Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Call center/telefonos ügyfélszolgálatos munka fórum

Call center/telefonos ügyfélszolgálatos munka (beszélgetős fórum)

1 2
2009. okt. 25. 13:38
Szia! Én másfél évig dolgoztam az eneriaszolgáltatünál telefonos call centeres ügyintéőként! Nagyon nehéz, annyit kell nyelni az embereknek! Nem akarlak riogatni mert vannak jó napok is meg amikor már nem érdekli az embert, de nehéz! Hozzá kell szokni hogy nap mint nap elküldenek melegebb éghajlatra, fenyegetnek, de a legrosszabb az emberi butaság!Sokat tudnék mesélni, volt aki a saját születési dátumát se tudta, még az anyja nevét sem...Nagy az Isten állatkertje:))) Stressztűrő képesség az kell hozzá!!!!!:)))))))
1. Brad
2009. okt. 25. 13:33

Még közel sem biztos, hogy megkapom a munkát, mivel még hátra van egy 3. forduló az interjú sorozatból. Nem ez volt álmaim állása, de így pályakezdőként nagyon nehéz elhelyezkedni, ezért örülök annak ami van vagy ami jön. :) szóval bevállalom...

Sokan nagyon negatív véleménnyel vannak a telefonos ügyfélszolgálatosokról. Én egy telefonszolgáltató multihoz mennék. -az most mindegy melyik.

Szeretném megkérdezni, mi véleményetek róluk? Esetleg saját tapasztalat (-;+)? Vagy van aki már volt ilyen munkakörben?

Szeretnék minél többet megtudni erről!

:)


Üdv.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook