Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biológiai terápiával kapcsolatban szeretnék kérdezni, valaki részt vett már ilyen kezelésen? fórum

Biológiai terápiával kapcsolatban szeretnék kérdezni, valaki részt vett már ilyen kezelésen? (beszélgetős fórum)


2017. okt. 15. 14:03

Sziasztok,

Nem kaptam biológiai terápiát.

A gasztros kezelőorvosom betegtájékoztatót, résztveszek a vizsgálatokban.

A vizsgálat neve: III.fázisú, randomizált multicentrikus vizsgálat, protokollszám:(GED-0301-CD-002) Chron betegek kezelésére.

Várok válaszokat itt.

2014. márc. 19. 14:25

sziasztok,

én RA-s vagyok és kapom a biológiai terápiát, a cimziát.

látom nem nagyon pörög az oldal, később visszanézek.

2013. jan. 23. 11:05

Sziasztok!

úgy látom nem túl aktív ez a fórum, de engem is érdekelne, hogy teherbeesésel mik a tapasztalatok(biolgiai terápia után mikor lehet próbálkozni?)

Egyébként külföldi oldalakon elég sokan abba sem hagyták a biológiai terápiát és egészséges gyerekük született, de persze a mai napig sem ajánlják, hogy így ess teherbe, mivel nincsenek infok. B kategóriába sorolják, ami annyit jelent, hogy csak vemhes állatokon(majmokon) tesztelték.

2012. okt. 2. 18:53

Sziasztok. Két éve kapom a biologiai terápiát. Nagyon jó, nekem hatott. egy dolgot nem tudok, hogy ez mellett teherbe lehet e esni, vagy mi az a kritérium ami után probálkozhatunk. valakinek van tapasztalata ezzel kapcolatban? az orvosom azt mondta, h vannak esetek mikor ez sikerül. Persze tudom hogy nem veszélytelen. Ilyen betegség mellett nehéz teherbe esni, probálkoztunk, nem jött össze. Ha valaki tud vmi tanácsot adni, vagy megosztani tapasztalatát azt szivesen venném.

Előre is Köszi

Heni

6. anduska80 (válaszként erre: 4. - T.Ili)
2012. febr. 14. 13:56
Igen,sajnos tudom!Neked milyen problémád volt,van?
5. 3016cdaf47 (válaszként erre: 2. - Anduska80)
2012. febr. 11. 19:34
A rheumatoid arthritisre többféle készítmény is létezik. Én 4 éve kapok biológiai terápiát, infúzióban. Állítom, sokkal hatásosabb, mint bármiféle egyéb gyógyszer. Ha érdekel, priviben szívesen írok róla többet is. Szintén RA-s vagyok.
4. t.Ili (válaszként erre: 1. - Anduska80)
2012. febr. 11. 16:52
Én majdnem bekerültem, de nagyom szorosan be van határolva,hogy kik kerülhetnek ilyen programba :(
2012. febr. 11. 16:22
A neve gyanús volt, de úgy tűnik hogy ez esetben nem valamiféle "alternatív" hanem valódi, tudományos alapokon nyugvó gyógykezelésről van szó.
2012. febr. 11. 15:16
Páromnak rheumatoid arthritise van,3 éve gyógyszereket szed,szeretné megpróbálni a biológiai terápiát.
2012. febr. 11. 15:13
Biológiai terápiával kapcsolatban szeretnék kérdezni, vki részt vett már ilyen kezelésen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook