Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bűnös vagy áldozat a szerető? fórum

Bűnös vagy áldozat a szerető? (beszélgetős fórum)


1 2 3
dec. 26. 09:12
aldozat?o vallalta ezt a szerepet es senki nem kenyszeritette bele!
87. Solar-Tochter (válaszként erre: 77. - Annmari71)
okt. 29. 11:28
Trehány nő? Ezt mondja neked a férj? Nem gondolkodtál még el azon, hogy milyen ember ez? Te a feleséget féregnek nevezed? Lehet, hogy nem is tud a férje dolgairól.
86. tumbo2 (válaszként erre: 84. - Jucika33)
okt. 28. 11:54
ez nagyon igaz.
85. supin
okt. 28. 10:44
Egyetértek Jucika33-al.
okt. 28. 09:58
Bűnös az, aki valakit az akarata ellenére kényszerít valamire, áldozat, akit az akarata ellenére kényszerítenek valamire. Minden egyéb helyzetben nem bűnösök és nem áldozatok. Csak esemény, ami emberekkel történik. Valaki jól érzi benne magát, valaki kevésbé. Mindenki csinál az életében olyasmit, amiről később kiderül, hogy nem volt jó ötlet, nem érezte magát jól benne, talán valakinek ártott is. Ha nagyon rosszul esett, nem csináljuk legközelebb. De felesleges skatulyázni az emberi cselekedeteket.
okt. 28. 08:59
Áldozatnak semmiképpen nem gondolnám.
82. liliom10 (válaszként erre: 81. - Annmari71)
okt. 28. 08:29

Ha nem állsz vele szóba, nem tud felzaklatni !!! Engem már semmilyen magyarázata nem érdekelne, mert sokszor bizonyította, hogy gerinctelen ember.

Hidd el, akkor jön el az a " kedves,jó ember", amikor egyáltalán nem számítasz rá ! :) Csak ne gubózz be, járj akár kirándulni túracsoportokkal, ott is vannak férfiak, a lényeg, hogy emberek közt legyél. De mindenhol lehet beszélgetni, ismerkedni, még a boltokban is, főleg ahol sok férfi megfordul. Egyszer velem fordult elő, hogy talán az OBI-ban kérdeztem valamit egy férfitől, aki közel volt, válaszolt, és finoman már ismerkedni is akart.(Én nem akartam, férjnél vagyok.)

Sosem tudni, hol jön szembe a herceg ! Az biztos, hogy nem csönget be hozzád, hacsak nem a postás lesz az !

Légy kedves, mosolyogj ! :) Egy bánatos, keserű nő nem vonzza a férfiakat.

81. Annmari71 (válaszként erre: 80. - Liliom10)
okt. 27. 17:47

Aláírok minden szót! Gyenge voltam, de amúgy végül sikerült kimásznom az örvényből. Most csak az zaklatott fel, hogy újra próbálkozik, így most kezdek tisztán látni, miről is szólt ez az egész.


Köszönöm a biztatást, nagyon jól esik!!!


Egyelőre egyedül és amúgy özvegyen, de várom azt a kedves, jó embert, akivel szeretni tudjuk majd egymást.

80. liliom10 (válaszként erre: 77. - Annmari71)
okt. 27. 17:23

Egyszer lehetsz áldozat, de számtalanszor nem ! Aforizma : " Ha nem tanulsz a hibáidból, kár elkövetni őket."

Hogy tudott visszarántani ? Annyira szeretted ? Látod Te, hogy nem kéne vele szóba állnod, de gyenge vagy. Gyűjts erőt, kezdj új életet egy hozzád való férfivel !

A feleséggel ne foglakozz, róla annyit hazudik a férj, amennyit csak akar ! Egy" rendesebb" férj legalább nem sajnáltatja magát a szeretőjével, hogy neki milyen sanyarú sorsa van otthon, nem mond semmi rosszat a feleségéről. Tehát ez a pasi nagyon jellemtelen.

79. Annmari71 (válaszként erre: 78. - Ágio8405)
okt. 27. 17:14
Mennyire igazad van! Köszönöm! Úgy tűnik, még mindig van néhány szürke folt a szemem előtt.
78. Ágio8405 (válaszként erre: 77. - Annmari71)
okt. 27. 17:02
Gondolom nem tart pisztolyt a férj fejéhez hogy maradnia kell. Annyira tipikus ez a jaj de boldogtalan vagyok az asszonnyal de nem hagyhatom el aztán közben élnek boldogan csak épp a “szegény” férj még félre is jár. A legtöbb nem is akarja elhagyni asszonyt csak elhiteti a szeretővel hogy jaj de rossz a házassága….
okt. 27. 16:23

Nagyon régi már ez a beszélgetés, de azért hozzászólok.

Az én esetemben nagyon is áldozatnak érzem magam, mert számtalanszor kimásztam a viszonyból, de a rossz házasságban élő férfi folyton visszarántott. Most már régóta sikerült végleg lezárnom, ennek ellenére előfordul, hogy újra próbálkozik. Felháborít és megaláz. Minek néz, minek tart? Még mindig azt gondolja, hogy visszaránthat, hogy feláldozhat az szar házassága oltárán... és mit tesz mindeközben a feleség? A gyerekek mögé bújva birtokol, feleség marad, boldogtalanná teszi a férjét, de természetesen ez a normális.

Egy dologra nagyon jó ez: úgy tekintek rá, mint egy féregre, és a fejem verem a falba, hogy ekkora barom voltam, hogy áltattam magam, és nem láttam tisztán, mi is történik valójában.

És akkor még azt is megkockáztatom, hogy nem a férfi, hanem a felesége áldozata voltam. Egy trehány nőé, aki képtelen szeretni a férjét. Persze a férj azért kell neki. Nehogy már egyedül maradjon.

2010. dec. 14. 13:53

Én elfogult vagyok e téren...úgyhogy, bűnös.Viszont ,ha hitegetik a szeretőt, hogy elválnak miatta, rossz a házasság stb. kihasználják,és dobják,akkor valahol áldozat is! de megérdemli-minek ment bele, tudja mit vállal, úgyhogy,ha áldozat is én NEM tudom sajnálni...

lentebb írták a 2 hét alatt 6 kg fogyást- én is annyit fogytam pár hónapja...-de nekem volt miből leadni:),most vagyok 56 kg...

75. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 73. - Fedo)
2010. okt. 7. 10:42
És Ő viszonozza a Te érzéseidet?
74. b73e24f31f (válaszként erre: 73. - Fedo)
2010. okt. 7. 06:33
Hát ha nem mentél volna bele, lehet, hogy már rég egy nőtlen pasiba lehetnél szerelmes....mostmár mindegy.
73. Fedo (válaszként erre: 71. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 7. 04:58
szia.elejétől fogva tudtam, hogy nős. mégis belementem. beleszerettem.nyakig benne vok. kimászni nem tudok, mert nagyon imádom.
72. puritan (válaszként erre: 58. - Puritan)
2010. okt. 6. 20:24
köszönöm a választ...nem lehetett egyszerű, mikor kiderült, de a lényeg, amit utána írtál...szépek vagytok a fiaddal :)
71. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 69. - Fedo)
2010. okt. 6. 20:18
Ha ennyire rossz, miért nem keveredsz valahogy ki belőle? Hogy keveredtél egyáltalán bele? Nem tudtad hogy nős?
70. Fedo (válaszként erre: 69. - Fedo)
2010. okt. 6. 18:31

na a második sor igy helye:

" sajna , nem lehet mindig azzal akit szeret"

a "nem" szó kimaradt,pedig ez a lényeg:(

69. Fedo (válaszként erre: 2. - 0d717b184a)
2010. okt. 6. 18:29

pedig elég sokat szenved a szerető

sajna,lehet mindig azzal akit szeret

iszonyú, leirhatatlan érzés arra gondolni,hogy ő most otthon van a családjával és nem velem:(

de ezt az érzést csak azok ismerik, akik szeretik a nős pasijukat

akiknél nincs érzelem, csak szex azoknak könnyebb. ne legyenek szerelmesel. én az vok♥

68. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 67. - Kri76)
2010. okt. 6. 18:09

Nem semmi! Hallottam már egy-két hasonló esetet, de mégis hihetettlen hogy ilyen van!

Mindenesetre mostmár jó neked is.:)

67. kri76
2010. okt. 6. 18:01

A feleségével él, boldog házasságban. Közben megszületett a második gyerekük is.

Fejlődik szépen a közös cégük és már több telephelyük is van.

Nem tartom vele a kapcsolatot, de neten megnéztem a cégüket, pusztán kíváncsiságból.

A lényeg, nekem is van egy szuper férjem és egy édes pici fiam!!!

66. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 65. - Kri76)
2010. okt. 6. 17:55
És most mi van ezzel a Casanovával?
65. kri76 (válaszként erre: 64. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 6. 17:53

A családjáról nem tudtam. A hétvégét is együtt töltöttük, illetve csak focizni járt el.

Hogy mit mondott otthon? Passz.

A feleségével gondolom, tényleg nem volt rózsás az a pár hónap. A végén a felesége kért egy céges telefonszámla részletezőt (mobiltelefon számlája a srácnak a közös cégük nevére ment), amin az én számom volt a legtöbbet hívott szám. A lány felhívott, odajött a munkahelyemhez, kimentem, beszélgettünk...

Gondolom, a fiú nem bírta az éjszakázást a gyerekkel...Most már én is tudom, milyen az első pár hónap.

A 2 hét alatt 6 kg? Hát most már rám is rám férne, persze, nem ilyen áron!!!

64. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 63. - Kri76)
2010. okt. 6. 17:38

A két hét alatt -6 kg.-ot irigylem.:)

De a sztorit egyszerűen nem értem. Szóval volt családja, de veled is élt. A családjáról Te nem tudtál. Jól értelmezem?

Nálad aludt minden este? És a hétvégék? Mit mondhatott otthon?

63. kri76 (válaszként erre: 62. - Kri76)
2010. okt. 6. 17:24

Ja, a fájdalmam: 2 hét alatt ettem 1 szendvicset, fogytam 6 kg-ot és összeszedtem egy gyomorfekélyt, mindezt 22 évesen.

Ma már boldog családanya vagyok!!!

62. kri76 (válaszként erre: 58. - Puritan)
2010. okt. 6. 17:22

Otthon a feleségénél nem tudom, hogy számolt el. Én 8-tól 16.30-ig dolgoztam, utána jött értem és mentünk haza (az albérletbe, amit béreltünk).

Azt nem mondom, hogy nem haltam bele a fájdalomba, mikor szakítottunk, de nem akartam harmadik lenni. Ha egy házasság tönkremegy, ne én bombázzam szét.

Az elvem: mindig le kell zárni a múltat, különben visszaköszön a jövőben.

61. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 54. - B73e24f31f)
2010. okt. 6. 12:40

Így van! Bébike hozzászólása a helyes. Az önbecsülés!!! Nagyon fontos dolog, ha szerelmes az ember ha nem. Ha nincs önbecsülés, persze hogy arréb lehet tenni az embert, ha már nincs " szükség" rá.

Egyébként nagyon sok olyan lehetőségem lett volna, hogy elkapom a " labdát" elsőre ideálnak látszódó ( nemcsak a külsejére értendő)pasitól, akinek tudtam hogy van családja. És Én ezt akkor sem tettem meg, amikor az Én kapcsolatom ( házasságom) válságban volt. ( gondolom nagyon sok nőnek lett volna alkalma) Egy házasság két emberre tartozik a maga problémáival együtt. Folytatom vagy lezárom, az Én döntésem. De a leg tisztességtelenebb másik ágyba bújni vígasztalódni, mert nekem szar a házasságom. Ha pedig egyedülálló megy bele ilyen kapcsolatba hogy házas embernek lesz a szeretője, tudnia kell, hogy Ő csak a második, és az esetek 99%-ban az is marad. Nem hiszem hogy sajnálni kéne ezért bárkit is, hiszen Ő döntött így.

60. ebf2510f25 (válaszként erre: 57. - 3265084553)
2010. okt. 6. 12:18
Ez így van! Jó nekem, ugye?:-))
59. puritan (válaszként erre: 32. - Áfonyás csirke)
2010. okt. 6. 09:30

miért volna bűnös bárki?

attól még lehet értékes ember az, aki nem felel meg az én "igényeimnek".

hogyan lehetne ráolvasni valakire, hogy bűnös, ha teljes szívével szeret valakit, csak éppen nem jól szereti, annak az illetőnek az nem felel meg.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook