Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beteljesületlen kölcsönös szerelem érzése el tud múlni egy házas ember életében az idő múlásával? fórum

Beteljesületlen kölcsönös szerelem érzése el tud múlni egy házas ember életében az idő múlásával? (beszélgetős fórum)

1 2
14. Ghost👻 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 18:25

Fèrfiakkal dolgozom,de nem fordul elő,hogy èrzelmeket tápláljak irántuk.

Itt a család,ott a családjuk.

Szó sem lehet arról hogy tönkretegyem akármelyiket is!

13. globus
máj. 28. 18:24

"Mindig az a perc a legszebb perc,

Mit meg nem ád az élet,

Az a legszebb csók,

Mit el nem csókolunk.

Mindig az az álom volt a szép,

Mely gyorsan semmivé lett,

Amit soha többé meg nem álmodunk."

máj. 28. 18:21
10.: Igen, ez elhatarozas kerdese, hogy nem robbantom a csaladom. De az elhatarozas ellenere meg jelen vannak az erzelmek, es sokszor szenvedek emiatt. Ezert is a kerdes.
11. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 18:08
Idővel kivétel nélkül minden elmúlik.
10. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 18:00

Azt írtad,,illetve konkrétan "leszögezted" nem akarod őket elhagyni.

Akkor?

9. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 18:00
Azt mondod, ha hetente veszek húst ugyanannál a hentesnél, magától jön a szerelem?
8. globus (válaszként erre: 6. - Morcika22)
máj. 28. 17:58
Nálunk most nincs ellenkező nemű kolléga :) házinyúlra lövés kizárva.
7. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 17:57
Most már hiába filozofálsz. Azt mondod, nem szeretnéd feladni a családot, harcolsz az érzés ellen. De tudod, hogy nem influenza. Nem elkapott magától, hanem valamilyen formában tápláltátok, hogy kialakulhatott. Eső után köpönyeg. El fog múlni, ha kiszenveditek az időt.
6. Morcika22 (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
máj. 28. 17:51
Mindenkinek van egy ilyen kolléganője 😄
máj. 28. 17:49

3.:

Kicsit más a történet, mert én nem kerestem ezt... nem voltak balhék nálunk előtte. Egyszerűen jött, megtörtént... Nagyon szeretném, hogy elmúljon.

máj. 28. 17:47

Tudom nehéz kérdés, de érdekelne. Vajon mindenki életében, házasságában, hosszú kapcsolatában előfordul ilyen? És hogy kellene ezt kezelni?

Hagyni utat törni a szerelem érzésének, vagy kitartani a házastársunk, kapcsolatunk mellett?

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 17:19

Segítek visszatalálni, jó?

[link]

2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 17:16

Szerintem a kollèganőm vagy. 🤣🤣🤣

Hideg zuhany naponta 3x!

máj. 28. 17:14

Leszögezem:

Nem szeretném elhagyni a családom, nem szeretnék válást sem, ezt a döntést meghoztam már korábban, és ehhez is tartom magam azóta is.

Szeretem a házastársam és imádom a gyermekeim.

DE! pár hónapja nem tudok szabadulni ettől az érzéstől. Beleszerettem az egyik munkatársamba, és sokszor ő jár a fejemben. Van, hogy hiányzik, amikor nem találkozunk (pl. 1 hétig szabadság miatt)...

Az érzés kölcsönös az ő oldaláról is. De mindketten tudjuk, hogy ez a szerelem soha nem teljesülhet be. Neki is családja van.

Nagyon szeretném, hogy megszűnjenek ezek az érzelmek! Tudom, hogy nem csettintésre megy, de az akarat bennem van ez irányba.

Járt már valaki így? Mennyi ideig szenvedett ezek miatt az érzések miatt, és mi lett a vége?

1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook