Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bevált valakinek a rozáceás bőrén a Visine szemcsepp? fórum

Bevált valakinek a rozáceás bőrén a Visine szemcsepp? (tudásbázis kérdés)


16. alinka01 (válaszként erre: 15. - Soyle74)
2018. máj. 7. 13:29
Kösz, de nálam inkább kis pörsenésekkel és kipirosodással jelentkezik a probléma. Azóta, hogy beírtam ide, reggel este használom az Alksebort, és így már használ! Még van egy kis maradvány probléma, de talán azt is elmulasztja.
15. soyle74 (válaszként erre: 14. - Alinka01)
2018. máj. 2. 18:42
Én a Dr.Kelen féle Luna krémet szoktam használni, ami egy kicsit elhalványítja az orromon lévő ereket. Igaz ezt elsősorban seprűvénákra ajánlják, de úgy veszem észre, hogy használ nekem.
2018. máj. 2. 13:54
Segítséget keresgéltem, így találtam ezt a topicot. Hátha, valaki tud segíteni! Én hiába használom a még nem súlyos rozáceámra az Alksebor krémet, nem igazán hatásos. Valami más?
13. abri
2016. febr. 2. 12:03
Alksebor krémet nem használt valaki?
12. syria (válaszként erre: 8. - Sajtostallér)
2016. jan. 23. 09:36

Nagyon rossz szakembert fogtál ki, akárcsak én a körzeti bőrgyógyászom személyében, aki mindenféle kencét felírt, egy sem használt. Végül privát orvos tett tünetmentessé olyan állapotból, amikor az egész arcom már merő gyulladás volt.

(Egyébként kozmetikus mondta meg, hogy mi a bajom.)

A rosacea nem játék, megtámadHATja a szemet is. Nekem ezen betegség miatt nem vállalták a lézeres szemműtétet.

11. simple (válaszként erre: 10. - Syria)
2016. jan. 22. 20:42
Tudom. De a visine meg pontosan arra való, hogy összehúzza az ereket. Tehát megfelelő lehet erre is.
10. syria (válaszként erre: 9. - Simple)
2016. jan. 22. 20:20
A pattanás nem egyenlő a rosaceával.
9. simple (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2016. jan. 22. 08:41
Én pattanásokra szoktam használni a visine-t, mikor nagyon piros a bőröm, és igen, segít. Pár perc és a pirosság elmúlik.
2016. jan. 21. 22:10

Bőrgyógyász-kozmetológushoz fordultam a problémával.

Lézerrel elégette az erecskéket.

Maga a beavatkozás igen-igen fájdalmas volt, utána pedig csúnya sebes volt az arcom, mint aki felradírozta a betont.

Utána viszont nagyon szép lett a bőröm. Évek múlva megint jött elő egy kis pír, de alapozóval jól eltüntethető, plusz az arcbúbra egy kis pirosító, és így nem is látszódik.

A beavatkozást nem lehet nagyon hidegben végezni, mert akkor a seb megfázik és csúnyán gyógyul, sem nagy melegben, nehogy a nap tegyen kárt benne.

A beavatkozásig persze kipróbáltam több kenőcsöt, egyik sem használt.

7. syria (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2016. jan. 21. 21:37

Kizárt. A Visine szemcsepp, nem bőrápoló.

Engem brutális Roaccutan kúra tett teljesen tünetmentessé.

2016. jan. 21. 21:23
Èn a BIODERM Rosaline krémet használom,nagyon jó,kellemes illatú és egy tubus két hónapig is kitart.
5. vikucka (válaszként erre: 3. - Chiron)
2016. jan. 21. 21:20
Ez mit jelent pontosan? Csak fehérjét eszel és nulla ch-t? Hogy élsz akkor, ha semmi ch-t nem veszel magadhoz?
4. vikucka (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2016. jan. 21. 21:19
Nem hallottam róla. Én physiogelt használok, nekem az segít.
2016. jan. 21. 21:09
A rozaceára a legjobb a szénhidrátmentes diéta. Nekem ez segít és látványos, tartós az eredmény. Visine-t nem próbáltam soha.
2016. jan. 21. 19:19
Most olvastam, hogy esetleg jó lehet a Visine szemcsepp a rozaceára. A szemnél is az értágulatot javítja. Vajon erre is jó lehet?
2016. jan. 21. 19:15
Bevált valakinek a rozáceás bőrén a Visine szemcsepp?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook