Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Betegségek megelőzése - külföldön fórum

Betegségek megelőzése - külföldön (beszélgetős fórum)


2009. okt. 20. 11:32
hat en kint elek kulfoldon igaz nem parizsban de itt tenyleg senki nem issza a csapvizet pedig nagyon reklamozzak hogy jo minosegu de....amivel meg talan tudsz vedekezni hogy ne egyel utcai arusoktol vagy kis ettermekben mert sokan nem figyelnek oda a higeniara es mindig moss kezet
8. 2a033963fa (válaszként erre: 5. - 89b99f816e)
2009. okt. 20. 08:36

Csak ásványvizet igyál,még a fogadat is azzal mosd.Legyen nálad kézfertőtlenítő,olyan amit nem kell vízzel leöblíteni (hiGeen) ne igyál semmi olyat amiben csapvíz van (jégkockát se kérj semmibe) és ügyelj az étkezésre.

Én anno olaszországba egész héten minden ebédre csak egy helyen,és csak ugyanolyan kaját ettem.Sajnos rám is ragadnak ezek a hányós-hasmenős vírusok,bizonyos országokba ezért is nem merek elmenni.Mielőtt indultok előtte egy héttel kezdj probiotikumot szedni,és ott is szedd végig.

2009. okt. 19. 20:35
+n
6. 40163fd81d (válaszként erre: 4. - Meli76)
2009. okt. 19. 20:34
Apám kb 27 éve járt kin Párizsban ,és már akkor palackos vízzel látták el,még hozott is haza belőle,és emlékszem ,mondta,hogy ott nem isszák a csapvizet,mert nem jó a minősége....már akkor.
5. 89b99f816e (válaszként erre: 4. - Meli76)
2009. okt. 19. 20:31
Nem is arról van szó, h nem iható, inkább az, hogy a mi klóros vizet ivó gyomrunk nem bírja :) Nem tudom. Erre gondoltam, vagy pedig arra, hogy egész nap a városban mászkáltunk, metróra fel, metróról le, nem mondom, ugyanolyan arcok voltak, mint itthon, sőt, gázosabbak...na most ott meg fogdosni a kapaszkodót, utána betérni egy pékségbe, és a koszos kezünkkel falatozni... :S Simán lehet, h beettem valamit...Vagy utolsó lehetőség: mivel hazafele a repülőn kezdődött a rosszullét, és az előtte levő 3 napban kutya bajom sem volt, ezért lehet h az aznap evett crepes-ben volt valami nem odavaló.. :S
2009. okt. 19. 20:23
Éppen a kézfertőtlenítőt akartam javasolni. Az jó, ha van nálad. Más ötletem nekem sincsen. Nem hiszem, hogy a víz nem iható Párizsban. Ez tavaly egy szerencsétlen véletlen is lehetett. Semmiképpen ne úgy készülj, hogy megint baj lesz!!!
2009. okt. 19. 20:18

Nem tudom, mitől lettem beteg.

De nost készülök: egy korty vizet nem iszok a szállodában, még fogmosáshoz sem használom, és vettem olyan kézfertőtlenítő gélt, amit nem kell lemosni.. Vajon elég lesz? Ott mindenféle etnikum él, nem csoda, hogy az ember beteg lesz..

2009. okt. 19. 20:17

Pénteken Párizsba utazunk. Tavaly is voltunk, és jó kis vírussal jöttem haza, hányás, hasmenés..de nem is akármilyen, 2 napig halott voltam. Utána a párom kapta el, majd anyósom..

Hogyan előzzem meg?

2009. okt. 19. 20:15
Betegségek megelőzése - külföldön

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook