Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bianka, Nóri Pici Csodája fórum

Bianka, Nóri Pici Csodája (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 3. 21:11

Szeretnénk látni Biababát, ha szabad. :)

Teszel majd fel képet?

Biztos nagyon édes lehet!

31. Panni58 (válaszként erre: 29. - Mandreanora)
2009. dec. 3. 21:09
Ugye milyen más a világ? :)
2009. dec. 3. 20:48

Örülök, hogy újra otthon vagytok.

Remélem otthon minden megoldódott.

Ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan fordulhatsz hozzánk. ;)

2009. dec. 3. 20:25
Csajszik, senkii?
2009. dec. 3. 20:14

Sziasztok :)))) IIIITTHON VAGYUUUUNK!!!!!! :)

Kicsit megyek rendezkedni, aztán jövök kicsit beszélgetni Veletek!

Kb 20 perc...

27. Panni58 (válaszként erre: 23. - Mandreanora)
2009. dec. 3. 15:37
Szia! Hazaengedtek benneteket? Remélem, jól vagytok! :)
26. etikat
2009. dec. 3. 12:16
Szia Nóri, puszika nektek :) Olyan jó olvasni, ahogy írsz magatokról :)))Örülök hogy van tejed , mert az a legjobb a babának !!! Vigyázzatok egymásra !!!
2009. dec. 3. 01:05

ennek igazán orülök hogy hamar haza mehettek.

Akkor még most próbálj meg pihenni egy nagyot.

Vigyázzatok magatokra.

24. mandreanora (válaszként erre: 21. - Df7d93e6e7)
2009. dec. 2. 18:14

Néha picit azért fáj, de majd "hozzászokunk". :)

Nagyon szeretek ciciztetni! ;))

2009. dec. 2. 18:12

Sziasztok!


Minden rendben van velünk, holnap megyünk haza minden valószínűség szerint, Biababa továbbra is csodálatos, cicizés már egész jól megy, van tejci is... ;-) Apa szinte egész nap itt van velünk.

Annnnyira jó átölelni, megfogni, szoptatni, minden isteni, ami vele kapcsolatos!

2009. dec. 2. 11:31

sziasztok.Nóri minden rendben van?

azért ha haza érsz képet dobálj a naplódba légyszi a kis netes bébiről.rendben??

2009. dec. 2. 11:18

sziasztok megint, kicsit én mindig megkésve érek ide, de alapból van egy óra veszteségem Anglia miatt, na meg a munka... a fenébe! :) De nagyon jó hallani hogy jól vagytok és minden rendben!!!!

Az olyan jó, hogy tudsz szoptatni, meg, hogy teszed is...sokan ha van nekik sem teszik...pedig alak vagy bármi semmi sem fontos, csak a babus! :)

Szerintem hagyd, hogy hadd alakuljon ki, hogy hogy szólít majd, és annál jobban fog esni, mikor először kimondja! :)

2009. dec. 1. 14:19

Szép napot. Látom mindenki jól van és boldogok vagytok. Nagyon nagyon örülök neki

Nóri pihenni tudtál azért?? Nagyon fontos lenne!!!A tej miatt is meg magad miatt is. otthon már senki nem lesz csak ti és hidd el fárasztó lesz nagyon míg bele nem rázódtok. Most pihizz amennyit csak tudsz. Nem okoskodásból tapasztalatból mondom.


Ja és szerintem mindenképp anya anyucika édesanya......én erre szavaznék.

19. Panni58 (válaszként erre: 18. - Mandreanora)
2009. dec. 1. 14:19

Na, nálunk az volt minden. :)

Aztán, amikor beszélni kezdtek mind a kettő maga találta ki, hogy hogyan hívjon, és most is másképp szólít mindkettő :)


Az anya akkor jobb, ha van a családban nagymama, akivel majd rendszeresen találkozik, és esetleg ő nem a nagymami megszólítást kedveli, hanem a mamit...

2009. dec. 1. 13:41

Már mennék haza nagyon, hogy hármasban lehessünk, Apa elég sokat itt van, de azért níilván szegénykémnek pihennie is kell, csak olyan jó lenne éjjel-nappal együtt!


Amúgy még azon gondolkozom, mihez szoktassan Biankát, Mami, vagy Anya...?

17. mandreanora (válaszként erre: 16. - Panni58)
2009. dec. 1. 13:33
Ha minden igaz, csütörtökön! :)
16. Panni58 (válaszként erre: 15. - Mandreanora)
2009. dec. 1. 13:18

Dolgozni kell, sajnos. :)

De néha be-be nézek.

Mikor mehettek haza?

2009. dec. 1. 12:24

Látom nem vagytok itt, kicsit később visszajövök! :)

(Fél kettő körül tervezem)

14. mandreanora (válaszként erre: 7. - Df7d93e6e7)
2009. dec. 1. 12:16
;-) :-*
13. mandreanora (válaszként erre: 9. - Etikat)
2009. dec. 1. 12:15
Köszönöm! :)
2009. dec. 1. 12:13

Jó reggelt Lányok :-*


Panni, iiisteni érzés! Hát még amikor ölbe is veszem...! Csak sokszor annyira túláradnak bennem az érzések, hogy elkezdek könnyezni.

Apa is szokott ám így járni... Jaj, nagyon édesek együtt!

Cicizés egész jól megy, és olyan jó érzés, belegondoltam, hogy ez a picike Tündér "belőlem" táplálkozik - tudom eddig is így volt, de most ez feltűnőbb. :)

Apa azt mondta, hogy ezidáig is nagyon szerelmes volt belém, de most kétszer olyan szerelmes, és nagyon büszke rám, hogy hősiesen megszültem a Lányunkat. (Hősiesnek épp nem nevezném, inkább hangosnak.)

2009. dec. 1. 11:54

Végre idetaláltam. :D

Örülök, hogy minden rendben van nálatok.


Angyallányka, neked is szorítunk,hogy te is mihamarabb átélhesd. ;)

Bár tudom, hogy most nehéz, de semmi sincs ok nélkül, csak még nem tudjuk hogy miért.

Saját példám is van. ;) Bálint az első fiunk minden különösebb gond nélkül megfogant, megszületett (no itt ugyan volt probléma, de az más történet), szépen cseperedett, amikor megfogalmazódott a tesó gondolata, megtettünk mindent érte, de mégsem jött. Elkezdtük járni a procedúrát, ami cseppet sem mondható kellemesnek.

Másfél év után belefáradtunk és azt mondtam elég, egy már van, nem csinálom tovább. Eltelt még egy év, és minden segítség nélkül megfogant, megszületett és már van két szép kisfiam. A történethez hozzátartozik, lassan két éve kiköltöztünk Ausztriába, én még nem beszéltem németül, nem tudtam volna elmenni dolgozni, és persze még kicsi volt, így kaptam az itteni gyest (sajna már lejárt, de akkor sokat jelentett). Ha akkor egyből sikerül, akkor már nem kaptam volna egy fillért sem. Szóval minden rosszban van valami jó.

Kitartás ;)

10. 3b41f6053f (válaszként erre: 6. - Df7d93e6e7)
2009. dec. 1. 08:56

Sziasztok!


Angyalányka:Ne csüggedj,ami késik nem múlik:)


Nemsokára érted fogunk izgulni,hogy jelentkezz a jó hírrel:)


Mióta próbálkoztok?

2009. dec. 1. 08:54
Szép napot, mindenkinek :) Nórikám, büszke lehetsz magadra, minden szépet és jó egészséget kívánok az egész családnak :)
2009. dec. 1. 07:31

Jó reggelt mindenkinek!

Nóri, milyen anyaként ébredni? :)

2009. nov. 30. 23:55
remélem is, hogy kapcsolatban maradunk! Bár tőlem tapasztalat sajna nincs azaz tanácsokat nem tudok adni, csak örülni az örömödnek :)
6. df7d93e6e7 (válaszként erre: 4. - Mandreanora)
2009. nov. 30. 23:54
nem szabadna ilyent írnom és kérlek ne haragudj érte...de úgy irigyellek!!! biztos csodálatos :) :(
2009. nov. 30. 23:52

Szia, most olvastam végig az előző fórumodat..mint egy regény:)

Gratulálok nektek!!!Kívánok egészséget, boldogságot, kitartást, türelmet, energiát:)

Most már soha többet nem fogsz olyan butaságokra gondolni, mint az előző cím volt. mert van valaki akinek te vagy az életében a minden:)

4. mandreanora (válaszként erre: 3. - Df7d93e6e7)
2009. nov. 30. 23:52

Köszönjük... :)


De azért nem fogok eltűnni, persze csak ha Ti is szeretnétek, maradjunk kapcsolatban, azért is csináltam ezt a fórumot.


-még mindig nem tudok aludni, "lefürödtem", és csodálom a lányomat...és annyira furcsa és gyönyörű kimondani, leírni hogy lányom...

2009. nov. 30. 23:45

Szia Nóri!

Már egyszer gratuláltam, de hadd tegyem meg még egyszer! :) Akár hogy is volt a tegnap, örülök, hogy "részese lehettem ennek a csodának én is"...

Biztos földöntúli érzés anyának lenni, és egy piciny életet a karodban tartani! Nagyon sok boldogságot a Kisbabádhoz, és ahhoz is, hogy kibékülve egy gondoskodó párral néztek a szép dolgok elébe!

Még egyszer nagyon sok boldogságot és örömteli percet a kicsikével! Évi

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook