Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miskolcon dolgozik valaki az Apehnál? Hogyan és hol lehet jelentkezni munkatársnak az Apeh ügyfélszolgálatára? fórum

Miskolcon dolgozik valaki az Apehnál? Hogyan és hol lehet jelentkezni munkatársnak az Apeh ügyfélszolgálatára? (tudásbázis kérdés)

2011. máj. 10. 23:50
Sziasztok! Kiváncsi lennék hogy mik a fejlemények. :) Sikerült végül az Apehnál állást szerezni? És ha igen, milyen módon?
2010. márc. 8. 11:08
Sziasztok! :-) Örültem, hogy írtatok! Szóval mi mindenhova beadjuk az önéletrajzot, ahol nincs felvétel oda is! Minden lehetségest meg kell próbálni! Külföldön párom 2008. október végétől dolgozik, mi rá fél évre jöttünk ki a kisfiúnkkal hozzá, de én nem dolgozom. Haza akarunk menni, innen küldjük minden fele az önéletrajzot. Gondoltuk beadjuk ide is az önéletrajzát (bármilyen pozícióba) mivel elég sok végzettsége van páromnak. Az Apeh nem elit hely...! Akkor ezek szerint a Tigáz is az volt? Mert párom ott dolgozott, de volt a Tigáznál irodavezető is, mégsem kapott nettó 110 000 Ft-tól többet. Van sok munkatapasztalata, mint sok másoknak is, ezért mindenhol próbálkozni kell!
2010. márc. 7. 11:44

Ráadásul ezért a kevéske kis fizetésért egyes szakmákban (pl kereskedelem vagy az egészségügy) nem kevés szabadidőt is fel kell feláldozni. Hétvégén is menni kell, 3 műszak, 12 órázás..

Ebből a szempontból szerencsésebbek az irodai dolgozók, hiszek sokkal több időt tölthetnek a családjukkal ugyanazért a pénzért. Az én barátnőm pályakezdő ápolónő 12 órában műszakpótlékokkal együtt keres netto 100-at. A benzinre el is megy a fizetésének jó része, mivel vidéken lakik és a buszközlekedés nem épp igazodik a munkarendjéhez.

15. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 14. - 81Krisztina)
2010. márc. 7. 11:37
Igen, szerintem is. Sőt még többnek hiszen egy egyedülálló önálló lakásban ebből nehezen jöhet ki. Durva belegondolni, hogy ha szeretnék például egy szekrénysort a szobámba az máris egy havi fizetésem. És akkor még nem is ettem...
14. 81Krisztina (válaszként erre: 13. - Elfelejtett jelszó)
2010. márc. 7. 11:26

mondjuk lehet hogy az apehnak (vagy az illetékes szervnek) meg jobban kéne figyelni az olyan helyekre ami te írtál.. mert ez már rabszolga-tartásnak felel meg..

hát most én is örülnék legalább egy minimálbéres állásnak...:( még az sincs..

szerintem az itthoni árakhoz, már a minimálbérnek is netto 100 ezernek kéne lennie.

13. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 11. - 81Krisztina)
2010. márc. 7. 11:21
Igen, elit hely. Más 3 müszakba keres 100 ezret kemény fizikai melóval...Azt hiszem a minimálbérért is összetenném a két kezem, nem az apehba hanem bárhol!
12. 81Krisztina (válaszként erre: 9. - Elfelejtett jelszó)
2010. márc. 7. 11:20

abban viszont egyetértek hogy nem ott kapunk állást ahol szeretnénk, örülhetünk hogy kapunk...

hiába nyíltak meg újra a közszférában betölthető helyek... megint majd az ismerősnek az ismerőse fog bejutni...akinek lehet fogalma sem lesz arról amit majd csinálnia kell.

2010. márc. 7. 11:18

azért az apeh-nek sem minden részlege olyan elit..

van ismerősöm aki ott dolgozik. elvették tőlük a mozgóbért, a 13. havit, és most a szuper bruttósítás miatt még 10-en ezerrel kevesebbet kapnak. mutatta, hogy míg 2008-ban az átlagos havi keresete 110 nettó volt kb (beleszámolva a jutalmakat, mozgóbért és 13.havit), most kap 71-et 1 hónapra...na de elit hely...

2010. márc. 7. 11:16
Ez a szomorú magyar valóság.
2010. márc. 7. 11:12

Magyarországon vagyunk, itt nincs olyan, hogy ezt meg ezt szeretném. Örülhetünk ha wc pucolónak protekcióval felvesznek..

Egy 4 órás takarítőnői állásra kb 100-an jelentkeztek! Irodai munkára pedig 340-et számolt a munkaügyön az ügyintéző. Egyetlen egy állásra.

Hol van itt olyan lehetőség, hogy én mit szeretnék?? A többi ezer álláskereső ugyanaezt szeretné..

Mezei ember

azért is könyörög, hogy 4 müszakba felvegyék egy gyárba.. nem az apehba!! uhh..

Miskolcon lehet más a helyzet, meg látom ti külföldön éltetek de szerintem ez a naivság netovábbja hogy valaki szeretne valahol dolgozni. Lehet hogy külföldön ez müködik de itt körberöhögik mert nagyon nem igy mennek a dolgok.. Pláne ilyen elit helyen mint az apeh, ismerősök ismerőse nélkül ugyse fog bejutni.. Ha nincs kiírva állás akkor meg még ki is röhögik, hogy mit keres itt mi nem hirdettünk!

2010. márc. 7. 11:00

apeh-hoz csak versenyvizsgával rendelkezők jelentkezhetnek, ha van meghirdetett állás.

bár én most már ott tartok, hogy minden lehetséges helyre elküldöm az önéletrajzomat, már nem egy ismerősöm talált így munkát:)

2010. márc. 7. 10:44

Ezt most nem egészen értem. Meg is hirdették ezt az állást, vagy csak a párod kitalálta hogy ott szeretne dolgozni?

Hja, én is sok mindent szeretnék..

De sajnos a munka manapság nem kivánságműsor hanem baromi nagy szerencse.

2010. márc. 7. 10:37
Még valaki? :-)
2010. márc. 6. 16:48
Köszi!
4. mmacus (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2010. márc. 6. 15:31
Nincs mit. Mivel köztisztviselői állás, kötelező pályáztatni, tehát elvileg minden álláslehetőség szerepel a honlapon.
3. L.Niki18 (válaszként erre: 2. - Mmacus)
2010. márc. 6. 15:24
Köszönöm, ezt megtaláltam. Miskolcon az ügyfélszolgálati irodára szeretne jelentkezni párom, vagy a telefonos ügyfélszolgálatra. Nem tudom milyen e-mail címre írhatnék nekik...?! Miskolcon érdekelne az állás, Budapesten nem. Köszi a választ!
2010. márc. 6. 15:14

Az APEH honlapján vannak az aktuális állásajánlatok meghirdetve.

Baloldali menüsor->magunkról->álláspályázatok

Ott ki kell választani a régiót.

Észak.magyarországi Regionális Igazgatóság jelenleg adóellenőrt és jogászt keres.

2010. márc. 6. 15:10
Miskolcon dolgozik valaki az Apehnál? Hogyan és hol lehet jelentkezni munkatársnak az Apeh ügyfélszolgálatára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook