Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legjobb óvoda Budaörsön? fórum

Melyik a legjobb óvoda Budaörsön? (tudásbázis kérdés)


2016. márc. 9. 14:52
Erre válasz akkor lesz ha kipróbáljátok az összeset...
2016. márc. 9. 14:38
Régi topic, de esetleg valaki vélemény? Köszönöm!
2014. júl. 9. 08:40
Anna, felvették a gyermekedet?
6. UjFehérAnna (válaszként erre: 5. - 67c772efc3)
2014. márc. 7. 21:58
A Farkasréti úti oviba fogjuk íratni a kisfiúnkat, nem tudom még biztosra hogy hova fog járni, de mi oda is tartozunk.
2014. márc. 3. 17:41
Köszönöm, köszönöm! Lányom júniusban tölti a 3-at, én úgy hallottam, hogy egyből utána mehet is oviba, nem kell kivárni a szeptembert. Igaz ez? Amúgy mi a Rózsa utcában lakunk, kézen fekvő a rózsa utcai ovi is. ÚjFehérAnna, honnan tudod, hogy oda fogtok járni? Hiszen nem volt még felvételi, nem?
2014. márc. 2. 23:34
Szia! Kisfiam a Rózsa utcaiba jár. Nagyon jó,én is és a fiam is szereti. Kedvesek az óvónők és a dadusok is. Most újították fel a nyáron. Nagyon jó kajákat kapnak. Szünet csak a téli és a nyári van és pár havonta van egy tanítás mentes nap.
2014. márc. 2. 14:46
Az én fiam szeptemberben kezdi az óvodát, és mi is a Farkasréti úti óvodába fogjuk iratni, úgy hallottam az a legjobb ovi itt Budaörsön. A Rózsa utcai ovit nem dicsérik annyit tudok.
2014. márc. 2. 14:42
Mi oda jártunk! Nagyon szerettem és a fiam is élvezte. Jók voltak az óvónénik és a dadusok is. Bár mi már rég jártunk oda, szerintem nagyon jó kis ovi volt. A lányom a rendőrségnél lévő oviba jártunk, az is nagyon jó ovi volt abban az időben. Nem tudom mi változott, de szerintem Budaörsön nagyon jó mindegyik óvoda. Nagyon jó lett volna, ha majd a legkisebb is Budaörsre mehetne, de sajnos elköltöztünk és az itteni óvodák.......botrányosak.
2014. márc. 2. 14:26
Sziasztok! Ovi választás előtt állunk, szeretnék érdeklődni az itt fellelhető ovikról. Vélemények, tapasztalatok érdekelnek. Első számú támogatott ovi a Farkasréti úti, de érdekel az összes hely, hiszen a legjobbat keresnénk. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook