Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagy bioptron lámpával hogyan kell kezelni a klímax miatti alvászavart (gyakori felébredés)? fórum

Nagy bioptron lámpával hogyan kell kezelni a klímax miatti alvászavart (gyakori felébredés)? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 29. 06:16
Úgy látom ez itt nem igazán működik...
2012. okt. 27. 15:44
Újabban nekem is vannak ilyen problémáim, de nekem csak kicsi Bioptron lámpám van. Azzal is lehet ezen segíteni?
2012. okt. 26. 22:08

Egy kedves ismerősöm használta a nagy Bioptron lámpát....segítségemmel nem csak az alvászavara szünt meg, hanem más betegségein is segítettem....

Az alvászavarnak több oka lehet...erre van egy nagyszerű megoldás..nemcsak jól alszol, de nem leszel allergiás többé, kevésbé leszel fogékony a betegségekre,és nappal frissebb és üdébb az állapotod.

Akit érdekelnek a részletek, szívesen segítek, de csak privátban....semmilyen pénzt nem fogadok el..még mielőtt valaki ezt feltételezi...budapestiekkel személyesen is találkozom eügyben....jelentkezz, ha van valamilyen megoldandó problémád, hátha segíthetek...itt megbeszéljük a tapasztaltakat, természetesen a szabályoknak megfelelően..

zsokamano@gmail.com

2. feketekata (válaszként erre: 1. - Feketekata)
2010. okt. 3. 15:58

Egy ismerősömnek sajnos ez van.Minden éjszaka felébred 1 körül és nem tud utána aludni...És ez más elég régóta így van?

Szóval a legnagyobb házi bioptron lámpával mit kell és milyen színnel kezelni?

2010. okt. 3. 15:57
Nagy bioptron lámpával hogyan kell kezelni a klímax miatti alvászavart(gyakori felébredés...)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook