Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit keres egy ügyfélszolgálati munkás a T-mobile-nál vagy Vodafone-nál? fórum

Mennyit keres egy ügyfélszolgálati munkás a T-mobile-nál vagy Vodafone-nál? (tudásbázis kérdés)

6. k.larina (válaszként erre: 4. - Szila5)
2012. máj. 13. 14:30
Várom a privit:) érdekel mindeképpen.
2012. máj. 13. 14:29
Mert aközött is eltérés lehet, hogy üszin van az ember v. értékesítésen? mindkettő dolga hogy telefonáljon szerintem. Sőt az üszist még az ügyfelek is cseszegetik.
2012. máj. 13. 14:29

A T-nél nem mindegy, hogy telefonos vagy személyes ügyfsz-e, és azon belül is T-Pont-os vagy Partner üzletes?

T-Pont-ban jobb dolizni, mint partnernél (külön cég); de kőkemény értékesítés és sok a munka. De! Van jutalék része is a bérnek, ami jól megnyomhatja. Plusz a béren kívüli juttatások. Anyagilag megéri, 1-2 évet fejenállva is ki lehet bírni, ha bejön neked, akkor nagyon jó, ha nem, akkor keresel majd mást. Többit priviben. :)

2012. máj. 13. 14:25

szerintem tök mindegy melyik telefonost választod, gondolom nicsnenek nagy különbségek, de ez csak vélemény, nem tapasztalat.

nekem volt hasonló munkám, csak nem értékesíteni kellett, hanem telefonos ügyfélszolgálaton voltam. Hát nem fizettek agyon...

SZterintem teljes munkaidőben br. 100-130 között lehet a bérezés (mert ez csak VÉLEMÉNY, NE VEDD KÉSZPÉNZNEK). de hátha ír valaki, akinek tapasztalat is van!

2012. máj. 13. 14:22

A pontos munka az lenne, hogy felhívni az ügyfeleket az új ajánlatokkal meg hasonló.

Melyik céghez érdemesebb elmenni?

2012. máj. 13. 14:21
Mennyit keres egy ügyfélszolgálati munkás a t-mobilnál v. vodafonál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook