Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bringázz a munkába - akik csatlakoztak és akik még nem... fórum

Bringázz a munkába - akik csatlakoztak és akik még nem... (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. moncsicsi83 (válaszként erre: 6. - Meruru)
2009. ápr. 11. 07:52

Kinézted már a bringát, hogy milyet szeretnél?

Remélem Te is olyan sok örömödet leled majd a bringázásban, mint én!


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok Neked, pár napig nem leszek, majd jövőhét közepén jelentkezek!

6. Meruru (válaszként erre: 5. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 11. 07:25
Régen, amíg vidéken laktam elég sokat kerekeztem, leginkább nyáron. Jövő héten megyek városi környezetre is kerékpárt venni, úgyhogy mondhatni új kerekes vagyok.
2009. ápr. 10. 22:13

Igen, télen is bringával jártam. Felénk szerencsére nem nagyon volt hó, így nem volt gond. Az eső meg meg sem kottyan. Szerencsére azt is kifogtam, hogy melóba menet épp csak szemerkélt, hazafelé meg már kit izgat, ha elázok??? Az ónos esőben volt kis gondom, akkorát estem bringával mint a ház, de megoldottam :D


Te is bringázol télen-nyáron?

2009. ápr. 10. 21:51
Egyetértek. Télen is kerekezel?
2009. ápr. 10. 21:23

Tökre örülök, hogy Te is csatlakozol. Bíztassuk a többieket is, hogy csatlakozzanak. Én 1 éve járok bringával a melóba és pont eme kampány hatására kezdtem el bringával járni. Azóta buszon, tömegközlekedési eszközön nem ültem és tök jól érzem magam. Már hiányozna az a kis napi mozgás, nem mennék busszal!

Annak meg nagyon örülök, hogy szaporodnak a bringások. Itt Szegeden is egyre többen vagyunk. Sebaj. Építsék csak azokat a bringautakat. Kelleni fognak ! :)

2009. ápr. 10. 21:16

Éljenek a bringások! Keddtől én is csatlakozok :)

Szerencsére a fővárosban is gombamód szaporodnak a kerékpárosok, ha így folytatjuk a végén kénytelen lesznek még több kerékpárutat építeni. Bár úgy lenne :)

2009. ápr. 10. 20:43
Vannank a fórumon olyanok, akik csatlakoztak ehhez a mozgalomhoz/kampányhoz? Ha igen, minek a hatására regisztráltatok? Szerintetek tényleg egyre népesebb eme tábor, akik bringával járnak autó helyett a munkába, iskolába? Csevegjünk erről...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook