Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bűn együtt lenni egy nős férfival? fórum

Bűn együtt lenni egy nős férfival? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
83. temmp (válaszként erre: 81. - Temmp)
2022. szept. 7. 11:01
Ki mondta, hogy jol mukodik a szex. Meg mi az, hogy jol mukodik a szex? Kinek mukodik jol ferjnek vagy a felesegnek? Azt allitottuk, hogy nagyon nagyon valoszinu, hogy hazudik es van szex. Az, hogy milyen, az mindegy. A pasik siman letudnak szinte barkivel egy egeszsegugyi uritest, ha ahhoz van kedvuk vagy siman megdugja otthon a nejet, hogy az ne gyanakodjon mert esetleg utana nez, hogy hol lovoldozik, ha otthon mar nem. Vagy csak mert miert ne. Attol az meg nem lesz se nem jo hazassag, se nem jo szex a klasszikus erelemben veve.
82. dad1f54482 (válaszként erre: 81. - Temmp)
2022. szept. 7. 10:40

Tehát az nem kamu amikor a rossz házasságról beszélnek a pasik? Csak a szexről kamuznak?


Akkor ha jól értem a kamus pasiknak tényleg rossz a házasságuk, de a szex viszont jól működik otthon. Legalábbis az itteni vélemények szerint.

Aztán persze kérdés mennyire életszerű ez...

81. temmp (válaszként erre: 72. - Dad1f54482)
2022. szept. 7. 10:04
Nem az a kamu duma, hogy rossz a hazassag, hiszen ha ha jo lenne, nem lenne szereto, hanem az, hogy annyiora rossz, hogy nincs szex! Oriasi kulonbseg!
80. dad1f54482 (válaszként erre: 79. - Dominós)
2022. szept. 7. 09:15
A nap hozzászólása :DDD
2022. szept. 7. 09:14
Bűn, de egy próbát megér.
78. e620d9d97b (válaszként erre: 77. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 09:12
Tudom, és megvan a véleményem róluk.
77. PöttyösPanka (válaszként erre: 76. - E620d9d97b)
2022. szept. 7. 09:07
Pedig látod, hogy a legtöbb szerető ezt hozza fel saját maga felmentésére. Mintha ettől erkölcsösebb lenne a dolog. A férfi részéről hazugság, a szerető részéről önámítás.
76. e620d9d97b (válaszként erre: 71. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 08:59
A legszarabb csajozós duma. 😄 Kit érdekel, milyen a házasságod? Kérdeztem? Mondjuk olyan is volt, aki egyszerűen közölte velem, hogy tetszem neki, és meg akar dugni. Nem beszélt mellé.
75. Kacsahercegno (válaszként erre: 67. - Dad1f54482)
2022. szept. 7. 08:52
És ha rossz a kapcsolat? Ha az asszony tényleg elhanyagolja? Az sem jogosítja fel arra hogy elmenjen csajozni, hazudozzon otthon, hazudozzon a szeretőnek stb. Akinek van gerince az odaáll az asszony elé és megmondja hogy válni akar.
74. PöttyösPanka (válaszként erre: 72. - Dad1f54482)
2022. szept. 7. 08:52

Inkább nem jó a házasság, de nem is annyira rossz, hogy indokolt legyen a félrelépés. Csak bekövetkezett az a természetes folyamat, minek következtében a nő szexuális vágya alább hagyott, a szerelem halványodott, a szürke hétköznapok meg unalmassá váltak. Erre a pasi reakciója meg nem az, hogy energiát fektessen bele, hogy felrázza a dolgokat, hanem feljogosítva érzi magát arra, hogy 15 évvel fiatalabb csajoknak lógassa be. Mert ugye a férfinak minden jár. Meleg családi fészek, ahol mosnak, főznek, takarítanak ré, és emellett izgalmas szexuális élet változatos partnerekkel.


De nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy akár rossz az ominózus házasság, akár nem, ennek értékelése nem a potenciális szerető dolga. Nem tisztje mérlegre tenni, és megítélni, hogy az a házasság tényleg olyan rossz-e, hogy az már semmissé teszi a házastársi elköteleződést, és feljogosítja őt, hogy belépjen a házasságba, mint harmadik fél.

73. 1a24515862 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 08:36
A kérdésre válaszolva,röviden és tömören, bűn együtt lenni vele.
72. dad1f54482 (válaszként erre: 71. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 08:32
Igen. Pont ez a lényeg, hogy szerintük kamu és csak duma hogy rossz a házasság. Tehát szerintük még a félrelépős pasik házassága is mind jó. Milyen lehet akkor a többi?
71. PöttyösPanka (válaszként erre: 70. - Dad1f54482)
2022. szept. 7. 08:23
Nem arról van szó, hogy itt mindenki csak jó házasságot ismer, hanem arról, hogy itt mindenki ismer olyan házas palit, aki ezzel a dumával próbálja a csajokat becserkészni.
70. dad1f54482 (válaszként erre: 69. - PöttyösPanka)
2022. szept. 7. 08:20
Oké, de itt azt írják kamu hogy probléma van a pasik házasságában. Rögtön a harmadik hozzászólás, de utána sokan csatlakoztak ehhez a gondolathoz. Tehát itt szinte mindenki csak jó házasságokat ismer. Örülök neki.
69. PöttyösPanka (válaszként erre: 67. - Dad1f54482)
2022. szept. 7. 08:09
Nem. De ha otthon probléma van, arra nem az a megoldás, hogy akkor a férj beújít egy fiatal pipit. A házasság nehéz kompromisszumokkal és lemondásokkal jár. Ha valaki elkötelezte magát, akkor illenék azon a kapcsolaton dolgozni, és nem pedig egyből félremenni, ha már nem minden tökéletes. Vagy le lehet zárni, és tiszta lappal indítani máshol.
68. PöttyösPanka (válaszként erre: 45. - F7f780f355)
2022. szept. 7. 08:05
Arra elég egy hivatásos is. Annak legalább nem kell előadni a hősszerelmest.
2022. szept. 7. 07:53

Érdekes látni milyen sokan írták mese, ha a pasi azt mondja rossz otthon a kapcsolat.


Úgy látszik itt mindenki jó házsaságban él, és a környezetében is minden kapcsolat rendben. Szuper. Jó ilyet látni.

66. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Kókusz83)
2022. szept. 7. 07:43

Még egy szép reményekkel indult házasság is tele van nehézségekkel. De ha egy eleve vesztes felállásból indul, onnan azért sokkal nehezebb jól kijönni. Ellenben a küzdelem közben könnyű elmenni egy jó lehetőség mellett.


Az meg ízlés kérdése, hogy ki becsüli annyira magát, hogy elvárja a partnerétől, hogy ő legyen neki az egyetlen. Van, aki szeret osztozkodni, és van, aki nem. Van, akinek mindegy, hogy második, harmadik, sokadik a sorban, és van, akinek nem. Önértékelés és gusztus dolga.


Ahogy az erkölcsi érzék is. Látom, hogy itt az az általános vélekedés, hogy a házasság az csak olyan kis izé, amit nem kell komolyan venni. Van neje, na és? Attól még ugyanúgy lehet vele kuffantani. Miért ne? Szerintem meg engem nem érdemel meg egy olyan kuki, akinek ennyit jelent az adott szava. Vagy ha már tényleg kiüresedett az a házasság, akkor meg töketlen lezárni, de félre járni bezzeg nem.


Na mindegy, ez az én véleményem. Meg az, hogy a FI döntse el saját maga, hogy ha már most ekkora dilemmát okoz, akkor tényleg akkora élmény a szex azzal a palival, amekkorát más nem tudna neki okozni.

65. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 7. 06:43
Én belevágnék, de nem alapoznék semmit a hapsira. Bűn-e? Ki dönti el? Én, te, a hoxások, Isten..? Felesleges ezen agyalni
2022. szept. 6. 22:53
Ha a te férjed az akkor nem bűn 😀
63. Hattori (válaszként erre: 62. - Nancy Ann)
2022. szept. 6. 22:38
Lehet,hogy valaki tud rendszeresen d.gni egy férfival anélkül,hogy ne kötődne hozzá---De az olyanok nem is lelkiznek sem fórumon, sem off-line, belecsapnak a lecsóba és kész...
2022. szept. 6. 22:12

Nem az a lényeg,hogy bűn vagy nem bűn…de magadat .opatod,ha beleszerelmesedsz.Márpedig mi nők ritkán tudunk egy szeretői kapcsolatban úgy működni,hogy érzelmileg ne vonódjunk be.Lehet,hogy valaki tud rendszeresen d.gni egy férfival anélkül,hogy ne kötődne hozzá,de a többségnek,hacsak nem sugarbaby egy kitartott kapcsolatban,nem megy.

Az meg,hogy “otthon nincs semmi”,ahogy mások is írták,mese.Vagy ha a feleséggel tényleg csak szökőévente van,akkor van mással.

(Egyedülálló koromban egyszer véletlen kaptam meghívót az akkor már több,mint egy éve szeretőmként számontartott fickó harmadik gyerekènek tejfakasztó bulijára.Szerintem nem a szentlélektől fogant a gyerek.)

61. Érdekes73 (válaszként erre: 58. - Pteri)
2022. szept. 6. 21:49
Kell néznie egy harmadikat is hátha az megszereti :)
60. e620d9d97b (válaszként erre: 58. - Pteri)
2022. szept. 6. 21:42
🤭
59. Hattori (válaszként erre: 58. - Pteri)
2022. szept. 6. 21:42
Ez a férfisors.
58. pteri
2022. szept. 6. 21:28
Szegény ember, megsajnáltam. Az egyik asszonyt nem érdekli, másik meg csak d...i akar. Nem szereti senki.
2022. szept. 6. 20:46
Ha nem vagy kíváncsi véleményekre, miért nyitottál fórumot? Nem látunk a fejedbe, szóval csak ahhoz tudunk hozzászólni, amit te leírtál/kérdeztél. :-)
2022. szept. 6. 20:30
Egy életed van, éld úgy, hogy visszatekintve rá , ne fájjanak az elszalasztott lehetőségek! Ne azzal foglalkozz, mások mit tekintenek bűnnek, vagy helyesnek.
55. Hattori (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 19:33
Ha kelleőn laza vagy,akkor men bele
2022. szept. 6. 19:19

Hajjaj, mi van itt….

Akkor még pár dolog. Nem, nincs gyerek a házasságban. Nem akarok én sem, tehát a családalapítás engem nem érdekel. Nem 10, hanem 15 év van köztünk. Továbbá senkinek nem kínáltam fel magam, ő kezdeményezett. A házasságát és az érzéseit pedig nem fogom itt kiteregetni, de amit írtam, azt nem kell megkérdőjelezni.

Ja és nem, nem tudok akárkit összeszedni a hiedelemmel ellentétben nőként szexre, ugyanis nekem nem akárki kell, más pedig nincs jelenleg, aki érdekelne.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook