Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bűnös vagy Áldozat? fórum

Bűnös vagy Áldozat? (beszélgetős fórum)


14. Crystall (válaszként erre: 8. - Izmike)
2009. okt. 21. 19:03
Szia! Sajnos nekem még nem volt ilyen én vagy szeretek de akkor az elejétöl kezdve (az más, hogy sokszor csak fellángolás nem szerelem) vagy hosszu hónapok után sem tudom megszeretni a pasit. És sajnos a rosszfiuk vonzanak a rendes nem kell ezért vagyok inkább egyedül a kisfiammal, mert a rosszal hosszú távon nem lehet élni a jó mellett meg nem birok. Egyébként nem vagyok bonyolult nö:-)
13. Farika (válaszként erre: 11. - Izmike)
2009. okt. 21. 13:15
Izmike visszamehetnél? mert akkor most dönts, addig amíg nem törted össze egy másik ember szivét!
12. Zaya86 (válaszként erre: 11. - Izmike)
2009. okt. 21. 10:27

:D Hát Én úgy gondoltam, hogy az új Pároddal kapcsolatban hallgass a szívedre, szóval Te érzed, hogy vonzódsz-e hozzá kellő szinten.

Hát igen...sajnos ez az ex téma nehéz, de mint mondani szokás, ezen az idő segít...

11. izmike
2009. okt. 21. 10:07
De ha a szívemre hallgatnék akkor vissza mennék az exhez és sosem lennék nyugodt, mert mindig azon járna az agyam, hogy most megcsal-e megint vagy most hazudik vagy igazat mond s lehet akkor sem hinnék neki ha igazat mondana, tudom kicsit bonyolult de mégis nő vagyok :)
10. Zaya86
2009. okt. 21. 09:58

Én úgy gondolom, hogy ha nem is 1. látásra szerelem, akkor is ott kell lennie a szikrának két ember között, akkor is kell az izgalom a találozások között, ahhoz, hogy esetleg ebből szerelem lehessen. Ha már az elején hiányzik ez, akkor szerintem szenvedélyesebb nem lesz egy kapcsolat, mert mitől?!

Hiszek abban a naív kis mesében, hogy valakiket egymásnak rendelt a Sors (vagy ahogy tetszik), de Én azt hiszem ezt már az elején érzi az ember lánya. :)

Én csak azt tudom mondani hallgass a szívedre és akkor nem döntessz rosszul!

9. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 8. - Izmike)
2009. okt. 21. 09:22

Én nem javaslom ezt. Addig mig az exeden nem vagy túl, ne kezdj bele másik kapcsoatba. Egyfelől becsapod magad, másfelől pótléknak használni egy ember érzéseit az nem fair. Sem önmagaddal szemben, sem vele szemben.Harmadsorban hiába rejted el most az érzéseidet, idő kérdése, hogy mikor kerülnek felszinre elementáris erővel, és akkor majd ott fogsz állni, megcsömörlödve magadtól, a multadtól és végtelen magányosan. Még akkor is magányosan, ha mondjuk összeházasodsz az illetővel.

Ilyen életet akarsz élni?

2009. okt. 21. 08:40
Akkor azon a véleményen vagytok ti is, hogy próbáljam túltenni magam a múltamon és hagyjam, hogy szeressen a jelenlegi még akkor is ha Ő sokkal nyugodtabb, mint én? És majd megszeretem. Van ilyen, hogy később alakulnak ki az érzelmek s nincs rózsaszínköd?
2009. okt. 21. 08:10
A megalkuvás mindig bukáshoz és magányhoz vezet.
2009. okt. 21. 08:04
Én válás előtt vagyok. És majdnem ez a helyzet. Tudom, hogy ennyi volt és vége. Nincsen senkim, de valahogy mégsem tudja a szívem elengedni.
2009. okt. 21. 08:03

Én voltam hasonló helyzetben. A régi megcsalt becsapott hazudozott. Idővel szépen lassan elmúltak az érzelmek a régi iránt, maradt az új, aki megbecsül őszinte hűséges és igazán szeret.

Kitartás, türelem, adj időt magadnak, még nagyon friss ez a dolog.

Próbálj meg minél kevesebbet agyalni ezen az egészen és élvezni a jelen pillanatot.

2009. okt. 21. 07:58
Ráadásul 1 hónap még nem is akkora idő. Ez majd szépen kialakul.
2009. okt. 21. 07:58

Az idő majd gyógyít a sebeken. Szerintem se ereszd el ezt az újat! ;-)

Előbb-utóbb úgyis fülig belé fogsz esni. :-)

2009. okt. 21. 07:44
95%-ban pont ez volt velem.Nem fűztem sok reményt az újhoz.De most már több mint egy éve tart és imádom!!Az ex csak rosszat tett,erre gondolj.Gondolhatsz persze a szép napokra is(én a menyasszonya voltam)de több a rossz!
2009. okt. 21. 07:36

Sziasztok!

Kb 4 hónapja lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, mert a exem megcsalt. Azóta van "új" párom 1 hónapja nagyon kedves aranyos, a csillagokat lehozná nekem, csak egy a baj nem vagyok szerelmes és ez nekem fura mert ilyen még nem fordult elő velem, persze jó vele, de hiányzik az exemmel való élet és néha Ő is :( bármit is tett. Mindenki azt mondja, hogy fogjam meg a jelenlegi, mert ha elszalasztom többet nem találok ilyen rendes férfit. Tehát bűnös vagyok, mert mást mond a szám mit a szívem érez? vagy Áldozat? vagyok, mert nem lehetek azzal akit a szívem súg, mert tudom, hogy nem tudnék újra megbízni benne és nem merek kockáztatni, de valahol vágyom utána :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook