Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jár valakinek a gyereke a Leányka utcai óvodába? Mi a véleményetek az oviról? fórum

Jár valakinek a gyereke a Leányka utcai óvodába? Mi a véleményetek az oviról? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 24. 09:56
Szóval bölcsibe, látom, elírtam. Ugyan a topik oviról szól, de a kereső szerint ez van a legközelebb a kérdésemhez. Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 24. 09:55
Kedves Mindenki! Jár valainek a gyermeke a Leányka utcai bölcsöbe? Véleményeket szeretnék kérni, ha esetleg igen. Köszönöm szépen előre is.
2013. szept. 5. 21:39
Ma kezdtük a kiscsoportot és nekem kicsit fura volt, hogy nem igazán köszöntik a beérkező gyerkőcöket, akik eléggé megszeppentek, meg hát sírás is akad bőven. Tudom, sok a gyerek, nem könnyű, de talán könnyebb lehetne, ha azt éreznék, örülnek nekik. Talán a bölcsi után főleg hiányolom ezt, mert ott mindig külön fogadtak minden beérkezőt és sokkal több volt az érintés, simogatás. Már lassan fél órája küzdöttünk a folyosón, nagyon sírt a kislányom, hogy nem akar bemenni, amikor végre kinyílt az ajtó, hogy ránk nézzenek. Aztán újra ottmaradtunk, oldjuk meg. Elég okos a kislányom, végül is bementünk, de akkor sem mentek oda hozzá, hogy segítsenek neki. Végül is leült az egyik asztalhoz rajzolni, mert azt nagyon szeret, de mindezt egyedül oldotta meg. Csak én látom ilyen szigorúan?
2013. szept. 5. 19:08
Igen:-) mire lennél kíváncsi?szupi ovi alapjában véve:-)
4. 2883723cae (válaszként erre: 2. - Papp Szilvia)
2013. szept. 5. 13:20
Ismered az ovit esetleg?:)
3. 2883723cae (válaszként erre: 2. - Papp Szilvia)
2013. szept. 5. 13:04
Igen.
2013. szept. 5. 13:02
22.ker?:)
2013. szept. 5. 12:07
Jár valakinek a gyereke a Leányka utcai óvodába? Mi a véleményetek az oviról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook