Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bioptron lámpával, hogy lehet méregteleníteni? fórum

Bioptron lámpával, hogy lehet méregteleníteni? (tudásbázis kérdés)


8. f303be5590 (válaszként erre: 7. - Bártfai Andrea)
2011. okt. 15. 09:05
hát ha úgy érzed derítsd
7. Bártfai Andrea (válaszként erre: 6. - F303be5590)
2011. okt. 15. 08:04

Ezt hogy érted? Úgy, hogy "sehogy" sem használ? Vagy sehogy sem lehet méregteleníteni?

Egyébként könnyen kideríthető: napi kétszeri kezelés mellett egy hét múlva sárgább a vizelet és szaga is erősebb, míg távozik a méreg.

2011. okt. 14. 19:17
sehogy
2011. okt. 14. 18:24

Az orvosi mindent gyógyít és méregtelenít is, nagy területen.

A kis kézihez kell színterápia, de csak részletekben, kis felületeken alkalmazható


Én a nagyot vettem 8 évvel ezelőtt és ajándékba adták a kis kézit színterápiával. Ha kisebb a sérülés, elég a kicsi használata, ami mindig kéznél van. Jó párszor kezeltem a fogamat, égési sebeket, - eredménnyel.

2011. okt. 7. 12:50

Sziasztok!!


A Bioptron compact kézi lámpához van a színterápia és akét vastag könyv ami hozzá járt!!Abban van a méregtelenítő program!!!Érdemes kipróbálni!!!Színterápiás készlet kell hozzá!!

2011. ápr. 2. 08:24

Most néztem meg az "Útmutató"-t, -

"Mindig este érdemes végezni!" Nem írja, hogy hány percet. Mi 15 percre aláfekszünk úgy, hogy mindenünket érje, akár több részletben. Színterápiát sem ír, tehát nem kell. 2-3 hónap is eltelik, mire újból elővesszük. Hogy méregtelenítve vagyunk-e vagy sem, nem tudom, de próbáltunk már talptapaszt és méregtelenítő teát is.

2011. márc. 29. 13:15
hmm.. hát én erről így még nem hallottam, de ha lehet akkor szerintem a színnel csak. így simába... passz én jártam oktatásra de nem emlékszem hogy mondták volna hogy kell vele méregteleníteni... Vagy csak lámpázd a hasadat 5 percig napi 2 szer. hátha..
2011. márc. 29. 13:11
Sziasztok! Van egy állványos Bioptron lámpánk,állítólag lehet vele méregteleníteni,csak azt nem tudom,hogy kell.Valaki tudna segíteni? Nincs hozzá színterápia.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook