Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért van az egy párkapcsolatban, hogy ami még az elején nem idegesített vele kapcsolatban az az idő múlásával egyre jobban? :( fórum

Szerintetek miért van az egy párkapcsolatban, hogy ami még az elején nem idegesített vele kapcsolatban az az idő múlásával egyre jobban? :( (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. nov. 23. 07:53
reméljük nem mindenkinél van ez így
2011. jún. 4. 09:21
Sziasztok!Nekem se volt egyszerű,amikor összeköltöztem a párommal.A szokásait már kezdem megszokni,nem idegesít.Meg remélem,nem is fog ezután sem.De még azt hozzátenném,hogy neki se lehet könnyű mellettem.:)
72. Sensitiv (válaszként erre: 70. - Kagylo30)
2011. jún. 4. 05:18
huhh, ez nálam is így van. nekem az eleje nagyon nehéz, mert akkor szembesül az ember a másik életterével....
2011. jún. 4. 01:33

Nálam pont fordítva alakult,nem tudom miért de így lett....

Együtt élni valakivel nem könnyű.........

Lényeg alkalmazkodni kell egymáshoz.......

2011. jún. 4. 01:31

Nekem pont az volt a problémám,hogy elinte minden idegesített,és utána már mindent megszoktam,hiszen elfogadtuk egymás hibáit...

Ezért mondják azt együtt lakva ismered meg a másikat...

69. Sensitiv (válaszként erre: 65. - Fisica)
2011. jún. 2. 09:06

nem elriasztani akarom az illetőt, hanem a valósággal szembesíteni. :D ne csak ideális helyzetben szeressen vki, hanem a legnagyobb bajban is.

rögtön a bajban megmutatkozik az, hogy egy illető mennyire rakja oda magát, mennyire segít neked, mennyire veszi magára a te gondjaidat, és mennyire fog kiállni meleltted, és szembesülhetsz vele, hogy mekkora nagy a kitartása.

és itt egyszerű dolgokra kell gondolni. akár csak annyira, hogy megért-e téged, kíváncsi-e a gondjaidra, vagy egyéb problémáidra, vagy olyan dolgokra amik megoldásra várnak. ez a későbbiekben nagyon fontos.

azoktól az emebrektől roppant mód írtózom, aki csak a jót akarja belőlem. volt aki állandóan azt követelte tőlem, hogy mindig legyek vidám. de kérdem én: hogyan kell azt? ha meghal vkim, akkor ne legyek szomorú? ne gyászoljak? stb...

2011. máj. 27. 12:24
Hát a pasi úgy érzi, hogy barátnő-kipipálva. Minek erőltesse magát? Nem tudom hány éves vagy, de ha fiúkának már most fontosabb a számítógép, akkor ne lepődj meg, ha 5-10 év múlva a pénzeteket egy kocsma játékautomatájánál veri el, vagy online pókeren. És te meg otthon nem tudod miből vegyél a gyereknek kaját.
67. Anka71 (válaszként erre: 1. - Szandyhhh)
2011. máj. 27. 11:12
Mert már nem lángol ezer fokon a kapcsolat.
66. 40163fd81d (válaszként erre: 47. - 54840f0fce)
2011. máj. 27. 11:05

Így van:))

Ami ugye azt jelenti,hogy a tetkó,öltözködés,haj ,kinézet magánügy (ráadásul így szeretett bele ugye:D),a moci marad,és lesz mellette egy családi autó!:))))

65. Fisica (válaszként erre: 62. - Sensitiv)
2011. máj. 26. 16:02
biztos te vagy a kivétel, nem hinném, hogy olyan sokan rögtön elriasztani akarnák azt, aki tetszik nekik.
64. Sensitiv (válaszként erre: 61. - Eb2a9af90b)
2011. máj. 26. 11:23

szerintem nem attól életed szerelme vki, mert szülni akarsz neki. semmi köze nincs egymáshoz.

meg is fordíthatnám, hogy hányan szülnek anélkül, hogy az életük szerelme lenne. erről ennyit.

63. Sensitiv (válaszként erre: 56. - Flocon)
2011. máj. 26. 11:20

lehet együttélni csak felesleges, mert előbb vagy utóbb másnak fog gyereket csinálni vagy a fejedhez fogja vágni, hogy nem szültél neki gyermeket, vagy el fog hagyni.

ha nem akarsz gyermeket nem baj, csak találni kell olyan társat, aki szintén ilyen elképzelésekkel bír. nem szabad csak azért gyermeket vállalni, mert a párodat meg akarod tartani.

62. Sensitiv (válaszként erre: 55. - Fisica)
2011. máj. 26. 11:18
az a mindenki erős túlzás. én például nem! sőt kifejezetten provokálom is az illetőt, hogy megnézzem a tűrőképességét, feszegetem a határait, és egy-egy dologra való reagálását, és ha kibír a rossz arcommal együtt, akkor megenyhülök és megadom magam. :D :D
61. eb2a9af90b (válaszként erre: 56. - Flocon)
2011. máj. 26. 11:18
Akkor nem életed szerelme ,bocsi :)
60. Sensitiv (válaszként erre: 53. - 77ea8eb702)
2011. máj. 26. 11:15
totál más az, amit a csomagba kaptál, és az evidens, hogy elfogadod, de totál más amit útközben szedett fel az illető, és azt kell elviselni. :(
59. Sensitiv (válaszként erre: 51. - C130f7eb3b)
2011. máj. 26. 11:14

némelyik embernél nem is kell keresni, ott van a szemünk előtt, és állandóan belebotlunk. :D :D

sajna ezen a téren nagyon rossz vagyok, mindig kiszúrom, és mindig a fejemhez vágják, hogy miért mindig veszem észre? :D :D

hát, mert kiszúrja a szememet. :D :D

2011. máj. 25. 23:18
Nekem volt egy ilyen barátom, sokat szenvedtem ez miatt, szerintem nem éri meg!
57. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 22:56
Ez igy szokott lenni amikor elmulik a "nagy" szerelem :)
56. Flocon
2011. máj. 25. 22:12
Mi van akkor ha biztosan tudom hogy Ő életem szerelme,viszont én nem akarok gyereket Ő meg igen!Boldogtalan lesz ha nem lesz baba, én viszont akkor leszek az ha lesz! Viszont komolyan mondom h meghalnék érte annyira szeretem!
55. Fisica
2011. máj. 25. 20:44
Az elején mindenki a jobbik oldalát mutatja sztem, aztán jönnek ki az idegestő dolgok, amikor már tényleg oldódik a kapcsolat. én már 4 éve tűröm a gépezést, próbálom leszoktatni, nagyon nehéz, de már sűrűbben sikerül kirobbantani a gép elöl.
2011. máj. 25. 19:12
A szerelem viszont nem véletlen....
2011. máj. 25. 17:28

Szerintem az "ami az elején még nem idegesített" - ez nem helyes megfogalmazás, mert az elején még nem így viselkedett.

Például nálunk a csipszevés az idegesítő, ami engem az elején is idegesített, meg most, három és fél év után is. Eddig sem nagyon ropogtatott, most sem teszi, elfogadja, hogy idegesít. Mint ahogy én sem teszek olyat, ami zavarja. Ha fontosak vagytok egymásnak, kialakulnak ezek a dolgok.

52. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 17:08

Mert már unod a búráját, nem elégít ki a puszta látványa, ennél több kell.

Vagy kevesebb...

51. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 15:01
Nekem annak idején egy kedves ismerősöm azt tanácsolta, hogy ha valakivel össze akarom kötni az életem, annak a rossz tulajdonságait keressem, mert azok idővel fel fognak erősödni. Ha úgy érzem, akkor is el tudom viselni, akkor hozzámehetek, de ha már az elején is zavarnak, akkor meneküljek, amilyen messzire csak tudok. :))) És milyen igaza volt!!!!!!!!
50. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 15:01

sz elején minden nagyon szép és minden nagyon jó, de csak akkor amikor szerelmesek vagyunk. hajlandóak vagyunk olyannak látni a párunkat amilyen nem.

sőt hajlandóak vagyunk felruházni őt olyan tulajdonságokkal amilyen nem.

és amikor vékonyodik a rózsaszín felhő, és tisztul a köd, akkor szembesülünk az igazi arccal. és az nem minden esetben szimpatikus.

ilyen esetben annyi tehetünk, hogy megvizsgáljuk azt, hogy egy-egy ilyen tulajdonság az zavaró hatással van-e ránk konkrétan vagy csak most tűnik fel.

2011. máj. 25. 14:48
.... mert lekerult a rozsaszin szemuveg!
2011. máj. 25. 14:35
Nálunk ugyanez volt gyermekem anyujával... Belém szeretett nagy részben a lazaságom miatt, aztán minden téren változtatni akart... NEM!
47. 54840f0fce (válaszként erre: 46. - 40163fd81d)
2011. máj. 25. 14:33
Így gondolom én is, egy kapcsolat miatt ne változzon az ember, de azért legyen kompromisszumkész!
46. 40163fd81d (válaszként erre: 45. - 54840f0fce)
2011. máj. 25. 13:58

Jól tette!:))

Az ember legyen,és maradjon mindig önmaga,ebből ez a tanulság:))

2011. máj. 25. 13:41

Egyszer olvastam valamit:


"40 éves férfi vagyok, huszonévesen megismertem páromat, akkoriban motorom volt, hosszú hajam és tetkóm. Kért a felségem, hogy cseréljem le a motort egy autóra, mert a családhoz az dukál, a hajamat vágjam le és a tetkóimat próbáljam eltüntetni.... Megtettem érte mindent... Unalmas lettem számára, ezért lecserélt egy motoros, hosszú hajjú tetkós palira"

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook