Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bulgária 2012 fórum

Bulgária 2012 (beszélgetős fórum)


10. 25d4b44717 (válaszként erre: 9. - Farkasfalka)
2012. márc. 19. 21:00

Szállás mindenütt van:-)

Háznál az igazi:-)

2012. márc. 19. 20:57
Az autót csak úgy tudom elképzelni, ha közben megalszunk valahol..
8. farkasfalka (válaszként erre: 7. - Db78bacc4f)
2012. márc. 19. 20:56
A repülő nagyon megdobja az árat sajnos, főleg ha még hozzászámolom, hogy vidékről utazom fel Bp-re ott őrzik az autót stb.Nekem nincs bajom a busszal,hiszen lehet aludni, ebookot hallgatni, beszélgetni.Sokan mondják,hogy Szerbiában szívesen büntetgetik a magyar autósokat..
2012. márc. 19. 08:17
Én nem szívesen nyaralnék busszal, nem kényelmes. Persze van aki szereti, nem lenézően írtam, ez szubjektív. Viszont ha korán foglalsz, akkor a repülő sem lehet drága. Az autó lenne szerintem a legjobb megoldás, de az ezeknél az áraknál tuti a legdrágább. Tavaly akartunk Bulgáriába menni, de végül nem oda mentünk. Lehet hogy majd idén ha összejön a rávaló.
2012. márc. 17. 19:46
Szivesen,ha tudok,segítek.
2012. márc. 17. 19:35
köszi
4. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - Farkasfalka)
2012. márc. 17. 19:27

Bulgária a második hazám. 35éve járok oda.Rengeteg barátom van.

Ma már csak egy nap kocsival. 1000km.

Várnátol délre Galata városrész mellett Veterán part mellett remek homokos part.Faházak 10leva/éj=5 euro.Árak kicsit olcsóbbak a miénktől:-)A kaja még olcsóbb:-)Benzin is.A nem fefejrázás náluk az.igent jelenti.

Szállodáról már írtak.Ciril betűt használnak,de a tengerparton a latinnal is ki van minden írva.

Finom a kjüfte,a baklava, a pile.meg minden:-)

Dobár pat, jó utat.

2012. márc. 17. 19:03
6 évvel ezelőtt voltam Bulgáriában szállodalátogatáson. Jó volt az utazás az autóbusszal, jól kiépítettk az utak is. A Hotel Albenában voltunk elszállásolva, az all inclusiv ellátás szuper volt... ami szemszájnak ingere. Reggelire annyit ettünk, hogy késő délutánig kibírtuk. Szívesen visszamennék újra legalább egy hétre.
2012. márc. 17. 18:33
Azt nem írtam bele,hogy busszal utanánk,de végül is ez most ez itt annyira nem fontos.
2012. márc. 17. 18:28
Szeretnék Bulgáriába menni a nyáron.A repülő túl drága, az autós utazást nem szeretnénk bevállalni.Szeretnék információkat arról milyen árak vannak odakint.Szívesen kóstolok meg helyi ízeket így kacérkodom a gondolattal, hogy önellátást, vagy csak reggelit választok, esetleg félpanziót.Az all inclusiv ellátás szerintem csak akkor buli ha tengerparti a szállásom, mert különben nem nagy élmény felmenni a szállóba egy pohár üdítőért..Szóval aki mostanában járt ott osszon meg velem néhány hasznos infot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook