Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bevált-e az escapelle sürgősségi gyógyszer vagy nem? fórum

Bevált-e az escapelle sürgősségi gyógyszer vagy nem? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 27. 13:43
Viszont,van egy másik gyógyszer,ami drágább,annak már komolyabb hatása van,és a 72órán belüli.Viszont,azt hiszem,hogy abbol egy alkalommal hűrom tablettát kell bevenni!
2012. júl. 27. 13:42
Nekem nem használt az escapelle.De ami nagyon fontos,hogy ha csak egy hónapban egyszer lehet bevenni!!!és a hatása nem 100%!!!Én is bevettem 48 órán belül,de mégsem használt..
10. HacKeR
2012. márc. 3. 16:45
Barátnőmmel együtt voltam csütörtök este..és megtörtént a baleset..pénteken még 12órán belül megkapta az eset utánit..egy szem volt az egész... A ciklusanak pont a közepén van.. Előjöttek a mellékhatások rajta.. Has fájás.. Szédüles.. ..mekkora esélye van h még így is terhes lesz...nyugtassatok meg..
2011. febr. 21. 21:15
Én valamivel több, mint egy éve írattam fel,szerencsére nem is volt semmi baj. De a hormonjaimat kicsinálta egy időre. A vicc az volt, hogy csak megnyugtatás képpen vettem be, mert nagyon ráparáztunk a barátommal - nekem a vérzés előtt 2-3 nappal történt a dolog. A másik vicc, hogy védekeztünk, és hiba csúszott a dologba :)) utólag már csak nevetek rajta, milyen tapasztalatlanok voltunk.
2011. febr. 21. 17:54
nekem nem hatott a gyógyszer....
2011. febr. 3. 15:12

Pont tegnap este peteérés napon csúszott hiba a rendszerbe....

ma reggel irány a doki,aki fel is írta a gyógyszert és a patikában be is kaptam(5500ft).Azért a doki elmondta,hogy mivel kritikus napon történt így a terhességre 15% az esélyem......

A következő két hetem elég stresszes lesz,de amint megvan a gyógyszer hatása (ha pozitív,ha negatív) írok!!!!!!!!

2010. júl. 12. 11:38

Most már én is mondhatom, hogy bevált ez a gyógyszer ráadásul nekem is peteérésem volt!!!

Jó ez a bogyó!!!

2010. júl. 8. 14:14
szia!nekem bevállt!!!ugy h peteérésm is volt ráadásul!
4. timmmm (válaszként erre: 3. - Vevri)
2010. júl. 8. 09:11

Igen, tudom hogy van ilyen fórum. Használom is őket. Csak ezért nyitottam meg ezt a fórumot, mert konkrétan az eredményre vagyok kíváncsi, hogy bevált-e vagy sem. Mert sokan írtak abban a fórumban, de volt aki eltűnt és nem írta meg hogy megjött-e neki vagy terhes lett. Így arra gondoltam ez legyen egyfajta statisztikai kimutatás fórum. Igen vagy nem!!!

És köszi a hozzászólást!

2010. júl. 6. 18:00
2010. júl. 6. 17:59

Szia!

Én menzi után voltam, kb. 15 óra után vettem be, de nekem segített.

Van már egy ilyen escapelles fórum, ott több véleményt is olvashatsz!

Neked is szép napot, üdv: V. :)

2010. júl. 6. 17:47

Kíváncsi vagyok hogy kinek használt az escapelle gyógyszer és kinek nem? Szeretném ha azt is megírnátok, hogy a ciklus hányadik napján történt a "baleset" és hány órára vettétek be az escapelle-t?

Köszi előre is a válaszokat!!!

Szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook