Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » C-peptid tapasztalatok fórum

C-peptid tapasztalatok (beszélgetős fórum)


25. kristike (válaszként erre: 21. - Paresis)
2022. nov. 1. 13:35
Szia, a bejegyzésed dátuma alapján már bőven túl vagy a féléven. Mik a tapasztalataid? Használt?
24. abri (válaszként erre: 21. - Paresis)
2022. márc. 10. 07:38

Szia!

Remélem, hogy használni fog. Olyan sok pozitív tapasztalatot lehet olvasni vele kapcsolatban.

Ha lesz változás jelentkeztél.

2022. febr. 6. 13:09
Volt valakinek vese daganata és áttétek amire ezt szedte? Sutent gyógyszert szedek, de nem a legjobbak az eredményeim.
2022. febr. 1. 03:06
Sziasztok! Magasvérnyomás ami sok esetben kiugrott, rosszullétek, szédülések sorát voltam kénytelen elviselni, gyógyszer mellett!!! C-peptid sokat segített, szédülés,fejfájás, kiugró értékek, rosszullétek elmúltak kb 3 hét után. Jobban, nyugodtabban alszom, környezetem észrevette, hogy sokkal jobb a kedvem. Csak reggel és este fújok. Értékeim jók! :) Jó szívvel ajánlom, aki hasonló problémával küzd. Jó egészséget mindannyiónknak!
2022. jan. 19. 11:58

Üdv mindenkinek.


Arcidegbénulásból való felépülésre kértem javaslatot Varga Gábor honlapján. A válasz email-ben nem igazán meggyőző választ kaptam, amiből arra következtettem, hogy a terméktanácsadó nem volt tisztában azzal mivel áll szemben.

Viszont az elkeseredés olyan szintre juttott, hogy megrendeltem a C pepdited, aminek az ára ugye elég borsos.

A használatát most fogjuk kezdeni, a tapasztalatokat le fogom írni, hogy mit tapasztaltunk, használ-e a készítmény, vagy csak pénzkidobás volt a számomra. A használat előtt videót készítettünk, és fél év használat után szintén készítek egy videót, hogy nekünk ért-e valamit.

Nagyon remélem pozitív dolgokat fogok írni.

20. csibiarpi1969 (válaszként erre: 19. - Abri)
2020. máj. 20. 13:24
Tudod, Adri mindenhol vannak irigy emberek, akik sok lejárató bántó cikkeket írnak, én evvel nem foglalkozom, ezt tudom csak mondani Neked.
19. abri
2020. máj. 20. 09:05
Ha nem lenne jó a termék nem tudnának kamuból ennyi pozitív tapasztalatot összeszedni. Szerintem.
18. csibiarpi1969 (válaszként erre: 17. - Unom)
2020. máj. 19. 20:45
Te honnét tudod?
17. unom (válaszként erre: 15. - Csibiarpi1969)
2020. máj. 19. 18:07
Varga nem hatóanyag kutató csak egy zseniális üzletember.
16. abri (válaszként erre: 15. - Csibiarpi1969)
2020. máj. 19. 18:00

Szia! Én a Flavintól szoktam rendelni táplálékkiegészítőket. Van Őssejt kapszulájuk is, többféle. Talán nem olyan húzós az ára.

flavin.eu itt tudsz utánaolvasni.

Magyar cég.

2020. máj. 16. 22:01

Nem értem az emberiség felfogását, de nem is akarom.

Én nagyon örülnék és boldog lennék, hogyha egy ágy vagy hatóanyag kutató előállna avval, hogy van egy szer vagy egy gyógymód, amivel ténylegesen javítani tudnának az állapotomon vagy talán meg is tudnának gyógyítani.

Ha ilyen nagy lehetőséget kaphatnék, az élettől én egy pillanatig sem gondolkoznék, elfogadnám és élnék a lehetőséggel. Én nyitott vagyok bármilyen új gyógymódokra lehetőségekre, és ha megtapasztaltam, hogy tényleg jótékony hatása van valaminek, csak akkor mondok valamit rá.

Varga Gábor hatóanyag kutatónak miért nem lehetne hinni, hogy egy gyógymódot kifejlesztet, amivel segíthetne a betegeken?

Hogyha valakinek a neve előtt Dr. van, csak azoknak lehetne hinni?

Szerintem egy nagy biznisz a gyógyszeripar és annyira elterjed, esszük a sok gyógyszereket, mint a cukrot, ha kell, ha nem, hogy nem is vesszük észre vagy nem is akarjuk, hogy van más módszer, aminek nincs mellékhatása és vagy használnak, vagy nem, de a mellékhatásuk minden gyógyszernek meg van.

Én konkrétan senkinek nem fogadom el a véleményét és nem is adok tanácsokat, mert felesleges, csak azoknak, akiknél látom, hogy fogékonyak az új technológiákra vagy egy új alternatív gyógymódokra.

Senkit nem járatnék, le, bántanék meg csak azért, mert egy kutató akár ki is legyen, szeretne segíteni azoknak, akiknek szüksége, van.

Ezt csak egy rosszindulatú emberek, akik másoknak akarnak, keresztbe tenni vagy irigykednek a másik sikerének.

Ha már ide írtam a fórumba elmondom, hogy felmentünk Budapestre a Páli Jenő agykutatóhoz, akinél elő voltam már jegyezve, hogy megkapjam az őssejtterápiát de mi történt az történt, hogy megbüntették vagy ilyesmi és máig is gondolom, hogy megy a harc.

Hát ez van! Mindenesetre nyitott vagyok minden új gyógymódokra.

2020. márc. 2. 16:38
Naponta hány alkalommal kell használni? Köszönöm a válaszokat előre is.
13. Füge 67 (válaszként erre: 12. - EN1968)
2020. febr. 18. 18:19
Köszönöm szépen. Rákeresek.
12. EN1968 (válaszként erre: 11. - Füge 67)
2020. febr. 10. 09:12

Vérnyomásom ingadozó volt, ezen segített. A rosaceám állapotán javított, a kiütések elmúltak. Az esti bokadagadásom elmúlt. Jól és mélyeket alszom. Az idegi állapotom rendben van.Jól vagyok.

Az egyik rokonomnak a szédülése, depressziója múlt el, a másik rokonomnak a stroke utáni állapota nagyon sokat javult.

A YouTube-n van egy csatorna, Proinsulin C-Peptide a neve.

Itt sok ember megosztja videókban a tapasztalatait. Én is itt találtam rá a termékre.

11. Füge 67 (válaszként erre: 10. - EN1968)
2020. febr. 3. 21:02
Köszönöm a választ. Megkérdezhetem milyen betegségre használod?
10. EN1968
2020. jan. 31. 22:46
2019. szeptember óta használom a C-peptidet és nagyon pozitívak a tapasztalatok. Amikor elkezdtem használni, akkor még nem bántották ezt a terméket, most már sok lejárató cikk jelent meg róla, mivel tényleg jó. Nekem és két idősebb rokonomnak segít, így ezután is használni fogjuk. Én nem vagyok az orvosok ellen, tisztelem az orvosokat. Ez a termék sokat segít az állapotjavulásban a gyógyszerek mellett.
9. Lávli (válaszként erre: 8. - Füge 67)
2020. jan. 27. 18:22
Krisztofer esetét nem ismerem. De az 1% esélyt mindig meg kell adni szerintem is!
8. Füge 67 (válaszként erre: 7. - Lávli)
2020. jan. 27. 18:20
Én is olvastam ezeket, meg mellette a körhinta balesetes Krisztofer állapotának hihetetlen javulását is. Ezért is érdeklődök itt. Hátha vannak akik használják.
7. Lávli (válaszként erre: 6. - Füge 67)
2020. jan. 27. 15:03

Azt javaslom, hogy körültekintően járj el, írd be a gugliba, hogy "C peptid ellenjavallatok, mi az igazság", stb, ilyen kereső kulcsszavakat.

Én csak annyit írtam, hogy C peptid, és elsőnek ezek ugrottak fel: új őrület, átverés, hatósági vizsgálat indult ...

Sokat lehet tenni a demencia ellen megfelelő életmóddal: táplálkozás, alvás, friss levegő, valamint D vitamin pótlás, ha az nem elégséges a szervezetben. Rejtvény fejtés, társasjátékok, rövid versek tanulása .

6. Füge 67 (válaszként erre: 2. - Lávli)
2020. jan. 27. 13:47
Anyósom szenved időskori demenciával, még nem súlyos, hátha segít.
5. papája (válaszként erre: 4. - Papája)
2020. jan. 27. 12:19

Na és még ez is !

[link]

2020. jan. 27. 12:16

[link]


Ki tudja, de érdemes utánanézni, mert nem minden arany, ami fénylik.

3. abri (válaszként erre: 1. - Füge 67)
2020. jan. 27. 09:00

Én is kiváncsi lennék a tapasztalatokra.

Meg hogy mennyi ideig tart egy spray, mert elég drága, és hogy meddig kell használni, hogy a hatás megmaradjon.

2020. jan. 27. 08:31
Autizmusra vagy cukorbetegségre használnád?
2020. jan. 27. 08:20

Sziasztok!

Használ valaki c peptidet?

Annyi jót olvastam róla, de nagyon drága.

Tapasztatokra lennék kíváncsi, illetve, hogy ki hol, mennyiért vette.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook