Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Büntetőfékezők fórum

Büntetőfékezők (beszélgetős fórum)


14. birebora (válaszként erre: 12. - Hpetra22)
2020. okt. 24. 13:44
Pedig ez van, sajnos:(
2020. okt. 24. 13:43
Egyértelműen igen. Az emberek közlekedési kultúrája a béka segge alatt és valóban sok az agresszív, türelmetlen sofőr. Tegnap a 90-es táblánál 110-el mentem és toltak le az útról. Villogtak rám és beleálltak a seggembe. Szinte halálfélelmem volt:)
2020. okt. 24. 13:30
Kicsit olyan szerintem, mintha mindenki az életéért futna és minden méter számítana, amivel előrébb lehet. Ha apám mellett ülök a kocsiban, azt látom, hogy nyugodt, nem rohanós, előzékeny másokkal, segíti a többi közlekedőt. De ha arra gondolok, hogy ez mások számára akár annyira irritáló is lehet, hogy még őt büntetik meg satufékkel, vagy rángatják ki a kocsiból, mert emiatt feltart valakit, akkor... ijesztő.
11. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. okt. 23. 18:18

Volt már ilyesmiben részem. Valóban egyre több az agresszív idegbetegek száma az utakon, akiknek jelentős része még a KRESZ alapszabályaival sincs tisztában, se azzal, hogy hogyan kellene az autót rendeltetésszerűen használni.

Ha ezekre gondolok, nem hiányzik az autóm.

2020. okt. 23. 13:29

Nem büntetőfékeztem soha, de iszonyú irritáló, amikor kilométereken át jön valaki a seggemben úgy, hogy közben képtelen megelőzni, de azért 20 centire követ. Múltkor lehúzódtam inkább, mert a kamion szó szerint benne volt a seggemben. A városban az első lámpánál meg utolértem. De ez egy ilyen út. Hosszú kocsisorok, beláthatatlan útszakaszok, egy idő után képtelenség előzni, nem tudja valaki 120-szal végignyomni. Nem szokásom tötyörögni, nem 70-nel megyek 90-nél.

Szerintem a követési távolságot be kéne tartani, kevesebb lenne a büntetőfék is. Persze nem a büntetőfék a megoldás, ha valakivel az úton nézeteltérésem támad.

9. Pasionella (válaszként erre: 7. - Hpetra22)
2020. okt. 23. 12:28
Mas teren is romlik a viselkedes, a vezetes az mas teszta, szerintem ott nem csak szimplan bunkok az emberek hanem az oktatas egyre rosszabb es ez is meglatszik.
2020. okt. 23. 12:14

Egyébként ez régen is volt, azaz nem újkeletű agresszió.


Még úgy 25 éve velünk csinálta ezt egy kamionos a Hungária krt-n, egymás után többször is.

Megelőztük a személyautónkkal és ez nem tetszett neki.

Majd ezután az egyik pirosnál kiugrott a kamionból odafutott hozzánk és feltépte a kocsink ajtaját, hogy majd ő most kiszedi a férjemet és móresre tanítja.

A férjem kiszállt, az agresszív kismalac úgy derékig ért neki, erre hátralépett néhányat és onnan üvöltözte, hogy most nem akarlak a gyerek előtt megverni!

Erre a férjem mondta neki, hogy köszi és visszaült:DDD

Nem volt több büntető fékezés és letolási kísérlet sem...


Illetve, nem régen is történt egy ilyen. Nem adta meg a jobbkéz szabályt és még neki volt problémája...

Játszotta a menő autójába az eszét a pasi, és a fékezések után megállásra is kényszerített minket és kiugorva az autójából üvöltözött, hogy jobbkéz szabály!!! A férjem válasza: aha, csak az a baj, hogy az a balkezed volt;)


Annyira bírom a férjem frappáns megszólalásait. Nem hőzöng, nem dühöng, hanem tárgyilagos és humoros:DDD

2020. okt. 23. 12:08
Szerintetek évről évre romlik az emberek viselkedése vagy régen is ilyen volt?
6. hpetra22 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 23. 12:07
Hát ez elég gáz.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. okt. 23. 12:02

'Most tényleg ennyire növekszik az agresszív idegbetegek száma és kezd elmenni az emberek esze???'


Igen, simán előkapnak egy stukkert és rád lőnek. 'Evvan.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. okt. 23. 11:23

Igen a nyáron, mert a 30-as táblánál azon az 1/2-1 km távolságon lelassítottam, utána a bunkó előttem fékezgetett. Nyugisan, figyelve idiótát haladtam tovább. Látta nem volt reakció, egyszer csak kerekeit felpörgetve elviharzott.

Az a baj, BKV busz és trolivezetők is idegbajosak. Így részese voltam már balesetnek.

3. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. okt. 23. 11:05
Az én autómmal talán csak a Polski Fiatot, vagy a Trabantot tudnám utolérni. :)) Szóval velem ilyen még nem történt.
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. okt. 23. 11:00
Meg nem volt "szerencsem" hozza, sajnos felenk is van de ritka, viszont igen, az emberek vezetesi stilusa es tudasa kritikan aluli...
2020. okt. 23. 10:28

Veled már történt ikyen, hogy előtted valami sérelem miatt direkt fékezett valaki büntetésből?


Egyre több ilyen videót osztanak meg az autós közösségba, mostanában már naponta.


Most tényleg ennyire növekszik az agresszív idegbetegek száma és kezd elmenni az emberek esze???


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook