Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet megkülönböztetni, ha náthás, influenzás vagyok, vagy méregtelenít a szervezetem? fórum

Hogyan lehet megkülönböztetni, ha náthás, influenzás vagyok, vagy méregtelenít a szervezetem? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 7. 20:37

A "méregtelenítés" nem jár influenzaszerű tünetekkel.

Így meglehetősen egyszerű a helyzet megállapítása.

2009. jan. 30. 10:32
Én már többször méregtelenitettem,de soha nem köhögtem és nem folyt az orrom,nálad betegség van kialukulóban,és nem méregtelenítés.
2009. jan. 30. 10:26
Az influenza tünetei: magas láz, végtagfájdalom, elesettség Ha torokfájás, köhögés társul hozzá, akkor nemcsak influenzás vagy, akkor egyéb vírusos vagy bakteriális fertőzésed is van.Tudtommal a méregtelenítés során a szervezet nem reagál lázzal és megfázásos tünetekkel.
2009. jan. 30. 10:22
Mióta abbahagytam a cigit, folyamatosan folyik az orrom, köhögök, reggelre orrdugulással ébredek. Napközben nem olyan vészes, de van hogy időszakonként elkezd folyni az orrom... Azt mondják, "tisztul a szervezet". Nem tudom, hogy ez mennyiben igaz...
2009. jan. 13. 12:00
A méregtelenítés szó mostanában nagyon "trendi", de alapvetően nem sokat jelent. Valaki meg.. khm. kakiltatja magát friss gyümölcsökkel és rámondja hogy méregtelenít. Vagy iszik vízhajtó teát, vagy csak egy gyertyát dug a köldökébe. Jó, persze jót tesz a gyomornak egy kis pihenő a sok nehéz étel után, de azért kicsit túl van lihegve a téma szerintem...
2009. jan. 13. 11:37

Az influenza tünetei nálam magas lázzal, levertséggel, hidegrázással, rossz közérzettel, érintésre érzékeny, olykor fájó bőrfelülettel kezdődik, illetve végtagfájdalmakkal jár. Aztán a lázcsillapítása után csak gyengeség szokott jelentkezni. Szúr a torok, folyik a nózi, köhögés, orrdugulás stb.

Fogalmam nincs mik a méregtelenítés tünetei. Az én szemszögemből vizelés és székelési inger. :)

2009. jan. 13. 09:43

az influenza az tudomásom szerint 1hétnél tovább tart. A nátha ha jól kúráljuk, akkor hamar elmúlik. Hogy a szervezet hogyan méregtelenít, arról viszont fogalmam sincs.

Ki tudja milyen a méregtelenítés?

2008. okt. 11. 15:46
Ennyire nem érdekel mást a téma?????:((((((((((((((((
2008. szept. 23. 08:17
Egyszer azt olvastam valahol, de hallottam is többször, ha méregtelenít valaki, a szervezete szinte úgy reagál, mintha beteg lenne.....fejfájás, orrfolyás, könnyezés, rekedtség. Honnan tudhatnám, hogy valóban beteg vagyok, vagy ez csak a méregtelenítés velejárója? Ha orvos meglát, azonnal antibiotikum.....ezt nem akarom. Tud valaki segíteni?
2008. szept. 23. 08:15
Hogyan lehet megkülönböztetni, ha náthás, influenzás vagyok, vagy méregtelenít a szervezetem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook