Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Brendon babaáruház panasz fórum

Brendon babaáruház panasz (beszélgetős fórum)

2012. máj. 9. 00:00
úgy nem tudnak cserét se adni,ha nem küldik el szervízbe, ahol vagy megjavítják, és ha javíthatatlan, akkor levásárolható. Ők csak eladók, nem dönthetnek ilyen ügyekben... és a másik az, hogy nem tartozik rájuk az,hogy aztán hogy viszed haza a gyereket... sajna ez így van, nem tudsz mit csinálni. Fogyasztóvédelem se fog tenni semmit...
11. Bcicus (válaszként erre: 9. - M.vale85)
2012. máj. 8. 22:48
De te írtad, hoyg átveszik javíttatni, miért mondod, hoyg semmit nem tesznek? Ez a dolguk.
10. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 9. - M.vale85)
2012. máj. 8. 22:27
Fogyasztóvédelemhez fordulj minél hamarabb!
9. m.vale85 (válaszként erre: 6. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 8. 21:57
mindegy, hogyan nevezzük, a lényeg, hogy augusztusig még van garija, de semmit nem tesznek
8. Bcicus (válaszként erre: 7. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 8. 17:04
vagy javítani, ha lehet javítani nem kötelesek cserélni.
2012. máj. 8. 16:32
Amúgy szerintem sem kötelesek másikat adni, de ki kell, hogy cseréljék, ha garin belül vagy.
2012. máj. 8. 16:31
A gyerekülés az mitől "készülék"...?
5. r-iett (válaszként erre: 4. - Bcicus)
2012. máj. 8. 16:03
Szerintem se....
4. Bcicus (válaszként erre: 1. - M.vale85)
2012. máj. 8. 15:59
Szerintem nem kötelesek cserekészüléket biztosítani.
3. m.vale85 (válaszként erre: 2. - Mariann63)
2012. máj. 8. 15:27
szia, elvileg a panaszkönyvet elviszik a fogyihozi nem?
2012. máj. 8. 15:13
Szerintem fogyasztóvédelemnél kell bejelenteni.Olyan aranyporért van ott minden, ilyet nem hiszem, hogy megengedhetne magának a cég.
2012. máj. 8. 15:09

Sziasztok!


Érdekelne a vélaményetek ebben a témában, eddig soha nem volt gondom az áruházzal, vásároltam már pár dolgot...

Most viszont akadt nézeteltérés... Tavaly nyár végén vettünk egy autós biztonsági gyerekülést az áruházban, ami mostanáig birta... az egyik oldalsó védelem megadta magát.. tegnap vissza is vittük számlával, tehát még garanciálisan a terméket, mire az üzletben azt mondták:

-hagyjam ott az árut, mert elküldik szervízbe (igen, de akkor a gyereket nem tudom hazavinni, illetve 2 hétig mozdulni sem tudok, mert ennyi a szervizelési idő)

-kérjek kölcsön valakitől gyerekülést (akinek van gondolom azért van hogy használja...)

-vegyek egy új ülést... ?!?! miért is? kérdeztem, hiszen nekem van!

na meg persze nem ... a pénzt!


ajánlottam, hogy kérek cserekészüléket vagy adják vissza az árát, és veszek mást, de ez nekik nem jó

panaszkönyvbe irtunk!


mit tennétek ebben az esetben? nem kötelesek cserekészüléket adni? (akkor hogy viszem haza a gyereket? mert ugye a rendőr megbüntet... a l

egközelebbi brendon 40 km út)


ui.: a hibás üléssel járunk, mert otthagyni nem tudtuk, de akkor mitől is biztonságios a gyerekülés?


várom a segítséget, véleményt, stb,


köszi


e-mail: m.vale85@freemail.hu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook