Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten hol lehet kapni hármas hajsütővasat? fórum

Budapesten hol lehet kapni hármas hajsütővasat? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 19. 18:10

Óhh Deee jóó, végre találtam :)

Gondoltam hátha érdekel valakit szóval belinkelem :)


[link]


[link]

2012. febr. 19. 09:53

Áá megőrülök, de jóó hajat csinált magának ez a csajszi, ilyesmi tripla hajsütővel


Nézzétek csak :)


[link]

2012. febr. 19. 09:48

Halihooo! :):)



Valakinek nincs véletlen egy ilyen tripla hajsütője ?

vagy valami hasonló, csak véleményt kérek, hogy hogy vált be ...


[link]

8. Bársonytappancs (válaszként erre: 7. - Miszti3)
2009. ápr. 2. 19:33

Szia Miszti!

Egyrész sajnálom, hogy nem sikerült hármas hajsütővasat venned, másrészt örülök, hogy mégis találtál ott szívednek kedves holmit :)

A legjobbakat,

Bársonytappancs

7. Miszti3 (válaszként erre: 6. - Bársonytappancs)
2009. ápr. 1. 21:04

Szia Bársonytappancs!

Ma benéztem az Elektro Wordbe, de sajna nem volt semmilyen 3-as vas. Pedig igazán nagy választék volt hajsütőkben, hajsimítókban. Alig győztem végigbogarászni.

Ha nem is sikerült, de azért a rászánt "pezettát" sikerült elköltenem másra, (másban is volt nagy választék) úgyhogy "félsiker"...

Üdv. Miszti

2009. márc. 31. 18:15
Szívesen, Miszti :) Örömmel venném a visszajelzésedet, hogy sikerrel jártál-e. Addig is minden jót!
5. Miszti3 (válaszként erre: 4. - Bársonytappancs)
2009. márc. 31. 08:15

Köszi Bársonytappancs, megnézem, hazafelé ott megyek el előtte.:-)

Üdv, szia: Miszti

4. Bársonytappancs (válaszként erre: 3. - Miszti3)
2009. márc. 30. 19:33

Kedves Miszti!

Tavaly nagy köröket futottam én is a hármas hajsütővassal kapcsolatban, sehol nem találtam (a testvéremnek is az általad említett rózsaszín 3 db-os készlet van), míg végül az Arena Plaza-ban lévő Electro World-ben bukkantam rá :) A márkája és neve: OBH Nordica, Artist Wave Maker. Kerámia bevonatos, 5 különböző hőmérsékletre állítható és 2 perc alatt felmelegszik. Nem volt olcsó (7.990,- Ft), de azóta is örülök, hogy megvettem.

Remélem, Te is sikerrel jársz!

2009. márc. 20. 16:12

A vastagabbik fajtára lenne szükségem, márkanevet nem tudok írni. Pár évvel ezelőtt az Auchanban lehetett kapni - egy 3 db-os készletben volt -, rózsaszínűben. (Aki még nem látott ilyet, annak írom, hogy 3 db hajsütővas van egymásba építve egy nyéllel, és egy hullámvonalban fogható a haj bele.)

Kérlek, segítsetek!

2009. márc. 20. 16:09
Ez engem is érdekelne! Én Dunaújvárosban lakom, de nem találtam még eddig..
2009. márc. 20. 16:05
Budapesten hol lehet kapni hármas hajsütővasat? Esetleg van valakinek feleslegben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook