Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bringázz a munkába - akik csatlakoztak és akik még nem... fórum

Bringázz a munkába - akik csatlakoztak és akik még nem... (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. moncsicsi83 (válaszként erre: 66. - Meruru)
2009. okt. 23. 10:15

Igen, július 8.-án (ha jól emlékszem, olyan régen volt) sikerült megszerezni. Sajna egyszer megbuktam -felmentem a padkára parkolásnál-, de másodjára játszva ment. Akkor már nem voltam ideges, az oktató szerint ha nem vagyok ideges elsőre is sikerül :) Hát evvan.EGy kis tanulópénz....


Sajnálom, hogy elteszed télire a bringát, én nem szeretném. Habár ezzel az új bringával állandóan bajaim vannak. A fék szarakszik, na meg a kerekek szerintem csúszni fognak télen. Na majd kiderül.. Visszasírom én a régi 12 éves bringámat. Az volt az igazi! Na de azért nem adom fel, rendületlenül bringával megyek dolgozni :)

66. Meruru (válaszként erre: 65. - Moncsicsi83)
2009. okt. 22. 14:30

Remekül, köszönöm. Felcipeltem a szobabiciklit a pinyóból, legalább a mozgás érzete megmaradjon, igyexem letekerni a minden napi távot azon. A mostani jóidő azért engem is visszacsábít a bringára, de holnap viszem az idei szezon utolsó útjára szegényt. Amint 10fok fölé megy tavasszal az idő előkapom :)

Jogsi megvan?

65. moncsicsi83 (válaszként erre: 64. - Meruru)
2009. okt. 21. 23:47

:) Múlt héten volt vége az őszi bringázz munkába "akciónak" :)


Sajnálom, hogy nem bírják az ízületeid a hideget. Azért remélem rendbe jössz.


Én megvagyok köszi. Tekerek minden nap rendületlenül :)


Te jól vagy?

64. Meruru (válaszként erre: 63. - Moncsicsi83)
2009. okt. 21. 22:38

Szia!

Bocs, kicsit el voltam tűnve az oldalról.

Sajna nem tudok regelni, mert nem tudom bevállalni a téli bringázást. Múlt héten mentem egy kört, azóta fáj a térdem meg a kezem, gyengék az izületeim, nem bírják a hideget :( Három réteg ruhát felvenni napi 10 percre meg valahogy nem akaródzik, marad a bkv. Hétvégén viszem haza a picit pihenni apukámhoz télre.

Hogy vagy mesélj!

2009. szept. 27. 10:55

Nagyon meghalt ez a fórum :( Meruru merre vagy?


Most regisztrált valaki rajtam kívül a Bringázz munkába felhívásra? :)

2009. júl. 4. 00:02

Hahó, mi újság errefelé??????


Megkaptam a bringázz melóba ajándékát. Tök jó kis prizma volt idén:) Te jelentkeztél a tavaszi tekerésre?

61. moncsicsi83 (válaszként erre: 60. - Meruru)
2009. jún. 24. 10:21

Szia!


Bocsi, hogy csak most jelentkezek, kicsit elvoltam. Basszus pár óra és vizsgázok forgalomból. Nagyon be vagyok rezelve. Remélem az eső nem fog esni, mert akkor k.o. kész leszek!

Egyébként felénk mostanság elég hűvös van és néha esik is az eső, de szerencsére a nagy viharok elkerülték kicsiny városom!


Veled mi újság van? Merre mentek ti négyen? Vagy az még nem most lesz?

60. Meruru
2009. jún. 18. 10:00

Szia! Miujság arrafelé? Itt meleg, meg ilyenek. Még nem ügyködtem túraügyben, de már van három lelkes jelentkező aki csatlakozna :)

Hogyvagy?

59. moncsicsi83 (válaszként erre: 58. - Meruru)
2009. jún. 11. 19:54
Igazán nincs mit...
58. Meruru (válaszként erre: 57. - Moncsicsi83)
2009. jún. 11. 12:23
Alapból én is a balatonra gondoltam, de azt nehéz belesűríteni egy hétvégébe :) De köszi, utána fogok nézni.
57. moncsicsi83 (válaszként erre: 56. - Meruru)
2009. jún. 8. 18:43

Balaton, vagy a Fertő tó környéke. Át lehet tekerni Ausztriába és olyan szép... Mi ott Rust-ig bringatúráztunk Harkától. Nagyon jó volt.

Aggtelek környékén is bringáztunk már, de ott nem volt bringaút. Sajnos Magyarország e téren még nagyon el van maradva... :( De szerintem nyugis környéken jó bringázni az úton is -mint pl Aggtelek környéke volt :)

Máshol én még ilyen kis bringatúrán nem voltam, szóval csak ennyi ötletet tudok neked adni :)

56. Meruru (válaszként erre: 55. - Moncsicsi83)
2009. jún. 8. 15:36
Jaja, aranyos volt. Azon kezdtem gondolkodni szerinted merre érdemes túrázni, ahol van kerékpár út is? Szívesen lelépnék egy hétvégére csak úgy.
55. moncsicsi83 (válaszként erre: 54. - Meruru)
2009. jún. 1. 18:53
Az tök szupi, kicsit irigykedek :)
54. Meruru (válaszként erre: 53. - Moncsicsi83)
2009. jún. 1. 12:19
Egy Viki nevű csajszival mentem végig, mondtam neki nekem még para a városi közlekedés és kedvesen a szárnyai alá vett. De aranyos volt mindenki. Köv.hónapban is megyek, az fix :)
53. moncsicsi83 (válaszként erre: 52. - Meruru)
2009. máj. 30. 14:46
Szép kis táv :) Örülök, hogy az idő is kegyes volt számotokra és jól érezted magad. Össze is barátkoztál már valakivel?
52. Meruru
2009. máj. 30. 10:15

H­­ősők tere---Városliget---Stefánia---Stadionok---Népliget---Lágymányosi-híd---Pázmány sétány---Irinyi---Bocskai út---Karolina út---Villányi út---Alkotás útja---Moszkva tér---Margit körút---Margit-híd---Szt. István körút---Nagykörút---Üllői út---Múzeum körút---Károly körút---Bajcsy---Andrássy út---Hősök tere

Ez volt az útirány, volt benne egy-két kaptató. Hideg igazából csak a Déli pu.nál kezdtem érezni, mert addigra kimelegedtem elég rendesen, de nem volt idő rá (már fázni) :) Minden hónap utolsó péntekjén mennek egy hasonló kört az emberek, most mondjuk nem voltunk olyan sokat szerintem, max. 30an, de nem számoltam. kényelmes, mondhatni laza tempóban mentünk, de örülök, hogy most két napig nem kell bringára ülnöm, mert igencsak fáj a derekam. A hátizsákomban lecsúszott a bizti lánc, és félúton végig verte a hátamat. Amúgy nagyon jó volt, legközelebb is megyek szerintem, bár a sok utcai bicó mellett montival haladni kemény volt, de tartottam a tempót :)

51. moncsicsi83 (válaszként erre: 50. - Meruru)
2009. máj. 29. 22:52
Tök szupi, örülök neki! MA volt ez a Minimal-mass-os dolog? Ha igen, akkor nem volt rátok igazán jó idő, nem irigyellek. Na de mesélj, merre mentetek, milyen volt?
50. Meruru
2009. máj. 29. 21:54
Képzeld, végre eljutottam a Minimal-mass-ra. 26km volt, mivel montival mentem némi hátrányom volt a versenycangák meg a street biciklik között de végig tartottam a tempót és csak az emelkedős részeknél lógott a belem :) Amúgy tök jó volt, élveztem, aranyos társaság. De kivagyok mint a liba :P
49. moncsicsi83 (válaszként erre: 48. - Meruru)
2009. máj. 27. 19:31
Most a héten pihi van, mivel szervízben van a kocsi -ugye a múltkori kamionos baleset miatt-, szóval áll a dolog. holnap vagy holnapután tudja meg az oktató, hogy mikor lesz autója, utána gőzerővel vezetés ismét.
48. Meruru (válaszként erre: 47. - Moncsicsi83)
2009. máj. 27. 10:04

Semmi különös. Öregebb lettem egy évvel megint :)

Tegnapelőtt tekertem az Andrássyn vadul, épp előztem egy laza nyugger csoportot, amikor leesett a lánc az első fogaskerékről de úgy, hogy beszorult a külső műanyag védő-izé közé. Félreálltam, piszkálgattam, húztam-vontam alig akart jönni. Megszámoltam, nyolc azaz 8 bringás pasi húzott el mellettem, egy sem állt volna meg segíteni. Hát, erre nem tudok mint mondani... de találtam egy tök jó nyári beülős helyet a városligetben, ahol van külön bringatároló :)

Nálad mi a helyzet? Mennyi van még a nagy jogsiig? Megy a vezetés?

47. moncsicsi83 (válaszként erre: 46. - Meruru)
2009. máj. 27. 07:32

Szia! Azt hittem már elvesztél :)

Ügyi vagy az igehirdetéssel :D Én nem tudom rávenni kolléganőmet, pedig nem lakik 20-30 percnél messzebb.. Egyszer már azt mondta, hogy oké, majd azzal jön, azóta is... :(

Amúgy mi újság veled?

46. Meruru
2009. máj. 26. 12:02

Halihó!

Terjesztem az igét, rávettem kollegínát, hetente 2-3 alkalommal már ő is bicóval jön (45percnyire lakik a melótól) :)

Hát eredményét mindenképp látom a tekerésnek, a vádlim szebb lett, a többit majd lemeoztatom valakivel :)

45. moncsicsi83 (válaszként erre: 44. - Meruru)
2009. máj. 20. 07:08
Akkor szépen fejlődsz! Tök jó... A lábizmaiddal mi van? Figyeled? Nekem sokkal izmosabb lett a combom, amióta nap, mint nap -na jó most nem- tekerek, sőt a fenekem is kerekedett... :)
44. Meruru (válaszként erre: 43. - Moncsicsi83)
2009. máj. 19. 22:21

Köszönöm szépen, még bőven előre van (van még egy hetem) :)

Jól megy, érzem, hogy egyre gyorsabb vagyok, pl. amit múlt héten egy óra alatt tettem meg táv ma 40perc volt úgy, hogy kikaptam az összes piroslámpát.

Előre is sok sikert a vizsgához! Biztosan menni fog, ha az esőben vezetést is túlélted :)

43. moncsicsi83 (válaszként erre: 42. - Meruru)
2009. máj. 19. 20:18

Ohh, akkor előre is boldog születésnapot kívánok (dátum hiányában inkább előre kívánom :D) Remélem megkapod a km órát!

Egyébként hogy vagy? Hogy megy a tekerés? Minden nap bringázol?

Én sajna nem bringázok eleget. Na jó, szombaton nem voltam vezetni és tekertünk egyet. Húúúúú de jól esett. Jah, meg vasárnap is bringával mentünk ki a szüleimhez.

A vezetés megyeget, egyre ügyesebb vagyok. Igaz ma rám szakadt az ég és paráztam ezerrel, de azért nem volt az olyan rossz... A héten végig vezetek, jövőhéten pihi, utána még pár óra és mehetek is vizsgázni!

42. Meruru (válaszként erre: 41. - Moncsicsi83)
2009. máj. 19. 13:41

Heló!

No, megint eltűnés esete. Még nem vettem km órát, de már hiányzik, nembaj, jövő héten szülinapom, majd kapok egyet :)

Hogy s mint? Milyen a vezetés?

41. moncsicsi83 (válaszként erre: 40. - Meruru)
2009. máj. 13. 08:38

Hogy bukósisak nincs? Sokszor még lámpa sem... Sőtt... Én azon akadok ki, mikor az anyuka megy elől, a gyerek hátul a bringával és lemarad. Anyuka meg szarik rá. És akkor mi van ha a gyerek iparkodik anyuka után és épp akkor üti el egy autó????? Sok hülye....

Én van amikor úgy felhúzom az ilyenen magam, akkor beszólok. Nagyon ritka, de van ilyen...


Jah, annak örülök, hogy jól esett a bringázás. Összesen hány km lehetett?

40. Meruru (válaszként erre: 37. - Moncsicsi83)
2009. máj. 10. 23:02

Hát ami igaz az igaz, még most is érzem a lábaimat, de akkor is jólesett. Holnapra is kitalálok valami kisebb túrát :)

Nem a híd sok, hanem a vasúti felüljáró, három is van az úton, míg hazaértem. És már este is volt. Szóval nem életbiztosítás lámpa nélkül. Amin még meg tudok lepődni, anyuka megy gyerekkel és se anyun, se gyereken nincs bukósisak. Na akkor lenne még kedvem beszólni.

39. Meruru (válaszként erre: 38. - C4f059c04b)
2009. máj. 10. 23:00
Honnan tekersz merre? Amúgy üdv :)
2009. máj. 10. 19:43
Itt nincs bicikliút a városig. Pedig van olyan, hogy lenne kedvem azzal menni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook