Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol lehet kapni Algida Light jégkrémet Budapesten? (konkrét üzletek és címeik érdekelnének) fórum

Hol lehet kapni Algida Light jégkrémet Budapesten? (konkrét üzletek és címeik érdekelnének) (tudásbázis kérdés)


1 2
38. szimba (válaszként erre: 27. - Bea70)
2010. szept. 3. 16:29
Az idén ezt se láttam, szinén megszűnhetett?... :(
37. zena01 (válaszként erre: 36. - 4c35511f0b)
2010. szept. 3. 16:27
Mindig a jót szüntetik meg. Cukormentes jégkrém nincs, viszont van 4572 fajta cukros jégkrém. Éljünk egészségesen?
2010. júl. 29. 19:45
Én úgy tudom nem, ALGIDA legalábbis azt írta vissza itt valakinek (előző nyáron még volt).
35. zena01
2010. júl. 29. 19:28
Gyártanak még ilyen jégkrémet, mert én nem láttam sehol. Ezen kívül, mi van még cukormentes jégkrém?
34. zena01 (válaszként erre: 31. - BioCica)
2010. júl. 1. 17:37
Rajtam ugyan ne gazdagodjon a Norbi. Ha tényleg a túlsúlyosak érdekeit nézné, nem adná dupla áron a termékeit! Saját vélemény, attól más még megveheti.
33. 4c35511f0b (válaszként erre: 32. - Ritmus)
2010. jún. 30. 22:17
Én meg azt sem.
32. Ritmus (válaszként erre: 30. - Zena01)
2010. jún. 30. 22:15
Ezekben a jégkrémekben meg mesterséges édesítőszerek vannak.... én inkább a cukrosat enném...
2010. jún. 30. 11:41

Mindenkinek, aki ezt a jégkrémet keresi: a gyártó beszüntette a termék forgalmazását. :-(

Felhívtam a gyártót, ők tájékoztattak róla.

Nem reklám, de a Norbi-féle csoki-vanília nagyon finom! Nyami, nyami...

Szép napot!

30. zena01
2010. jún. 30. 10:49
Nálunk sehol sem lehet kapni. Étkezzünk egészségesen, közben csak agyoncukrozott jégkrémet lehet kapni.
29. 4c35511f0b (válaszként erre: 28. - 943ca15687)
2009. okt. 6. 14:22
Én írtam előbbre hol kapni, gondolom ottani boltjaikban is kapható.
2009. okt. 4. 20:03
De jó, hogy találtam ezt a topikot! Nekem nagyon kéne ilyen jégkrém..összevissza keresem hetek óta..engem mondjuk nem pest környéke, hanem Pécs, Székesfehérvár, Baja, Szekszárd, Sárbogárd környéke érdekelne..esetleg lenne valaki, aki segítene nekem?
27. Bea70
2008. aug. 28. 18:27
A metróban vettem az M3-nál, de nekem nem jött be, tiszta víz. Kóstold meg a Túró Ice Lightot, na az isteni, csak nagyon kicsi. Benzinkutaknál, COOP- ban.
26. c299b9bcdc (válaszként erre: 25. - 4c35511f0b)
2008. aug. 27. 08:18
köszi, megnézem majd :)
25. 4c35511f0b (válaszként erre: 2. - C299b9bcdc)
2008. aug. 23. 18:17
Auchan és Tesco is tele van vele Budaörsön
24. Ciccke (válaszként erre: 23. - C299b9bcdc)
2008. aug. 23. 18:11

Igen tudom, hogy olcsóbb kimérve, de én egy csomó mindent nem is tudok beazonosítani a felvágottas pultnál. Sajnos tényleg alig írnak ki infót, és már millió féle felvágott és sonka van.

Különben én is általában ezeket a termékeket veszem, amiket leírtál. :-)

Sajnos nem tudom rávenni magamat a mozgásra, pedig tudom, hogy nagyon kellene. Anélkül, pedig az ember csak félsikert könyvelhet el.


Az aszpikos pulykamellet köszönöm, mint ötletet, mert azt nem tudtam, hogy hova tegyem, pedig nagyon-nagyon szeretem!

23. c299b9bcdc (válaszként erre: 22. - Ciccke)
2008. aug. 20. 20:09

húskészítményeknél azt is nézem mennyi zsírt tartalmaz, ezért a virsli vagy párizsi, zalai, krinolin és társai kapásból felejtősek nálam


kedvenceim a felvágottak közül a csirke és pulykamell sonkák, az aszpikos pulykamell, a party fóliás sonka, délhús sonka


nálunk van egy Spár, és a kimért felvágottas pultnál rá van irva a felvágottak 90%-a mellé egy kis táblácskára, hogy mennyi 10 dekában a kalória, a fehérje és a zsír grammban!


ilyet még más boltban nem láttam, nagyon jó kezdeményezés, nem ártana máshol is bevezetni. olyan felvágottat szoktam venni, amiben 10 dekában max 150 kcal van, de általában a 100 kcal körülieket veszem javarészt.


azért jó hogy kimértnél is van info, mert sokszor van akció, és az egyébként általában nem olcsó minőségi sovány felvágott is gazdaságosabban megvehető, mint a fóliás

22. Ciccke (válaszként erre: 20. - C299b9bcdc)
2008. aug. 16. 08:12

Még annyit, ha vannak tuti tippeid, hogy mit érdemes megvenni, örülnék, ha priviben átdobnád. Én nem bogarászom át ennyire alaposan a feliratokat.

Általában nézem, hogy van-e benne hozzáadott cukor, tejtermékeknél a zsír százalékot, a húskészítményeknél, pedig, hogy hány százalék húst tartalmaz. Amire nem írják rá, azt meg sem veszem. Ezért pl. nem veszek kimért felvágottat, csak csomagoltat.

21. Ciccke (válaszként erre: 20. - C299b9bcdc)
2008. aug. 16. 08:08

Ez így van!

Láttam, te nagy súlyvesztésen vagy túl. Nekem szerencsém van, már nem sokat kell lefaragnom, és nem is volt extrém túlsúlyom.

Többször fogyiztam már, és mindig beleestem abba a hibába, hogy gyorsan fogytam. Most megpróbálok lassan, de biztosan megszabadulni a kilóktól, ezért nem is akarom annyira leszorítani a bevitelt. Szeretném, ha tényleg életmódot tudnák váltani, legalábbis étkezés terén, ezért próbálok úgy berendezkedni, hogy hosszú távon tartható legyen az étrendem.

Most pl. túl vagyok egy kb. 5 hónapos stagnáláson, változatlan étkezés mellett, de nem adtam fel, és kitartottam az étrendem mellett. Nem esett nehezemre. :-)

Azzal együtt gáz, hogy light felirattal megprólnak mindent eladni. Nem is tudom, hogy szabályozza-e valami, hogy mire lehet ezt a feliratot rábiggyeszteni...

20. c299b9bcdc (válaszként erre: 18. - Ciccke)
2008. aug. 16. 07:58

én se azt nézem hogy light, sőt még csak nem is azt hogy U1, hanem a kalóriát


a kalória meg csak akkor alacsony kellőképpen, ha mind a ch, mind a zsir is alacsony benne


alapvetően a norbi update 1 termékekkel ez a legnagyobb bajom, hogy bár hozzáadott cukor nélkül készülnek, de sokszor az én mércém szerint "zsírosak", és nem update termékben simán lehet találni olyat, ami veri alulról kalóriában az U1-es terméket


a legutóbb például már a szemem forgattam, valami jégkrémre is ráirták, hogy U1, asszem King family vagy mi rák, ilyen pálcikás, nézem a kalóriát benne, jesszus valami irtó sok volt, mert hogy nem zsírszegény volt. több volt benne a kalória, mint a legtejszínesebb, legcukrosabb Carte Dorban, ami eddig a Mozart pisztáciás... hihetetlen volt ez számomra


de nem update termékeknél is olyan hihetetlenül el tudják rontani, mert hiába zsírmentes tejből készül a gyümijoghurt, olvasom rajta hogy cukor van benne, ha meg édesítőszeres terméket látok juszt is zsíros tejből, vagy joghurtból van, vagy tejszin van benne...


ritkán felelnek meg a cuccok mindkét kritériumnak egyben!!!

19. Ciccke (válaszként erre: 18. - Ciccke)
2008. aug. 15. 21:29
Még annyit, hogy a Milbona-t a Jogobella helyett veszem. :-)
18. Ciccke (válaszként erre: 17. - C299b9bcdc)
2008. aug. 15. 21:22

Én mostanában a Lidl-ben veszem a Milbona light gyümölcs joghurtot. Most nincs itthon, de legközelebb beírom, hogy mi van benne. Annak idején én megnéztem, és szerintem simán belefér Norbi U1-be. Tudom, hogy te nem norbizol, de tudod, akkor már nem lehet annyira rossz. :-)

Pudingnál maradok a Norbinál.

Különben annyira gázosak ezek a "light" cuccok, ki kell olvasni a cimkét a-tól z-ig. Már mindenre ráírják, hogy light. Múltkor az egyik light jégkrémen mosolyogtam, az első összetevő a sorban, - cukor. Persze light volt a maga módján, csökkentett zsírtartalmú.

17. c299b9bcdc (válaszként erre: 16. - Ciccke)
2008. aug. 15. 20:42

na ilyen mérgeim nekem is vannak, hogy végre felfedezek valami jó kis zsírszegény, ch-szegény, kalóriaszegény bla bla bla... cuccot, hurrá happy vagyok, aztán 1 hónap múlva eltünik végleg az adott boltból


így jártam a ceglédi tescoban az német Optiwell pudinggal, csokisban 100 gramm csak 54 kcal, pudingban ez szerintem baromi jó arány, és mire rászoktam volna, eltünt...

16. Ciccke (válaszként erre: 15. - C299b9bcdc)
2008. aug. 15. 18:11

Nem, itt sem jobb az ellátás. :-(

Az én halálom, hogy azt az egy-két Norbi cuccot amit én is megveszek (kenyér, rudi, puding, gyümölcs chips) úgy kell levadászni. Mert vagy van ugyan, csak én nem találom meg, vagy egyszerűen nincs.

Az elmúlt kb. két havi aktuális mérgem, hogy a Tesco-ból kiírtották a Jogobella cuccokat, így a light gyümölcs joghurtért is külön mászkálhatok...

15. c299b9bcdc (válaszként erre: 10. - Ciccke)
2008. aug. 15. 17:53

ceglédi vagyok, és otthon a fagyasztóban nekem is kartonszám figyelnek az algida lightok, csak otthonról mégsem vihetem fel pestre a munkahelyemre, mert szarra olvad ebben a melegben :S


érdekes, hogy a pici kis cegléden két helyen is van stabilan (egy nagyobb CBA-ban, meg egy közepes méretű Profiban), de pesten ha végigmegy az ember egy hosszú belvárosi szakaszon, alig talál... azt gondoltam itt jobb lesz az ellátás...

14. Ciccke (válaszként erre: 13. - C299b9bcdc)
2008. aug. 15. 17:51
Dunakeszin, Budakalászon tudok Auchant, sőt a Szentendrei úton kifelé is van, és az nincs annyira kint. A többit én sem tudom, de biztos fent van az oldalukon.
13. c299b9bcdc (válaszként erre: 12. - 778a651802)
2008. aug. 15. 17:48

köszi én írtam ki, egyébként ez nem "szavazás", hanem kérdés :D


Auchant nem próbáltam még, azok annyira kiesnek területileg nekem, tulajdonképpen hol is vannak Pesten Auchan-ök?

12. 778a651802 (válaszként erre: 11. - 778a651802)
2008. aug. 15. 16:45
JA,bocsika,azt hittem,h TE irtad ki a szavazást!Fáradt vagyok!
11. 778a651802 (válaszként erre: 10. - Ciccke)
2008. aug. 15. 16:43

Ciccke drága!:)

HÁt az auchan és tesco tele vele:)!!!

10. Ciccke (válaszként erre: 8. - C299b9bcdc)
2008. aug. 15. 14:27
Nekem most is ott figyel a fagyóban 1-1 doboz! Jó tudni, hogy ott van, végszükség esetére! :-D
2008. aug. 15. 12:26
fogarasi tecsóban szokott lenni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook