Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budaörs Rózsa utcai óvoda fórum

Budaörs Rózsa utcai óvoda (beszélgetős fórum)


18. galanika (válaszként erre: 17. - Russodebby)
2013. okt. 24. 11:58
egy hónapban mindösszesen kettő nap? kb. 20 napot kell vinni a gyermeket és ebből kettő nap. na szép
2013. okt. 22. 11:01

Amikor a kaja befizetés van, akkor szoktak lenni "hosszúban". Minden hónapban 2 nap szokott lenni és ebből az egyik. 10-12-e környékén.

Az tény,hogy szépen fel van újítva,csak már befejezhetnék.

2013. okt. 22. 10:30
viszont fel vagyok háborodva amiatt, hogy a titkárnő, az igazgató és a pénzügyes mindig reggel 8:00-déltán 16:00-ig vannak. az óvónők szeretnének kimaradni a pénzügyekből és az üzengetésekből. akkor kérdem én mert én is reggel 8 és délután 4 között dolgozom ráadásul másik városban. kérdem én, hogy hogyan keressem fel személyesen, ha ugyanúgy dolgoznak, mint mások. félreértés ne essék nem kérem, hogy éjjel dolgozzanak, vagy túlórázzanak, csak legyen egy olyan nap amikor mondjuk később kezdenek és később végeznek. olyan nagy kérés ez?
2013. okt. 22. 09:53
rákérdeztem, hogy miért ilyen kevesen vannak és miért ide osztják be a kimaradókat - azaz miért gyűjtő hely? nos azt mondta az egyik óvónéni, hogy valóban 4évvel ezelőtt mindenkit ide küldtek, akit valamiért elutasított a többi ovi, ezért volt nagyon rossz híre. de idén is próbálják a presztízst helyreállítani, de elmondása szerint nagyon nehéz. kevesen ismerik, mert új óvodának számít. egyébként valóban szépen fel van újítva, barátságos folyosó várt bennünket, bár kissé zsúfolt. a szobák tágasak és naposak. telis tele van a hirdetőtábla minden hirdetménnyel, talán még sokkal is.
14. Moncsa13 (válaszként erre: 13. - Galanika)
2013. okt. 16. 22:56
Szia! Mi is a város túlsó felén lakunk,reggel be tudja vinni a férjem autóval,de haza mindenképp nekem kellene hozni autó nélkül. Télen a mínuszokban,hóban,mégis hogy képzelik?! A körzetes ovink tőlünk 1 percre van gyalog...Holnap megpróbálok beszélni a polgármesterrel.
13. galanika (válaszként erre: 5. - Russodebby)
2013. okt. 16. 09:43
még a környéken lakunk, de költözés előtt állunk, ami azt jelenti, hogy a Budaörs másik végébe fogunk tudni költözni, nagyon nagy kitérő lenne gyalog, ha nekem a Rózsa utcába kell majd cipelnem a kislányomat.
2013. okt. 16. 09:41
ja és nagy nehezen, száját húzva közölte, hogy csütörtökön bent marad és megvár.
2013. okt. 16. 09:40
Tegnap beszéltem a Óvoda vezetőnőjével, azt sem tudta, hogy érkezik a kislányom, holott az Önk. már több mint két hete kiküldte a levelet nekem, aminek aljára mellékletként az volt írva, h kik kapják. 8 órában dolgozom, ráadásul Biatorbágyon, vonatozom és nincs kocsim, plussz egyedül nevelem a gyermekem erre azt mondta a vezetőnő, hogy melyik napon tudok bemenni napközben. felhomályosítottam, hogy minden nap hogyan dolgozom és közöltem vele, hogy reggel fél 7 előtt vagy 4h után tudunk személyesen beszélni. vicc az egész.
10. galanika (válaszként erre: 7. - Moncsa13)
2013. okt. 16. 09:36
én is leveleztem, bementem az Önkormányzatba, a Bölcsivel telefonálgattam, bementem személyesen beszélni, de maradt ez az ovi. :o(
2013. okt. 15. 20:55
Még egy pozítívum, nagyon kevés szünet van év közben, karácsonykor egy hét, nyáron 5hét, meg egy-egy nap, amikoe tanításmentes nap van.
2013. okt. 15. 20:53
Én semmit nem tudtam az oviról, azt sem tudtam,h hol van amikor felvették a fiamat.
2013. okt. 15. 16:34
Fellebbezünk az önkormányzatnál,aztán ha nagyon nem megy,májusban átíratom másikba,ha tényleg gáz,bár szerintem ez szubjektív,meg kell tapasztalni.
2013. okt. 15. 15:57
Szia! Mi ma tudtuk meg,hogy ide veszik fel novembertől a fiamat. Én is csak rosszat hallottam.
2013. okt. 14. 09:09

Azt nem tudom,hogy másik ovikba mi a helyzet férőhellyel kapcsolatban. A "mi" csoportunkban 24 vannak (azt hiszem), a másik három csoportban is kb. ennyien vannak. Majd délután megnézem a pontos létszámot.

Megmondom őszintén,amikor jelentkeztünk oviba, nekem az volt a lényeg,ne kelljen pl. a lakótelepre vinnem oviba.

Ti is errefelé laktok,vagy csak ide veszik/vették fel a gyerkőcöt?

4. galanika (válaszként erre: 2. - Russodebby)
2013. okt. 13. 20:23
nagyon tetszik amit a bemutatkozó szövegrészbe írtál :o)
2013. okt. 13. 20:17
igen érdekel, de akkor miért van az, hogy Budaörsön minden Óvoda fullon van kivéve ez? csak rosszat hallottam, vagy az már a múlté?
2013. okt. 13. 00:50
Szia! Fiacskám oda jár, most középsős. Nekem és neki is tetszik. Aranyosak az óvónénik és a dadusok is. Ágyneműt nem kell vinni,azt adnak. A kaja napi 428Ft, jó kajákat kapnak, barna, rozsos zsemle, szóval egészséges ételeket kapnak. Két udvar van, az egyik az kicsi füves a nagy az beton,ahol tudnak bicózni. Ha még érdekel valami kérdezz nyugodtan.
2013. okt. 12. 12:57

sziasztok!


tudna véleményt mondani az óvodáról olyan szülő, aki a gyermekét Budaörsön a Csicsergő Rózsa utcai óvodába járatja.


köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook