Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biorezonancia vizsgálatról fórum

Biorezonancia vizsgálatról (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Biorezonancia vizsgálatról

2020. okt. 19. 18:01
Több ételallergiás csoport tagja vagyok érintettség révén. Más tagok szinte egyöntetű véleménye szerint biorezonancia hókuszpókusz, a leggyakoribb allergéneket mindenkinél kimutatja. Ami ugye nem igaz. Nagy számok elvén valakinél bejön, valakinél nem.
2020. okt. 19. 17:36
Míg lósz@r van, veréb is van.
2020. okt. 19. 10:54
Sajnos a tandíjat sokan megfizettük.
5. 55Judit (válaszként erre: 2. - 621bb5db60)
2020. okt. 18. 17:04
Én voltam 5-6 éve ilyen vizsgálaton. Kérdezték előtte milyen panaszom van, de azt mondtam semmi, csak tudni szeretném nem-e van valami alakulóban. Nálam is találtak ilyen-olyan betegségeket, de azoknak azóta sincs tünete. Engem nem tudtak rávenni a vásárlásra. Ja, és ami betegségeim vannak, azt nem állapította meg a gép. Pedig ezek idült megbetegedések, nem szedek "gyógyszert", én tartom tünetmentesen magamat.:)
2020. okt. 18. 16:56
Van benne igazság amit mondanak, de nem minden stimmel.
2020. okt. 14. 10:40
Itt többet megtudhatsz a témáról: [link]
2020. okt. 7. 12:27
Jah, hatásos, ha hiszel benne... Tesóm volt egy ilyenen, mert az akkori pasija hitt az ilyesmiben és nagyon nyomatta a biorezonanciát. Tesómnak meg sok gondja volt az emésztésével. Persze minden lehetséges allergiát megállapítottak neki, javasoltak egy csomó kapszulát, amit meg is vett. Beszedte, eredmény nulla. Aztán kerítettem neki egy rendes orvost. Persze kiderült, hogy az ég világon semmilyen allergiája nincsen, csak az epéje rossz.
2020. okt. 7. 09:35
Napjainkban az allergéneket nehezen tudjuk elkerülni. Benne vannak az ételeinkben, a levegőben a tisztálkodási szereinkben. Felnőttek számára is nehezen elviselhető az orrfolyás, tüsszögés, viszkető szem vagy emésztőrendszeri panaszok. A kisgyermek számára ez még inkább megterhelő lehet.

Ugrás a teljes írásra: Biorezonancia vizsgálatról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook