Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Borderline személyiségzavar fórum

Borderline személyiségzavar (beszélgetős fórum)


524. lilimia (válaszként erre: 522. - Sagitta)
2008. okt. 5. 18:36

Szóval egy tipikus "hétfő"... :/


A tbbiek biztos nem tudom mit csinálnak vagy hol vannak...

2008. okt. 5. 16:32

Gyerekek... Ha nem lenne kicsi a "mintám" akkor elkezdenék egy gyors felmérést, hogy van-e valami köze a BPD-nek az időjáráshoz, a csillágállásokhoz, vagy bármihez.

Az én földim is nagyon megzuhant, igaz saját maga kreálta... 3 napja cigaretta, 2 napja penge (szerencsére, ezzel nem jutott sokra...) Tegnap meg próbáltam kezdeni a helyzettel valamit. lilimia: Ezért nem voltam tegnap, ne haragudj. Most alszom egyet, este mindenképpen leszek!

522. sagitta
2008. okt. 5. 16:01

Hát én ilyenkor rosszabbul vagyok 'piszhésen', elég depis, de gondolom főleg azért, mert a gyomrom nagyon nem oké ilyenkor, vagyis ilyenkor még inkább nem oké. Meg rettentően fájt egész nap a fejem, és aludni se igen tudok...Na de összeszedem magam.

Valakivel nagyon akartam volna beszélni ma, már tegnap elhatároztam, mert volt már egy jó pár kedves gesztusa felém.... És ez se jött össze, még nem adtam azért fel, de lehet majd inkább holnap próbálkozom....

De inkább nem is írok tovább, mert csak itt árad belőlem a negatív energia....

De a front az oka!

Vagy legalábbis fogjuk rá!

Megint elég kihalt ez a fórum. Csak mi tartjuk életben?!

Hol vannak a többiek?

521. lilimia
2008. okt. 5. 15:49

Nagyon jó volt!!!

Csak a rohadt front miatt volt két rohamom késő délután, de szintén epilepsziás bnőm itt volt, később neki is volt egy rohama.

Délután fél 6-tól, hajnali 4-ig görcsben maradt a jobb kezem, és most még gépelni sem tudok vele. Úgy állt a kezem, mint az egyik Horrorra akadva részben az inasé, aki állandóan beletúrkált vele a kajába :D

BPD-t is jól kibeszéltük, merthogy ő is meg van 'áladva' vele, és jól kiröhögtük.

Meg megnéztük az Őrültek háza c. filmet. Elég béna volt, rögtön észrevettünk benne minden hibát...

Rumocskám úgy tűnik végre kezd rendbejönni! Most tápot váltottunk, aminek az ára horribilis, de Rumi minden pénzt megér!


Nyavajogj nyugodtan! Nálad mi a baj?

520. sagitta (válaszként erre: 519. - Lilimia)
2008. okt. 5. 15:13

Remélem jól sikerült a napod....

Te hogy viseled ezeket a frontokat?

Hát nekem betesz....na de nem nyavalygok....

Rumi jobban van?

519. lilimia
2008. okt. 4. 10:34

Alig bírtam kimászni a matracomból, de sikerült. Már megcsináltam mindazt amire tegnap nem volt erőm, és hamarosan kész az ebéd :)


Ma sikerült látványosan pofánvernem a köcsögöt!!!! :D

És nem soká megérkezik egy hoxás barátosném, aztán délután egy szintén bpd-s és exfüggő barátnőm :)

szuper nap lesz!!!!!!!!!!!

518. lilimia (válaszként erre: 514. - Sagitta)
2008. okt. 3. 22:00

Nekem állatorvosos, és Ruminak vásárlós napom volt, aztán takarítottam, de olyan nehéz volt megmozdulni...Végül csak sikerült rávennem magam, és tiptopp lett a lakás.


Nincs rosszabb amikor az ember tenne valamit hogy jobban legyen, de tehetetlen, és csak várni tud. Én is így voltam a szememmel. Amikor le volt bénulva a lábam minden reggel elmentem fizikoterápiára és gyógytornára. Tudtam tenni azért hogy újra tudjak járni. De a szememért nem tudtam semmit tenni.

Szívből kívánom hogy minél gyorsabban teljen számodra az idő, és a műtét után meggyógyulj!

517. 0c97fbb607 (válaszként erre: 516. - Sagitta)
2008. okt. 3. 21:28
Igen az.Nehéz.
516. sagitta (válaszként erre: 515. - 0c97fbb607)
2008. okt. 3. 21:28
Tudom, hogy nehéz objektíven szemlélni magad...
515. 0c97fbb607 (válaszként erre: 509. - Sagitta)
2008. okt. 3. 21:25
Szeinted azt teszem?
514. sagitta (válaszként erre: 513. - Lilimia)
2008. okt. 3. 20:59

Köszi, a kérdést, közepes...alá...

Sok minden van most az életemben, ami kicsit megnehezíti a dolgokat...

De azért nem kenődöm el, csak akkor a legrosszabb, amikor fizikailag vagyok beteg, vagyis ugyebár az folyamatosan vagyok, csak van, amikor rosszabb. És azzal nemigen tudok mit kezdeni... Akkor egy kicsit mindig elkenődök...

Most ez az idő a műtétig is, amolyan holt idő, mert semmit se tehetek, hogy jobb legyen, csak várok... De ezt a kicsit már kibirom...

Neked milyen volt a napod?

513. lilimia (válaszként erre: 512. - Sagitta)
2008. okt. 3. 20:53
Lelkileg hogy vagy?
512. sagitta (válaszként erre: 510. - Lilimia)
2008. okt. 3. 20:45

Bocsi, igaz, most látom, bár azért ez számomra nem tette egyértelművé...de ezentúl már tudni fogom.

Remélem gyógyulgat majd a kutyud...

Úgy látszik mindenkinek a gyomra rendetlenkedik...

511. lilimia (válaszként erre: 510. - Lilimia)
2008. okt. 3. 20:44
Hjamm, és nyugi, én nem vagyok az a fajta, aki visszaesne. Ha már két évet, egy hónapot, és két hetet kibírtam, úgy hogy közben jött jó pár elég szomorú, és gázos időszak.
510. lilimia (válaszként erre: 507. - Sagitta)
2008. okt. 3. 20:41

Így kezdődött a hsz: Napok - részlet


Rumocska úgy tűnik súlyosan allergiás :( Most tápot váltottunk, pedig az előző nagyon jó volt a gyomrának (neki is bajok voltak a pocijával). Nem tudom hogy ha már nem keverve kapja, akkor nem e lesz megint baj. Aggódom érte :(

Mancsot és kezetrázhattok Rumival... Sok szerencsét a műtéthez, és remélem addig nem szenvedsz nagyon!

509. sagitta (válaszként erre: 508. - 0c97fbb607)
2008. okt. 3. 20:41

Örülnék, ha hozzám nem szólnál....

És az, hogy valaki 2 éve tiszta, az még nem jelenti azt, hogy egyik este nem 'eshet vissza'(akárhány év után).

Vagy ilyenről még nem hallottál?

Nem tudom, miért kell mindig kötözködni....

508. 0c97fbb607 (válaszként erre: 507. - Sagitta)
2008. okt. 3. 20:11

Én itt vagyok,kár ,hogy rám senki sem kíváncsi:))))



Ha figyelmesen végig olvastad volna a történetét tudhattad volna,hogy már két éve tiszta.

507. sagitta (válaszként erre: 505. - Lilimia)
2008. okt. 3. 20:07

Szia!

Máskor ne ijesztegess ilyen 'könyvrészletekkel'...!

(vagy akkor tessék odaírni, hogy részlet a könyvemből....)

Mi a baj Rumival?

Remélem jobban lesz szegényke, bármi is van vele...

Múltkor kérdezted, mivel műtenek...a...gyomromat...nagyon rendetlenkedik....úgyhogy muszáj...

De majd csak 20-án fekszem be, addig meg csak itthon vagyok és 'szenvedek'....

De nem baj...20.-a már nincs messze...szerencsére...

Nagyon kihalt ez a fórum...hova lett mindenki?

506. 0c97fbb607 (válaszként erre: 504. - Lilimia)
2008. okt. 3. 15:21

:(((


Nem tisztelheted csak a fél önmagad, és nem gyülölheted a másikfelét.

Még fiatal vagy(most vettem csak észre),van időd megérteni,hogy enélkül nem leszel,soha egész és a küzdelem kitarthat életed végéig.

Mindenesetre mostani önmagad szerint talán ez a legjobb mód felvenni a harcot a függőségeiddel.

505. lilimia (válaszként erre: 502. - Sagitta)
2008. okt. 3. 13:37

Lemaradt:


Erősebb vagyok én minden nyavajánál, és láthatjátok majd ti, is, hogy hogyan kaparom össze magam. Mert én rozsdamentes acélból vagyok :D

Megyünk állatorvoshoz, szurkoljatok hogy Rumi jobban legyen!

504. lilimia (válaszként erre: 502. - Sagitta)
2008. okt. 3. 13:32
A könyvemből volt egy részlet. Talán kissé demonstrálja, hogy most mire akar rávenni. De akkor sem esek vissza. sokat küzdöttem azért hogy jó életem legyen és nem adom fel egy hisztis, akaratos, kis köcsög miatt!
2008. okt. 3. 03:34
Ehj,ezek a csillagok...:(
502. sagitta
2008. okt. 3. 02:57

Lilimia, remélem jól vagy...és ez csak gondolati síkon történt meg...

Ma én sem tudtam aludni...felnéztem ide , és nem lett jobb kedvem tőle....

Én is néztem már párszor így farkasszemet a gyógyszeresdobozzal, de hidd el nem éri meg...de szerintem ezt a szíved mélyén te is tudod...

Akik ismernek, mind nagyrabecsülnek, és szeretnek, és annyi mindenben tehetséges vagy... Ezzel is meg tudsz birkózni...Tudod te is, mert már sokszor sikerült....

Vigyázz magadra nagyon, és gondolj arra, hogy mi is itt erőt merítünk a kitartásodból...

Legyél erős most is...ahogy Ádám mondaná: az ő kis zsebterminátora...

Kitartás...én sokat gondolok rád...

501. lilimia
2008. okt. 3. 02:05

Napok - részlet


"Az ágy szélén ülök, és egy doboz nyugtatóval nézek farkasszemet, majd a tekintetem az alkaromra vándorol. Tele van vörös hegekkel. Némelyik régi, némelyik friss. Tisztán látszik az egy hónappal ezelőtti művem is. Újra a gyógyszeres üveget nézem. A döntés egyértelmű. Az ok szintén. Még utoljára ki akarom ütni magam. Csak még egyszer. Letörlöm a könnyeim, veszek egy mély lélegzetet, kinyitom az üveget. Beleszagolok, és érzem a gyógyszer száraz illatát. 50 szem van benne. Mást pár darab kiütne, de nekem még ez sem elég. Kiöntök a markomba egy adagot, bedobom a számba, és iszok rá egy nagy korty baracklét. Még néhányszor megismétlődik a jól begyakorolt mozdulat. Most nem akarok meghalni, csak utoljára érezni a tiszta nyugalmat. Holnaptól vége lesz. Vége lesz a mámornak, és a nyugalomnak. Egyik részem akarja, a másik pedig őrülten tombol bennem, és sírva könyörög, hogy ne tegyem ezt magammal. A normális, tiszta élet helyett válasszam a jól megszokott mámort. Igaza van, hogy ezt a világot ismerem, viszont a másik teljesen idegen. Hatalmas utazásra vállalkoztam. Lehet, hogy egy idő utána hazarohanok, de az is lehet, hogy maradok."

500. lilimia (válaszként erre: 499. - Kerinezsuzsi)
2008. okt. 2. 18:59
Köszönöm :) Nagyon kedves vagy! Külső segítséget képtelen vagyok elfogadni, de eddig is sikerült rendbehozni magam, most is fog, csak idő kérdése.
499. kerinezsuzsi (válaszként erre: 494. - Lilimia)
2008. okt. 2. 18:57
Szokatlan tőlem, hogy egy dologról nem valami okoskodás jut eszembe! De most csak annyit, hogy kívánok Neked sok erőt! Indul a kezem, hogy odanyújtsam, gyere segítek! Nem tudom hogyan, és lehet úgy éreznéd nem is kell! Mégis érezd, hogy szurkolok Neked!
498. lilimia (válaszként erre: 497. - Sagitta)
2008. okt. 2. 18:51
Hát igen, a fizikai akkut betegségek még rátesznek egy lapáttal... Idegesítőek, és elő jön az az érzés, hogy "még ez is? nemáááár!". És a plussz kellemetlenségek...Ha nem túl indiszkrét a kérdésem, mivel műtenek?
497. sagitta (válaszként erre: 496. - Lilimia)
2008. okt. 2. 18:45

Hát nehéz erről beszélni, de rámjött a ...szokásos..asszem képtelen lennék kiírni magamból, mert elfogadni is nehéz, hogy van...

De te tudod miket élsz át, és ahogy olvasom, valami ahhoz hasonló...

De én se adom fel...

Talán a műtét után jobb lesz, mert az állandó köhögés, fulladás se éppen kezdvez a 'pszichémnek'...

Szóval csak előre....

496. lilimia (válaszként erre: 495. - Sagitta)
2008. okt. 2. 18:40

Kedves vagy :)

Nálad mi volt a baj éjjel?

495. sagitta (válaszként erre: 494. - Lilimia)
2008. okt. 2. 15:58

Kedves Lilimia!


Sajnálom, hogy megint egy rosszabb időszakot élsz át. Hidd el, megértelek nagyon. És se vagyok a legjobban, és ma éjszaka nekem is volt egy 'nehéz pár órám'.

De örülök, hogy nem adod fel, ne is tedd, és legyél továbbra is zsebterminátor (ez nagyon tetszett).

Itt vagyunk, ha valamire szükséged van, vagy csak jó kicsit kibeszélni magadból. Elég sűrűn felnézek, most itthon vagyok, míg a műtétre várok, szóval csak írj....

És kitartás!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook