Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A méregtelenítés folyamán lehet rágózni? fórum

A méregtelenítés folyamán lehet rágózni? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 10. 22:53

Elvileg azt mondják méregtelenítés/ fogyózás alatt, nem ajánlott.

Én szoktam:)

13. csera
2008. aug. 10. 22:30
Mi újság kibírtad a 3 napot? Mi változott? Mikor lesz a következő menet :)?
12. szabk
2008. aug. 10. 20:38
ja igen, én bioboltban vettem, xylit tartalmú, cukormentes.nincs benne aszpartam.
2008. aug. 9. 16:26

szerintem lehet, én szoktam

az is olyan mintha ennél de mivel cukormentes így nem gond és sok fincsi gyümölcsös van:)

10. szabk
2008. aug. 8. 14:06
én rágóztam neera alatt, nem lettem éhesebb, és élveztem, hogy ízt érzek a számban. ennyi bűnözés csak belefér...
2008. aug. 5. 13:56
Én rágóztam a 2 hetes xydiéta alatt, ami lényegében léböjtnek számít és ott is tiltják. Semmi negatív hatását nem tapasztaltam a rágózásnak. Sőt... néha már olyan rossz volt a szám ph-ja, hogy nem is mertem volna rágó nélkül kommunikálni :-)
8. e87e04a7e1 (válaszként erre: 7. - Krisztinke)
2008. aug. 5. 13:09
Ez olyan böjt, hogy egy napon belül csak azt az egy féle levet lehet inni, amit előír a böjt + még persze mehet mellé rengeteg ásványvíz, méregtelenítő gyógytea. Én zöldteát iszom, merthogy ugye kávét sem lehet, hátha ez élénkít valamit. Egyébként mindennap másféle lé van, holnap például vegyes zöldséglé, aztán ananász, meg még mindenféle. Egyenlőre 3 napra lőttem be magam, aztán majd meglátom. Azt mondták az okosok, hogy elsőre a három nap is nagy siker.
2008. aug. 5. 12:46
Inkább igyál, attól semmi bajod nem lesz, sőt, megkönnyíted a méregtelenítést. Ha ízt szeretnél, akkor vagy gyümölcslevet hígíts fel, vagy könnyű herbária teát igyál üresen.
2008. aug. 5. 12:46
Köszönöm, rendesek vagytok. Igen, ma vagyok életem első böjtjének az első napjánál (dr. Steinberger féle levekkel). Általában én is éhes szoktam lenni a rágótól, de úgy kívántam valamit, picit belerágtam, de mostmár ki is köptem. Lassan úgyis megihatom az "ebédemet": 1,5 dl zöldbúzafű koktél engedélyezetten 2 szelet bio rozskenyérrel. Istenem add, hogy kibírjam!
2008. aug. 5. 12:32
én pl jóllakok a rágótól, mert azthiszem ettem, szerintem ha szeretnél nyugodtan.
2008. aug. 5. 12:31
az alábbiak miatt is, meg azért is,mert szerintem egy csomó mesterséges anyag van a rágóban, ami ugye a méregtelenítéssel nehezen fér össze, azt mondom ne rágózz!
2008. aug. 5. 12:29

Ez attól függ, hogy méregtelenítesz. Ha nem érzel ízeket, gyanítom böjtölsz.


Ha böjt alatt rágózol, elkezdődik a nyáltermelés, rágsz, a szervezet azt hiszi, hogy a kaja, gyomorsavat termel. Te pedig éhes leszel.


Szerintem ne rágózz.

2008. aug. 5. 12:28
Szerintem ne, mert éhes leszel tőle, ami ugye egyébként is fennáll :o). Egyébként lehetni lehet...
2008. aug. 5. 12:27
Sziasztok! Szerintetek a méregtelenítés folyamán lehet rágózni? Legalább érezzek valami ízt! Bocsi a hülye kérdésért!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook