Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a BeSlimmer étrendkiegészítőről? fórum

Mik a tapasztalatok a BeSlimmer étrendkiegészítőről? (beszélgetős fórum)

1 2 3
80. Heni28
nov. 19. 12:17

Sziasztok,

Férjemmel használjuk, reggel este étkezés előtt vesszük be 3 dl vízzel. 1 hete szedjük, a gyomrunk szűkült és fogytunk is tőle én már 3 kilót én eddig is diétáztam férjem 1 kilót, nem érzünk éhséget az édesség utáni sóvárgás elmúlt, mindent eszünk, mint eddig bár inkább egészségesen mindent lightosban. Szerintem megéri kipróbálni nekeünk eddig bevált.

nov. 13. 20:11

Sziasztok!

Csak kivancsisagbol kerestem ra a beslimmer tapasztalatokra.

Kicsit csodalkozva olvastam a tapasztalatokat. :(

Szeretnem elmondani a sajat tapasztalatomat. 4 hete szedem a tablettat, betartva a napi 2 szemet es etkezes elott v utan veszem be egybol. Ami meg fontos, h en 6 hete, hetente 2-3 alkalommal infrashape edzesre is jarok. Igy az eredmeny 4 het utan:

A sulyom ugyan nem mertem, de a ruhak lazabbak rajtam - ezt az edzesnek is betudhatjuk. Az arcomon is lathato, h vekonyabb. Ez nekem is feltunt. De! Miota szedem a tablettat, es biztos atabletta eredmenye, hogy

* gyorsabb es tobbszor lett anyagcserem - ha ertirek :) - ,

* nincs akkora etvagyam es

* az edesseget sem kivanom annyira! Kvazi egyaltalan.

Az, h a hutomben van 1db ishler es nem eszem meg...? Nah, ilyen korabban nem volt. Az elso foetkezes utan betoltam volna. Ma vettem ugyan, de azota tul vagyok egy ebeden- finom fozelek es egy vacsin - csirke saslik salataval. Nem kivanom. Tudom h ott van a hutoben, de inkabb reggel eszem majd meg, amikor nem annyira gaz ez a fajta kaloriamennyiseg.

Csak ennyit szerettem volna. Ma kezdem el a 2. dobozzal es mellette tolom a heti minimum 2 infrashape edzest is. Majd dec kozepen megint jovok a reszletekkel. Jo karacsonyi rohangalast mindenkinek! Abban is lehet fogyni. ;)

nov. 11. 14:16

Sziasztok !

Feleségemmel együtt kezdtük szedni! Egy "lightos" életmódváltással(nincs cukor, fehér liszt ,stb...)kiegészítve. Kéthavi adag BeSlimmer "elfogyasztása" után a kettőnk össz fogyása: 0kg. Hát nem erre számítottunk ! Határtalan a csalódottság ! Ezek után egy fillért sem szánunk többet erre a csoda termékre !!

Remélem G.Gábor háromszorosan hízza vissza amit állítólag ettől a kapszulától fogyott !

nov. 8. 16:52
Szisztok, gondoltam megosztom 1 havi kapszula után a tapasztalataimat. 0 azaz nulla kg ment le. Az éhségem nem csökkent, sőt. Életmód váltásban nem tudtam gondolkodni, mert egyszerűen folyton a kaja körül rugózott az agyam. Sportolok amúgy. Vagyis: a kapszula önmagában NEM jó semmire. Az elhatározáshoz szükséges lökést nem fogja megadni, nem fogyaszt, nem csillapít semmiféle éhséget, nem tereli el a gondolataid, nem fog kalóriadeficitet okozni. Vagy agyban átállítod magad egy eleve egészségesebb életmódra (és ehhez nem kell a kapszula, ahogy fentebb is írtam), vagy megveszel egy újabb csodaszert, és csalódsz. Sok sikert mindenkinek.
76. 55Judit (válaszként erre: 74. - H.Ircsi)
okt. 30. 13:57
Hát akkor te mázlista vagy, én meg irigy. :) Viszonylag egészségesen táplálkozom én is, kivéve mikor nincs pénzem, és a koromnál fogva nem járok tornára sem ahol mások is motiválnának, itthon tornázok és gyors gyalogolni szoktam. Az eredmény semmi.
75. 55Judit (válaszként erre: 73. - Csera)
okt. 30. 13:55

Sajnos kidobott pénznek bizonyult. Most mással próbálkozom. Ezt az oldalt ezért hagytam el.

Gyere ide: [link]

okt. 30. 12:58
Sziasztok, bocsi, hogy nem jöttem korábban infóval, de fennforgás volt, apának sokizületi gyulladás, és átváltottam kedves nővérre. A BeSlimmert szedem, 7 kiló ment le, de közben változtattam sokat az étrendemen. Semmi lisztes, tehéntej helyett kókusztej - pennyben cukormentes, aránylag elfogadható áron. Járok kb. 1 hónapja tornára, 2x 1 héten. A centik mennek szépen lefelé. Nem vagyok éhes, és nem a kaja körül jár az agyam, mint régebben.
73. csera (válaszként erre: 66. - 55Judit)
okt. 18. 11:39

Szia Judit!

Érdeklődnék, végig szedted-e az 1 havi adagot? Ha már úgy is ott figyelt 😀

Volt-e később valami plusz tapasztalat?

Van-e azóta új módszer, ami tuti? 😉

Köszi a választ!

72. Angel_ (válaszként erre: 71. - H.Ircsi)
okt. 7. 12:37
Szia, még mindig elégedett vagy a kapszulával? Mik a tapasztalataid?
szept. 29. 16:35
Sziasztok! Én 10 napja kezdtem el szedni, nagy bizodalommal a BeeSlimmert, és 2 napja érzem, hogy nem bírok annyit enni, -zabálni- de sokat változtattam az étrendemen, minimális ch bevitel, és múlt csütörtökön vettem egy speedbody bérletet. A mérleg nem nagyon mozdult, lehet, ledobom az emeletről :D de centikben -4 a hasamról, az a leggázabb részem, mondjuk a combomról is ment le, de annak nem örülök. Az erőnlétem, közérzetem sokat javult, nem puffadok, ja és a vércukrom 18-ról lement 9-re. 1 hét után jelentkezem ismét!
70. Guruljka (válaszként erre: 69. - Guruljka)
júl. 19. 14:32
Erre az elképzelésre gondoltam, hogy igazoltad: "a kapszula árán ha veszel olyan egészséges élelmiszereket amikre eddig sajnáltál költeni, már úgy is jobban jársz."
69. Guruljka (válaszként erre: 68. - 55Judit)
júl. 19. 14:21

Igazoltad az eddigi elképzelésemet.

Ugyanakkor sajnálom a kidobott pénzed, és megint cak ugyanakkor, ha teljesen pártatlanul nézem, kiderült, hogy kis utánanézés is lehet hiteles, mert beigazolódtak a gyanús jelek.

Mindent összevetve, kár volt a pénzedért, kár az illúziódért, hogy szimpatikus fiatalembereket nem lehet megvenni.

Örülök viszont annak, hogy normálisan fogod fel az egészet.

68. 55Judit (válaszként erre: 67. - Tlia)
júl. 18. 08:56
Van az a pénz amiért kamuzik az ember. :) Egyébként a kapszula árán ha veszel olyan egészséges élelmiszereket amikre eddig sajnáltál költeni, már úgy is jobban jársz.
67. tlia (válaszként erre: 66. - 55Judit)
júl. 17. 17:53
Akkor Gáborka kamuzott? Gondolhattam volna...:(
66. 55Judit (válaszként erre: 65. - Tlia)
júl. 16. 08:55
Sehogy. Amit most elérek, az megy kapszula nélkül is. nem veszek többet. Arra is rájöttem mitől eszek kevesebbet amikor úgy van. Szóval nem kell a plusz kiadás.
65. tlia (válaszként erre: 64. - 55Judit)
júl. 16. 08:48
Szia, na hogy haladsz?
64. 55Judit (válaszként erre: 63. - Tlia)
júl. 8. 15:12
Én már megoldottam hogy szépen lassan kúszik lefele, a kapszula arra kell, hogy kevésbé legyek éhes. Már kevesebbet eszem, de az édesség utáni vágyam még megvan.
63. tlia (válaszként erre: 62. - 55Judit)
júl. 8. 13:55
Tudom, én is küszködök a kilóimmal :(
62. 55Judit (válaszként erre: 61. - Tlia)
júl. 8. 08:20
Mondtam hogy azonnali eredményt várok? Nem vagyok már fiatal. A kor előrehaladtával elég sokminden rakódik az emberre ( a koszon kívül). :))
61. tlia (válaszként erre: 60. - 55Judit)
júl. 8. 07:43
Dehogy gondollak...csak nem szabad azonnali eredményt várni :) Egy hét legalább teljen el :)
60. 55Judit (válaszként erre: 59. - Tlia)
júl. 8. 07:06
Azt, hogy türelmetlennek gondolsz. :)
59. tlia (válaszként erre: 58. - 55Judit)
júl. 7. 22:00

Ne légy türelmetlen...azt mondta valami nagyokos, hogy grammonként jött fel a felesleges súly, de kilónként akarjuk leadni.

Írd meg, hogy mit tapasztalsz :)

júl. 6. 08:23
Végre, kevesebbet kívánok enni, kicsit mozdul lefelé a mérleg is. :)Úgy tűnik, jó lesz a Beslimmer.
júl. 4. 18:47
Sziasztok! Ki ismeri vagy használta már a Dietonus fogyi terméket?
56. 55Judit (válaszként erre: 55. - Lustika)
júl. 2. 13:40
Fene tudja. Szerdán kezdtem szedni. Talán 3 napja mintha kevesebbet kívánnék, de az is lehet hogy a nagy meleget viselem egyre nehezebben, azért van. Az édesség iránti vágyam viszont biztos nem szűnt még meg. Lehet hogy kevés a hatás eléréséhez 1 hét?
55. Lustika (válaszként erre: 52. - 55Judit)
júl. 2. 11:55
Kedves 55Judit! Érdeklődöm, hogy mik a tapasztalataid a Beslimmerrel? Csökkent az étvágyad?
54. Guruljka (válaszként erre: 52. - 55Judit)
jún. 28. 15:18

Igen, az anyagcsere lassul.

Hát akkor meglátjuk.

53. 55Judit (válaszként erre: 52. - 55Judit)
jún. 28. 14:59

Több zöldséget kell ennem, tudom én. Idén már kétszer savanyítottam napon káposztát. Először fehéret, utóbb vöröset. Hát ezeket nagyon szeretem.

Ma a vacsorám fűszeres csirkemell lesz friss, ropogós, savanyú vörös káposztával. :)Ja, és uzsonnára megiszom a diótejemet almával, fahéjjal. :))

52. 55Judit (válaszként erre: 51. - Guruljka)
jún. 28. 14:55

Á, dehogy! Volt idő mikor kalóriát számolgatva ettem. Nem vált be. Egyszerűen kicsit nagyobb az étvágyam a kelleténél. A szénhidrátot csökkentem, illetve a lassan felszívódókból fogyasztok és igyekszem kevesebbet. mert a kenyeret, krumplit, tésztát szerettem a legjobban. de most már barnarizs, abból is kevesebb mint régen a fehérből. Már én sütöm a csökkentett szénhidráttartalmú kenyeremet, ha nem ezt, akkor tönköly kenyeret. Ezekből is lényegesen kevesebbet mint régen. Krumplit nagy ritkán, tésztát is, de akkor is csakis durum tésztát. Kókuszzsírt használok, azt is kevesebbet mint régen más zsiradékot. Fogyok én szépen lassan így, csak szeretnék éhezés nélkül még kevesebbet enni. Menni fog ez. :)

Az én koromban amúgy is illik kevesebb kalóriát bevinni, kevesebbet enni.

51. Guruljka (válaszként erre: 50. - 55Judit)
jún. 28. 13:51

Az odáig rendben is van, de érdemes lenne megtudni,nem eszel-e esetleg túl keveset, mármint kalóriában. Az is lehet, hogy az egyik makrotápanyagot csökkentetted le túlságosan.

Ha túl kicsi a napi kalóriakereted, vagy valamelyik makró kevés, akkor természetes, hogy éhes maradsz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook