Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bűn együtt lenni egy nős férfival? fórum

Bűn együtt lenni egy nős férfival? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
113. Hattori
2022. szept. 9. 19:51

kb

[link]

112. tumbo2 (válaszként erre: 103. - Frézia1112)
2022. szept. 8. 16:14
mint a vejem nevelőapja kérdezte,melyik a hivatalos,vagy a nem hivatalos.mint a kabaréban.
111. f7f780f355 (válaszként erre: 68. - PöttyösPanka)
2022. szept. 8. 16:05
Sztem egy pasit sokkal inkabb izgat ha a no akarja hogy o dugja meg, egy hivatasossal ellentetben aki csak a penzert adja a nunát.
2022. szept. 7. 20:56

Engem zavarna hogy házas, úgyhogy először azt oldja meg.

Mintha több érv szólna ellene, mint mellette.

Nekem nem etikus, fél szívvel meg nincs értelme csinálni.

109. Hattori (válaszként erre: 106. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 16:56
Batthyányi Lajos is megcsalta feleségét annak hugával. A feleség mégis megbocsátott.
108. Hattori (válaszként erre: 106. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 16:48

Az érzés,amikor a babád a férjedre hasonlít,nem a kollégádra

[link]

107. Hattori (válaszként erre: 105. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 14:08
Akkor mihez kellek én?
2022. szept. 7. 13:57
Tulajdonképpen mit akarsz hallani? Hogy teljesen rendben van, ha egy nős férfi szeretője leszel? Hogy ez nem bűn, és erkölcsileg teljesen rendben van, úgyhogy a fórumozók áldásukat adják rá?
105. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 104. - Hattori)
2022. szept. 7. 13:44
Érzelmileg sem az, hiába kérdőjelezik itt sokan meg.
104. Hattori (válaszként erre: 102. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 13:41
Nemcsak fizikai elérhetetlenség van
103. Frézia1112 (válaszként erre: 91. - Dad1f54482)
2022. szept. 7. 13:40
Ez pontosan így van. Én is ilyen kapcsolatban vagyok jelenleg. Voltam már házas, köszönöm többet nem kérek belőle. Nekem pontosan azért célszerű egy nős férfival együtt lennem, mert csak a jót kapom belőle. És nekem 37 évesen már erre van szükségem, és eszem ágában sincs, hivatalos párt alkotni vele.
102. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 101. - Hattori)
2022. szept. 7. 13:38
Ez nem passzol rám. Nekem nem elérhetetlen a férfi.
101. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 13:28
100. temmp (válaszként erre: 96. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 13:08
Ugy hivjak, hogy oxitocin ami osszemossa a dolgokat.
99. PöttyösPanka (válaszként erre: 97. - Epresturmix)
2022. szept. 7. 12:52
Szerencsés vagy.
98. Hattori (válaszként erre: 93. - Temmp)
2022. szept. 7. 12:50
Ok, lehet 78 évesen már nem szexmentes jó házasság, de nem hiszem, hogy egy 45 éves pasinak elég lenne.
97. Epresturmix (válaszként erre: 96. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 12:49
Hála az égnek soha nem estem ebbe a hibába. Mindig tudtam mit csinálok. :)
96. PöttyösPanka (válaszként erre: 92. - Epresturmix)
2022. szept. 7. 12:48
Ha tudod, mit akarsz, sok szívfájdalomtól kíméled meg magad. Azért vannak olyan nők is, akik csak azt hiszik, hogy tudják külön kezelni az érzelmeiket. Aztán idővel mégiscsak összemosódnak a dolgok, és akkor kezdődik a baj.
95. PöttyösPanka (válaszként erre: 91. - Dad1f54482)
2022. szept. 7. 12:45
Rendben. Nekem is nagyon praktikus, hogy egy házas pasival szoktam szexelni.
94. temmp (válaszként erre: 84. - Dad1f54482)
2022. szept. 7. 12:44

Nem teljesen mindegy, hogy a szex a nejevel jo vagy nem? Nem ez volt volt a kerdes, hanem az, hogy van vagy nincs szex.


Hidd el, hogy a legtobbnek tokmindegy es baromira semmi koze ennek ahhoz, hogy en kikkel voltam! Amithatod magad, de ok siman kulon tudjak valasztani a szex testi meg lelki reszet. Es nyilvan nem a budos, fogatlan, koszos stb. nokrol beszeltem, hogy mindegy nekik.

93. temmp (válaszként erre: 85. - Hattori)
2022. szept. 7. 12:41
Szerintem igen. Nyilvan az elobbi nagyon ritka, de siman lehet. Az utobbira meg millio pelda letezik.
92. Epresturmix (válaszként erre: 89. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 12:41
Mert a nők többsége érzelmi alapon létesít szexuális kapcsolatot (akár a szóban forgó házas férfivel is) így könnyebben meggyőzhető és dugható lesz, ha van mellé körítés. Kevés az olyan nő típus mint mondjuk én, aki közöltem, hogy nincsen szükségem rá. Menni fog nélküle is. 😊
91. dad1f54482 (válaszként erre: 89. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 12:24

"Bár azt kevésbé hiszem el, hogy egy pusztán szexkapcsolatra csak házas pasast lehet találni, de mindegy"



Találnak könnyen nem házast, de több nőtől hallottam már, hogy nekik praktikusabb erre a célra egy házas/nem független pasi.

90. PöttyösPanka (válaszként erre: 88. - Piroxén)
2022. szept. 7. 12:06
Ezt megértem. Nem lehet mindent borítani csak úgy. De a szerető szempontjából még mindig azon az állásponton vagyok, hogy ezzel egy méltatlan helyzetbe hozza magát úgy, hogy neki van választása, mert ő szabad. Bár ebben az esetben a férj felől sincs gyerekkel kapcsolatos kötelék.
89. PöttyösPanka (válaszként erre: 86. - Nenda)
2022. szept. 7. 12:01

Én nem állítottam, hogy csak a férjek szoktak félrelépni.

Azt is megértem, ha valakinek csak szexre kell egy pasi. (Bár azt kevésbé hiszem el, hogy egy pusztán szexkapcsolatra csak házas pasast lehet találni, de mindegy.) Viszont azt nem értem, hogy ha egy nő csak testi kapcsolatra akar egy házas hapsit, akkor minek ez a sok körítés? "Rossz a házassága" "Szerelmes belém" "Borítana mindent" Stb. Ebből nem az látszik, hogy csak kell a szex és kész. Ebből az látszik, hogy itt, bár még a viszony nem is jött létre, az érzelmi bevonódás már meg is van. És ez az, ami miatt végül fájni fog.

88. piroxén (válaszként erre: 69. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 11:48
Korábban én is azt gondoltam, amit Te, de az idő előrehaladtával egyre bonyolultabb és nehezebb tiszta lapokat előrántani, úgy hogy a környezet (család, gyerekek) ne szenvedjenek óriási károkat. Nem macskák vagyunk akiknek 9 életük van.
2022. szept. 7. 11:40

Szerintem nem bűn, ha a feleség emiatt nem szenved hiányt a kapcsolatban, neki is jó így (nem kell tudnia róla persze). Szerintem sem akadály a 10 év.


Én azt gondolom, sok kapcsolat nem tud megújulni, pláne a gyerekek után, hiába szeretik egymást a felek, szexuálisan nem tudják felébreszteni egymásban a vágyat. Ettől még nem kell szétrombolni egy családot azonnal, az első adandó alkalommal, hogy belép egy új nő. Tulajdonképpen van az a szitu, amikor egy szerető pont hogy egyben tud tartani egy nem teljes kapcsolatot és ez pozitív. Most majd jönnek azok a hozzászólók, hogy a feleség biztos nem így gondolná és megérdemelné az őszinteséget... Nem, szerintem ahol ilyen szintű a probléma, hogy egyik félnek 3. kell, akkor ott bezáródtak bizonyos kapuk. Őszintének korábban kellett volna egymással lenniük a feleknek, hogy ez ne alakuljon ki. De ez semmiképp sem a szerető bűne, hogy ideáig jutottak.

Szerintem nem bűn belemenni egy ilyen kapcsolatba, húzzátok meg világosan a határokat, aztán idővel kiderül van-e komolyabban is dolgotok egymással. Ezt ne determináld így előre.

86. Nenda (válaszként erre: 74. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 11:29
Na te most úgy beszélsz, mintha feleségek még sosem léptek volna félre. Hagyjuk már ezt a dogmatikus ámítást, hogy mocsok férjek, meg szegény megcsalt feleségek. Az arány kb. fele-fele. Azt meg, hogy ki mit vállal be, az legyen mindenkinek a magánügye. Nem minden nő akar egy férfira főzni, mosni stb, sok olyan van, akinek nagyon is megfelel egy szeretői kapcsolat, és ő sincs lekötelezve senkinek.
85. Hattori (válaszként erre: 81. - Temmp)
2022. szept. 7. 11:19
Van jo hazassag szex nelkul vagy rossz szex-szel?
84. dad1f54482 (válaszként erre: 83. - Temmp)
2022. szept. 7. 11:05

Akkor nem csak a házasság, hanem a szex is szar már :)


Szerintem a férfinek sem mindegy milyen a szex. Nem tudom persze kikkel voltál eddig. Van az a szint ahol lehet mindegy.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook