Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti milyen áldozatokat vagytok képesek meghozni egy kapcsolatért? fórum

Ti milyen áldozatokat vagytok képesek meghozni egy kapcsolatért? (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 29. 11:16
Egy kapcsolat döntések sorozata, nem feltétlenűl nevezhető áldozatnak amit megteszek érte....
17. agis
2008. ápr. 23. 08:56
Nem hiszem hogy egy kapcsolat arról kell szóljon, hogy feladjuk önmagunkat. Érdemes olyan partnert találni, vagy olyan partner mellett maradni akivel közös az érdeklődés és nincsen nagy szakadék a felek között....gondolok itt az intelligenciára, iskolázottságra, műveltségre, hobbira.
2008. ápr. 23. 02:50
Hát igen.Ha tényleg-igazán bele vagyok bolondulva,elrepülök én is,és agyament módon még az életem is odaadnám...
2008. márc. 9. 07:38
Attól függ mennyire van elszállva az agyam. Teljesen feladni nem fogom magam senkiért sem.
14. LoLiNa
2008. márc. 9. 06:42
Helyzetfüggő! mindkét félnek kell áldozatot hoznia és alkalmazkodnia.. így teljes:)
2008. márc. 8. 23:54
ha nem kell feláldoznom a számomra fontos dolgokat, akkor sokat!
2008. márc. 3. 22:51

A megcsalás és az átverés a legdurvább.

Egyébként sok mindent, ha nem egyoldalú az igyekezet.

2008. febr. 13. 21:09
Amíg még önmagam vagyok abban a kapcsolatban...sokmindent..
2008. febr. 13. 21:07
akár mindent ha az a kapcsolat fontos nekem
2007. júl. 20. 13:14
Szerintem áldozat a mi kapcsolatunkban, az, hogy együtt vagyunk és kitartunk annak ellenére, amiken keresztül megyünk az életünk kapcsán. Nem mindenki teszi meg. Pedig sokszor veszekszünk miatta, de rájövünk nekünk együtt kell maradni. Ezért tartunk itt még mindig, együtt - jóban rosszban. Persze azért nálunk is vannak kompromisszumok mindkét részről.
8. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Ildiko84)
2007. júl. 20. 13:07

Ha azt akarná,hogy ne tanuljak,vagy ne menjek a strandra mert neki nencs kedve,hát ezekről én nem mondanék le a kedvéért.

Vannak dolgok amiért hoznék áldozatot a kapcsolatunkért.

7. bnedora (válaszként erre: 6. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 20. 12:53
Van olyan kapcsolat:)))
2007. júl. 16. 17:24

Régebben az ésszerűség határán kívül is képes voltam áldozatokat hozni.


Manapság pedig azt mondom, egyetlen kapcsolat sem ér semmit, amiért áldozatokat egyoldalúan kell hozni.

2007. jún. 16. 10:01
Köszi a válaszokat, teljesen igazatok van! Hát nekem pont ezekkel van gondom, amiket a kérdésben példaként említettem, de megnyugtattatok, hogy jól gondolom, hogy ezekben nem szabadna kompromisszumot kötnöm!
2007. jún. 15. 22:31
Hogy válaszoljak az eredeti kérdésre is, én nagyon nagy áldozatokra is képes vagyok egy kapcsolatért, ha az ésszerűsé ghatárain belül vannak. Ha a példával élek, egy strand miatt bukna a kapcsolat, akkor bukjon mihamarabb, mert később, a nehezebb kérdésekben mire számíthatnánk egymástól? Ha már egy ilyen apróságon vitázni tudunk...
3. Pitypang (válaszként erre: 1. - Ildiko84)
2007. jún. 15. 22:29

Nem, nem mondanék le róla. El sem tudom képzelni, hogy a párom beleszólna abba, hogy mit tanuljak! Mondjuk én pont olyant tanultam/tanulok, ami őt nem érdekli, de mégis kicsit belekóstolt a dologba, mert érdekli, mi az, ami nekem nagyonis fontos.

Ha pl. ő nem szeretne strandra járni, akkor ő marad otthon, én meg megyek a strandra. Ez nem bunkóság szerintem. Különben sem vagyok annak híve, hogy "egy pár, egy agy". :))

Pl. én szeretek beülni egy kávéra, teára kávézókba, ő utálja. Semmi gond, nem járunk együtt kávézni, ezt a vágyamat a barátnőkkel, húggommal szoktam kiélni és kész. :)

2007. jún. 15. 21:24
Én azt teszem, amit akarok, ő is, persze van kompromisszum.
2007. jún. 15. 09:38
Mi az ami nektek még belefér? Pl. ha a párotok nem tudná elfogadni, hogy minek tanultok, akkor a kedvéért lemondanátok róla? Ha valamit ő nem szeret csinálni (pl.strand) és elvárja, hogy Te se csináld, akkor mit teszel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook