Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bikali Reneszánsz Élménybirtok fórum

Bikali Reneszánsz Élménybirtok (beszélgetős fórum)


2018. febr. 28. 18:19

4x voltam Bikalon. Először csak az egész napos előadáson, ami nagyon élvezetes volt. Ez a nyitást követő időszakban volt. (Azóta szerintem már nem annyira látványos.)

3x voltam wellnessezni a családommal (felnőttek, gyerekek). Nekem kedvenc helyem, de az unokáim is nagyon jól érezték magukat.

3. 7f9bae9389 (válaszként erre: 2. - 7f9bae9389)
2012. jún. 20. 18:40
Jaa, és magát a szórakozást nézve: van bowling pálya, szauna, kinti medence, zárt fürdő. Meg még jóég tudja mi. :)
2012. jún. 20. 18:39

Kb egy hete voltam. Igaz én még a gyerek kategóriába tartozok ha csak a kort nézzük :)Nekem hatalmas élmény volt. Csodálatos hely. Óriási terület.

És szerintem párok számára is tökéletes. Rengeteg külön párok számára fenntartott "romantikus szoba" van. Már csak maga egy séta is a birtok területén olyan kis csoda dolog., amire sokáig emlékszik az ember. :)

Én csak ajánlani tudom. :)

2012. jún. 20. 18:21
Sziasztok!Olyanok segítségét szeretném kérni akik már jártak vagy ismerik az élménybirtokot.csak gyerekekkel érdemes menni vagy a felnőtteknek is nyújt némi szórakozást.A párommal mennénk Gunarasra nyaralni azért is jutott eszembe Bikal.Köszi mindenkinek aki segít:)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook