Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova érdemes menni Bulgáriába nyaralni? fórum

Hova érdemes menni Bulgáriába nyaralni? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 14. 20:39

A Hotel Nobel pl. 5*-os... egyszeruen fantasztikus!

A 4*-s szallok allincusiv ellatassal idealis, azt viszont meg kell fizetni. Szalltam,vVacsoraztam ilyen helyen kozel 3 oran keresztul, a sutemenyig, fagylaltig el se jutottam;

amikor elmegyek kulfoldre, nem rantott csirket es huslevest keresek :)

5. simple (válaszként erre: 4. - 5155668ad1)
2013. aug. 14. 20:37
Nekünk nagyon tetszett, a hasmenéstől eltekintve. Egyébként kb, ugyanolyan, mint bármelyik másik tengerparti hely. Egyszer bementünk Várnába, a delfináriumba. Hát Várna azért finoman fogalmazva is egy putri. Nagyon látszik, hogy szegények. :(
2013. aug. 14. 20:34

az nem jó. Kíváncsi lennék Aranyhomok, Napospart, Pomorie, Sozopol közül melyik a legszebb tengerpartú, ahol tiszta kék is a víz és netán még hegyek is vannak, habár Bulgáriában a tengerparti rész elég síkság ahogy nézem...

Az árak elég "barátiak" eggy 4 csillagos all inclusive előszezonban már 100 ezer forintért foglalható fejenként...kérdés mennyire jó!

3. simple (válaszként erre: 2. - 5155668ad1)
2013. aug. 14. 20:28
Szerintem azért olcsóbb, mert lényegesen szegényebbek. Én aranyhomokon voltam, Várnától nem messze. Szuperül éreztük magunkat, még tervezzük hogy megyünk. Mi 4 csillagosban laktunk, azért messze volt mondjuk egy angliai 4 csillagostól, de jó kis szállás volt. Egy dolog ami szörnyű volt, a kaja. Nekem nem tetszettek az ételek, volt ahol lehetett kapni spagettit, de az sem olyan volt amihez mi itt szoktunk. És sikerült összeszedni a hotelban egy jó kis hasmenést, ami a nyaralás második felében sajnos végig tartott, az egész családunknál, szóval biztos valami kaja volt a ludas.
2013. aug. 14. 20:22
ja és miért van az, hogy lényegesen olcsóbb ugyanaz a kategória, mint egy görög vagy spanyol szloodánál, útnál??
2013. aug. 14. 20:21

Sziasztok!

Aki már esetleg járt Bulgáriában megírná a tapasztalatait? Milyenek a hotelek, az emberek, melyik városba érdemes menni, Sozopol, Napospart vagy Burgasz??

Milyen ott egy 3 csillagos hotel?

Jó választás Bulgária?

Nagyon köszönöm mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook