válaszként erre: 4. - Fhybi)
2009. okt. 25. 17:38

A monotónia tűrésével nincs gond. Azt szeretem.

Hogy mindent elfelejtek, ha vége a munkának azzal sincs gond. De hogy ne veszem magamra.. hát ezzel lehet lesznek gondok. De hát teher alatt nő a pálma. :)

5. b52d3380ac (válaszként erre: 3. - Brad)
2009. okt. 25. 14:11
persze fenyegetöznek, pl: hajdú bihar megyei kistérségből: "elegyük ím mágáhuz aztán kitípem a szíkíbűl mert maguk százezreket keresnek" de volt egy komolyabb is telefonon de sosem talál meg, még jó hogy telefonon történik az ügyintézés és a nevem ugyis elfelejti:) tényleg nem szabad felvenni, el kell felejteni, persze nagyon sokat nevetni is, a barátaimat elszórakoztattam:) jahh meg a nevek...némelyik embenek érdekes neve van, mármint a veztetéknév pl: csírke, szopós, kurják, nagyfejű. kismacska, és ezek családnevek:) ha visszagondolok csak a jó dolgok jutnak eszembe:) sok sikert kívánok:) mikor kezdesz??:)
2009. okt. 25. 13:59
Én dolgoztam call centerben. Mindegyik cég nagyon más. Ami általánosságban kell hozzá, az monotónia tűrés, és az, hogy magánemberként semmit ne vegyél magadra. Nagyon nehéz az emberekkel. De ha jó társasággal dolgozol, akkor kibírható. Ez is egy munka, ha végeztél felejts el mindent. Lehet hülye dolog, de én élveztem ezt a munkát.
3. Brad (válaszként erre: 2. - B52d3380ac)
2009. okt. 25. 13:54

Úr Isten!! Fenyegetnek? Kérlek mesélj!

Én a csoportomban a kártyás ügyfeleket kapom (HA! felveszenek). Remélem nem akarnak zaklatni majd olyan sűrűn, hanem tényleg információkat szeretnének majd megtudni. :S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook