Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet egy 17 hósnak gyorsan, könnyen belecseppenteni a szemcseppet a szemébe? (Kötőhártyagyull.) fórum

Hogyan lehet egy 17 hósnak gyorsan, könnyen belecseppenteni a szemcseppet a szemébe? (Kötőhártyagyull.) (tudásbázis kérdés)


15. 7934d1ac97 (válaszként erre: 14. - 9009e75bd5)
2009. jún. 11. 13:38
napi 5* kell cseppenteni, napi 5* nem alszik már!
2009. jún. 10. 13:39
mi akkor cseppentetünk a szemébe mikor aludt
2009. jún. 10. 13:20
Szia én 2,5 évesemnek volt pár hete kötöhártyagyulladása hát ne tudd meg mit küzködtünk párommal.szegényt ugy sajnálltam.orditott fele mellé ment. én tehetetlen vagyok szemcseppentéskor és ha az orrába sprézek akkor is. nem hagyja.
2009. jún. 10. 12:55
a 17 honapos baba mar nagyon tud harcolni. mindenfelekeppen el kell terelned a figyelmet. Ne mutatsd meg neki a cseppet. Valami nagyon szines es hangos valamit tartsal oda neki - plüss allatka, vagy ha szereti atelcsiböl valami zene. Amig arra figyel gyorsan elö hatulrol a cseppel es bele egyenesen a szemzugba:)) en csak igy tudtam. sok sikert.
2009. jún. 10. 12:47
vagy letérdelsz és a térdeid közé kerül a földre a feje+kezecskéje és akkor szabad marad mindkét kezed.Nekem a párom mindig a szemzugba célozza a cseppet, és pont belefolyik a szemebe és belepislogom a cseppet.
2009. jún. 10. 12:34
Ha az egyik kezeddel a plédet fogod, a másikba van a szemcsepp, a kisujjaddal picit le kell húzni az alsó szemhéjat, és úgy lehet cseppenteni.
2009. jún. 10. 12:30
Én sose csináltam, de azt mondják, bele kell "tekerni" egy plédbe, hogy a kezével ne zavarjon, gyorsan csöppenteni, és utána kivenni... Nem is tekerni igazán, hanem valahogy a hasánál összefogni a plédet...
8. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - 7934d1ac97)
2009. jún. 10. 12:26

Egy ilyen csöpp babábak persze,hogy nem lehet a szemébe csöppenteni,max.,ha valaki lefogja.

Kamillás mosogatás nem lenne elég? Azt még egyedül is meg tudnád csinálni.

2009. jún. 10. 12:19
Nekem azt mondta a dokinő, hogy az alsó szemhéját húzzam le (8 hetes). Persze, olyan a szemhéja most még, hogy nem is tudom lehúzni, a felsőt csak egy picit, de nem eléggé.
2009. jún. 10. 12:18

Amikor nézelődik, akkor kell gyorsan cselekedni.

Ha szét akarod húzni a szemhéját, úgysem fogja sosem engedni.

5. davider (válaszként erre: 2. - 7934d1ac97)
2009. jún. 10. 12:15
Prábál fejjel lefelé letenni a csepegtetőt amig a szemével bibelödsz...szegényke:(
2009. jún. 10. 12:15
Én az egy éves fiamnak próbáltam. Majd egy hónapon át kellettek a cseppek. Ketten kellettünk hozzá. Egyszerűen borzalom volt. Lehetetlen normálisan cseppenteni.
2009. jún. 10. 12:14

Hát elég nehéz mivel gondolom örök mozgo már:-DD


Probáld azt,hogy lefekteted és valahogy valamivel érd el,hogy rád figyeljen vágj neki arcokat vagy bohockodj nem tudom és kislányomnak az válik be ha mondom neki,hogy nézzd elbujt a cica,kutya a fülem mögé akkor oda néz és keresi:))


és akkor gyors cseppents neki bele:)


Sok sikert:9

2009. jún. 10. 12:13
Egyszerűen képtelen vagyok rá. Annyira sír és összecsukja a szemhéját, képtelen vagyok széthúzni, aztán mire végre sikerül széthúznom a szemhéjját addigra sose akar a csepp lecseppeni, és mire a csepp lecseppen addigra megint kicsúszik a szeméja és megint tök erősen össze zárja. És a csepp lecseppen a zárt szemhéjra. Ez egyszerűen képtelenség!! :(
2009. jún. 10. 12:11
Hogyan lehet egy 17 hósnak gyorsan, könnyen belecseppenteni a szemcseppet a szemébe? (Kötőhártyagyull.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook