Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Boka részleges ínszalagszakadás fórum

Boka részleges ínszalagszakadás (beszélgetős fórum)


9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Pteri)
2022. febr. 28. 16:33
Köszönöm. Rögzítő megvan. Maceras le/felvenni, mert a jegelést folytatom. Nemigen dagadt, de elég sötét. Nadálytővel is kenem.
8. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 19:57
Nekem is volt màr. Nekem is azt mondtàk pihentessem 6 hétig, és fàslizzam. Hàt nem vettem komolyan. Mentem dolgozni, mert nem akartam tp-n lenni. Mentem kiràndulni, mert le volt foglalva. Sose lett a régi. Ha kicsit félre lépek, kifordul és bedagad és 6 hét sàntítàs következik. Tanulj màs kàràn , pihentesd!
2022. febr. 27. 08:18
Köszönöm. Alig fáj, "csak" dagadt. Ma felpolcolás, Jegelés bőszen. Reggel elvisznek a rögzítőert.
2022. febr. 26. 18:35
Sztem ne sétálj rögzítő nélkül, mert besz.rsz. Nem tudom hol laktok, de van hétvégen is nyitva gyógyászati segédeszközbolt az alleban, ha pestiek vagytok. Próbáljátok beszerezni!
2022. febr. 26. 12:05
Köszönöm mindenkinek. Sajnos ma kell sétalnom kb 500 meter oda- vissza. Faslizva bakancsban csak nem terhelem túl. Aztan jegelés, polcolás hetfőig. Hajnal 2- kor ertem haza ugyeletből, vizes borogatással elaludtam. Reggelre egész türhető volt. Zuhanyzas utan bedagadt, piros lett. Ülve zuhanyzok majd, lábat feltéve. Csupa moka, kacagas :-D
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 11:52

Persze, rendbe fog jönni, csak most ne terheld. Bokarögzítőt használd, rajtam éjjel is rajtam volt. Most ne is sétálj, pihenj, várj vele 1-2 hetet és csak fokozatosan terheld akkor is ha úgy érzed, hogy már jó. Minimum 6 hét kell neki, hogy rögzítő nélkül használd a bokádat, akkor is ha kikíméled.

Ha most nem kíméled visszamaradhat belőle valami.


Gyógyulást, jobbulást és türelmet!

2022. febr. 26. 10:21
Nekem teljes szakadásom volt. A részleges könnyen gyógyul. Bokarögzítő nagyon hasznos, legalább 6 hétig legyen rajtad éjszaka is
2022. febr. 26. 10:13
Igen. Egy régebben fiatalnál rendbejöhet.
2022. febr. 26. 10:08
" kifordult" a bokám, kicsit beütöttem. Rtg: törés nincs, orvos mondta részleges ínszakadás. Szárazjég, felpolcolàs. Bokarögzítőt hétfőn tudom megvenni. Addig fáslizva óvatos séta? Bokarögzítővel teljesen rendbejöhet egy régebben fiatalnál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook