Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a BeSlimmer étrendkiegészítőről? fórum

Mik a tapasztalatok a BeSlimmer étrendkiegészítőről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. ápr. 13. 13:17

Sziasztok!

Beszedtem 2 havi adagot, hiztam 4-5 kg-ot.

Mozgás napi szinten 4-5 km nordic walking, emelkedőkkel tarkitva, igyekszem szénhidrát szegényen táplálkozni.

60 évesen, izületi problémákkal keményebb mozgást nem tudok végezni.

Nagyon csalódott vagyok!

2020. dec. 18. 16:03

A készítményből a 2. doboz is lassan elfogy.

Eddig -17 kilónál járok. Igen mínusz 17!!!

Amit teszek a kapszula mellett: minimális a kenyér fogyasztásom, gyakorlatilag napi fél kifli.

A napi étrendem:

Reggel a kávé minden mentesen, csak 1 dl tejjel és fél kiflivel. Ez délig elég is, nem vagyok éhes.

Az ebéden nem változtattam, azt eszem amit a családom, (naponta főzök) de sokkal kevesebbel telítettnek érzem magam. Délben a főtt étel jön, de általában elég a leves vagy a fél adag főétel.

Délután mandarin, alma, narancs. Este 6 után semmit nem szoktam enni. Napi fél óra séta a mozgás.

Ha ez a kapszula arra jó, hogy ne legyen étvágyam, akkor már elérte a hatást.

Lehet kicsit türelmetlenek vagytok?

Lehet engem sem ez, hanem az új étrendem fogyaszt?

Nem tudom, de boldog vagyok, hogy végre mennek le a kilóim és nincsenek éhségrohamaim.

2020. nov. 3. 14:31
A férjem és is kb bő egy hónapja elekzdtük nagy reményekkel szedni a beslimmer fogyasztó kapszulát. A férjem, se én egyetlen grammot nem fogytunk, sőt én nem akartam elhinni, de bő egy hónap alatt 3-4 kg-ot híztam!!! Hatalmasat csalódtam a készítményben és fogalmam sincs , hogy a felkapott kg-kat hogyan tudom leadni! Úgyhogy nemhogy fogyaszt, hanem még nem kívánt hízás is előfordulhat!
2020. okt. 26. 18:44
Mikor beharangozták hogy Gönczi Gábor lefogyott a Beslimmer segítségével, én is elkezdtem szedni. 2 hónap alatt semmi hatása nem volt. Abba is hagytam. Úgy gondoltam, jobban járok ha ennek az árán friss zöldséget és gyümölcsöt veszek. Úgy is lett. :)
92. Manka771 (válaszként erre: 91. - B.Ancsika)
2020. okt. 26. 18:15

Szia!

Szeretném a kapszulákat. Martonban át is tudnám venni.

Köszi a választ!

M.

2020. okt. 14. 10:16

Sziasztok.

Anyukám vett ilyen BeSlimmer kapszulát, egy szemet bevett belőle, de sajnos szokásához híven többet nem szeretne, így eladóvá vált 60-1 azaz 59db-os kapszulánk 7000Ft-ért ha esetleg valakit érdekel, Velencén, Martonvásáron vagy Székesfehérváron átvehető.

2020. szept. 14. 11:09

Sziasztok! Eredményes a kapszula? Bemerjek rá áldozni?

Nekem valami olyan kellene ami elveszi az étvágyamat mert néha a farkas elbújhat mellettem...

89. gingin55 (válaszként erre: 88. - Kiruska76)
2020. aug. 23. 10:25

Szia Kiruska!


Szeretném megköszönni az értelmes magyarázatodat, így én is holnap megkapom az 1 havi adagomat. Most hol tart a fogyás? Én is be fogok számolni az eredményekről.


Sok sikert és üdv.



Gabi

2020. júl. 23. 20:35

Sziasztok! 5 hete szedem a BeSlimmer kapszulát...

Induló súly:108kg

A mai napon mért súly:101,5kg

Nem érzem, hogy éhes vagyok, nem kívánom az édességet. (a nehéz napok előtt 2-3 kocka csoki megmaradt :)) Dietázom, napi 4-szer eszek és minden nap kerékpárral megyek a munkahelyemre. Egy raktáráruházban dolgozom, ahol 8 órából kb.4-et fizikai munkával töltök. Vagyis mozgok. A 4.-en lakunk, lift nincs. :D

Mivel eddig is meg volt a napi "testedzés", úgy gondoltam, csakis az étkezésem változtatásával tudok tartós eredményt elérni. Bármilyen diétát elkezdtem, 2-3 hét után feladtam, mert nem tudtam megküzdeni az étel utáni vágyammal. Nekem ez volt a legnagyobb mumus.

Ez a kapszula végre segített legyőzni a "démonomat"! Nem fogyaszt! Azt én érem el! Egyszerűen "csak" segít abban, hogy ne az evés vagy az, az utáni vágy irányítsa az életemet.

Első körben az adagokat (amit eszek) feleztem meg. Csak teljes kiőrlésű kenyér vagy zsemle jöhet szóba. Telít és hosszú távon jóllakottságérzetet nyújt. Ha tészta, akkor durum tészta! Semmi nasi!!! Nincs péksüti!

Kíváncsian várom a további eredményeimet. Ja! Kiszállítással 11.000.- volt egy havi adag. Viszont a sikereimen felbuzdulva, már 2 havit egyszerre rendeltem, így ingyenes volt a szállítás és kedvezményt is kaptam. Így közel 4.000-et spóroltam a végösszegből.

87. Hester (válaszként erre: 82. - Szifoka)
2020. máj. 18. 18:31
Szia! Engem érdekel hogy pl. most hogy állsz...mi a tapasztalatod a kapszulával ennyi idő elteltével!
2020. febr. 10. 15:53

Sziasztok!


Frissitenem a korabbi hozzaszolasomat.

A BeSlimmer loturot sem er! Az eleinte mutatott 1 meret csokkenest mar biztos a heti 3 edzes miatt tudtam elerni, fix, h nem a kapszulanak koszonheto. Az etvagyat visszaveszi a beslimmer de ennyi.

Szerettem volna megkerdezni toluk, h esetleg a kapszulakat nem jokor veszem be v "mittudomen".. Igy irtam nekik emailt a megadott cimre. Eltelt cirka 2 honap, de meg senki nem valaszolt ra... Probaltam hivni is oket a megadott mobilon, tobbszor, mas idopontokban... Senki nem veszi, hangposta allandoan! Sztem ez a ceg gagyi!


Ne vegyetek, semmit nem er, en 3 honapig szedtem... De edzes miatt fogytam, nem a kapszula miatt. Sajnalom. :(

2020. jan. 20. 10:44
Sziasztok!Én 40 éves múltam. Sajnos a korral és a még sajnálatosabb hormonváltozásokkal egyre több kiló kúszott fel rám. A régi álomsúlyomról ami 55 kg, ma jelenleg 71 vagyok. 2 habi Be Slimmer kapszulát szedtem be a fogyás reményében! A fogyásom az: 0 kg!!! Teljesen őszintén mondom, hogy ne vegyétek, ettől szerintem senki de senki nem fog lefogyni! Azóta máshogy étkezem. Bőségesebb reggeli. Ebéd és vacsi még 18:00 óra előtt. Elhagytam a cukrot és a fehér lisztet.Minden második napon eliptikus tréneren mozgok 15 percet nem túlerőltetett tempóban, valamint vibrációs tréneren van levezetés 15 perc szintén. Ennek függvényében az elmúlt 6 hét alatt 5,5 kilót fogytam! Szóval csodaszerek nincsenek!!!!!!!!! Pénzkidobás!!! Szép napot mindenkinek!
84. alliteracio (válaszként erre: 82. - Szifoka)
2020. jan. 17. 13:42
Igen, engem is érdekel! :)
83. Moncsika80 (válaszként erre: 82. - Szifoka)
2020. jan. 13. 08:36
szia! Azóta van vmi változás? Köszi!!
2019. dec. 31. 14:33

Sziasztok! Eset/Tapasztalat


35 éves, 165 alacsony (!), 62 kg nő vagyok, az utóbbi 3 évben veszem észre hogy minden kaja "rajtam marad". Nem eszem alapból sokat, egy nap mindössze egy normál adag változatos ebédet (leves és főétel) és egy minimális vacsora (egy vagy két zsemle) 6-7 körül, reggeli nincs, nasi minimális. Nem kell sokat leadnom, csak 5-6 kilótól akarok megszabadulni edzeni nem járok. Amikor jártam csak izmosodtam, de kilók nem mentek le (TRX) cardio (squash) nem használt.


2 hete kitaláltam hogy elsőnek az életben pénzt adok egy fogyós cuccért így rendeltem egy havi adagot a BeSlimmerből próba gyanánt.


Tapasztalat: Hányaveti módon szedem, de a 3. napon már éreztem, hogy nem kívánom az addig megszokott időben az ételt, sőt később sem. Ez fix azóta is. Ennyi idő alatt egyelőre ennyi. - Így tehát idő kérdése h többször kevesebb bevitellel szépen olvadni fog aminek kell, lényegesebb életvitel változtatás nélkül is..


Megjegyzés: Gondolkodtam. Sokan írják h semmit nem vesznek észre és sz*rt se ér. Ebbe a hibába akkor eshetsz véleményem szerint, ha megszokásból eszel. Persze minden szervezet más és ez sem használhat gondolom mindenkinek...


U.I. írjak később is? - érdekel vkit?

2019. nov. 23. 15:26
Latom vannak, akik par het utan varnak csodat. Azoktol csak annyit kerdeznek, h a folszedett plusz kilokat is egy honap alatt szedtek fol? Vagy esetleg evek alatt rakodtak? Akkor? Mit varunk 1 honap alatt? En 6. hete szedem, nincs akkora etvagyam es erzem a hatasat. Mar az 1el kisebb meretu nadragokat is fol tudom venni. Csodak nincsenek. Igy is szep eredmeny 6 het alatt 1merettel kisebb nadragot huzni! Kitartas kelle, de az a legtobb emberbol hianyzik. Szomoru, de ez van.
80. Heni28
2019. nov. 19. 12:17

Sziasztok,


Férjemmel használjuk, reggel este étkezés előtt vesszük be 3 dl vízzel. 1 hete szedjük, a gyomrunk szűkült és fogytunk is tőle én már 3 kilót én eddig is diétáztam férjem 1 kilót, nem érzünk éhséget az édesség utáni sóvárgás elmúlt, mindent eszünk, mint eddig bár inkább egészségesen mindent lightosban. Szerintem megéri kipróbálni nekeünk eddig bevált.

2019. nov. 13. 20:11

Sziasztok!

Csak kivancsisagbol kerestem ra a beslimmer tapasztalatokra.

Kicsit csodalkozva olvastam a tapasztalatokat. :(

Szeretnem elmondani a sajat tapasztalatomat. 4 hete szedem a tablettat, betartva a napi 2 szemet es etkezes elott v utan veszem be egybol. Ami meg fontos, h en 6 hete, hetente 2-3 alkalommal infrashape edzesre is jarok. Igy az eredmeny 4 het utan:

A sulyom ugyan nem mertem, de a ruhak lazabbak rajtam - ezt az edzesnek is betudhatjuk. Az arcomon is lathato, h vekonyabb. Ez nekem is feltunt. De! Miota szedem a tablettat, es biztos atabletta eredmenye, hogy

* gyorsabb es tobbszor lett anyagcserem - ha ertirek :) - ,

* nincs akkora etvagyam es

* az edesseget sem kivanom annyira! Kvazi egyaltalan.

Az, h a hutomben van 1db ishler es nem eszem meg...? Nah, ilyen korabban nem volt. Az elso foetkezes utan betoltam volna. Ma vettem ugyan, de azota tul vagyok egy ebeden- finom fozelek es egy vacsin - csirke saslik salataval. Nem kivanom. Tudom h ott van a hutoben, de inkabb reggel eszem majd meg, amikor nem annyira gaz ez a fajta kaloriamennyiseg.

Csak ennyit szerettem volna. Ma kezdem el a 2. dobozzal es mellette tolom a heti minimum 2 infrashape edzest is. Majd dec kozepen megint jovok a reszletekkel. Jo karacsonyi rohangalast mindenkinek! Abban is lehet fogyni. ;)

2019. nov. 11. 14:16

Sziasztok !

Feleségemmel együtt kezdtük szedni! Egy "lightos" életmódváltással(nincs cukor, fehér liszt ,stb...)kiegészítve. Kéthavi adag BeSlimmer "elfogyasztása" után a kettőnk össz fogyása: 0kg. Hát nem erre számítottunk ! Határtalan a csalódottság ! Ezek után egy fillért sem szánunk többet erre a csoda termékre !!

Remélem G.Gábor háromszorosan hízza vissza amit állítólag ettől a kapszulától fogyott !

2019. nov. 8. 16:52
Szisztok, gondoltam megosztom 1 havi kapszula után a tapasztalataimat. 0 azaz nulla kg ment le. Az éhségem nem csökkent, sőt. Életmód váltásban nem tudtam gondolkodni, mert egyszerűen folyton a kaja körül rugózott az agyam. Sportolok amúgy. Vagyis: a kapszula önmagában NEM jó semmire. Az elhatározáshoz szükséges lökést nem fogja megadni, nem fogyaszt, nem csillapít semmiféle éhséget, nem tereli el a gondolataid, nem fog kalóriadeficitet okozni. Vagy agyban átállítod magad egy eleve egészségesebb életmódra (és ehhez nem kell a kapszula, ahogy fentebb is írtam), vagy megveszel egy újabb csodaszert, és csalódsz. Sok sikert mindenkinek.
76. 55Judit (válaszként erre: 74. - H.Ircsi)
2019. okt. 30. 13:57
Hát akkor te mázlista vagy, én meg irigy. :) Viszonylag egészségesen táplálkozom én is, kivéve mikor nincs pénzem, és a koromnál fogva nem járok tornára sem ahol mások is motiválnának, itthon tornázok és gyors gyalogolni szoktam. Az eredmény semmi.
75. 55Judit (válaszként erre: 73. - Csera)
2019. okt. 30. 13:55

Sajnos kidobott pénznek bizonyult. Most mással próbálkozom. Ezt az oldalt ezért hagytam el.

Gyere ide: [link]

2019. okt. 30. 12:58
Sziasztok, bocsi, hogy nem jöttem korábban infóval, de fennforgás volt, apának sokizületi gyulladás, és átváltottam kedves nővérre. A BeSlimmert szedem, 7 kiló ment le, de közben változtattam sokat az étrendemen. Semmi lisztes, tehéntej helyett kókusztej - pennyben cukormentes, aránylag elfogadható áron. Járok kb. 1 hónapja tornára, 2x 1 héten. A centik mennek szépen lefelé. Nem vagyok éhes, és nem a kaja körül jár az agyam, mint régebben.
73. csera (válaszként erre: 66. - 55Judit)
2019. okt. 18. 11:39

Szia Judit!

Érdeklődnék, végig szedted-e az 1 havi adagot? Ha már úgy is ott figyelt 😀

Volt-e később valami plusz tapasztalat?

Van-e azóta új módszer, ami tuti? 😉

Köszi a választ!

72. Angel_ (válaszként erre: 71. - H.Ircsi)
2019. okt. 7. 12:37
Szia, még mindig elégedett vagy a kapszulával? Mik a tapasztalataid?
2019. szept. 29. 16:35
Sziasztok! Én 10 napja kezdtem el szedni, nagy bizodalommal a BeeSlimmert, és 2 napja érzem, hogy nem bírok annyit enni, -zabálni- de sokat változtattam az étrendemen, minimális ch bevitel, és múlt csütörtökön vettem egy speedbody bérletet. A mérleg nem nagyon mozdult, lehet, ledobom az emeletről :D de centikben -4 a hasamról, az a leggázabb részem, mondjuk a combomról is ment le, de annak nem örülök. Az erőnlétem, közérzetem sokat javult, nem puffadok, ja és a vércukrom 18-ról lement 9-re. 1 hét után jelentkezem ismét!
70. Guruljka (válaszként erre: 69. - Guruljka)
2019. júl. 19. 14:32
Erre az elképzelésre gondoltam, hogy igazoltad: "a kapszula árán ha veszel olyan egészséges élelmiszereket amikre eddig sajnáltál költeni, már úgy is jobban jársz."
69. Guruljka (válaszként erre: 68. - 55Judit)
2019. júl. 19. 14:21

Igazoltad az eddigi elképzelésemet.

Ugyanakkor sajnálom a kidobott pénzed, és megint cak ugyanakkor, ha teljesen pártatlanul nézem, kiderült, hogy kis utánanézés is lehet hiteles, mert beigazolódtak a gyanús jelek.

Mindent összevetve, kár volt a pénzedért, kár az illúziódért, hogy szimpatikus fiatalembereket nem lehet megvenni.

Örülök viszont annak, hogy normálisan fogod fel az egészet.

68. 55Judit (válaszként erre: 67. - Tlia)
2019. júl. 18. 08:56
Van az a pénz amiért kamuzik az ember. :) Egyébként a kapszula árán ha veszel olyan egészséges élelmiszereket amikre eddig sajnáltál költeni, már úgy is jobban jársz.
67. tlia (válaszként erre: 66. - 55Judit)
2019. júl. 17. 17:53
Akkor Gáborka kamuzott? Gondolhattam volna...:(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook