Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Positivum tabletta, étrendkiegészítő vélemények, tapasztalatok? fórum

Positivum tabletta, étrendkiegészítő vélemények, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


12. Amaunet (válaszként erre: 11. - 543210)
2019. nov. 17. 19:46

Igen, leírva.

Sok gyakorlás, odafigyelés magunkra.

11. 543210 (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2019. nov. 17. 19:43
Ez ilyen egyszerű lenne?
10. Amaunet (válaszként erre: 6. - Hanna1994)
2019. nov. 17. 19:39

Próbálj meg nem elmerülni, átadni magad a problémáknak! Lépj hátra hármat, nézd meg "kívülről", gondold el a megoldásukat, majd hajtsd végre.

Ne engedd meg magadnak azt, hogy szétess! Vigyél rendszert az életedbe!

9. Lávli (válaszként erre: 8. - Hanna1994)
2019. nov. 17. 19:34
Szívesen. Egy próbát megér. Remélem, használni fog neked is!
8. Hanna1994 (válaszként erre: 7. - Lávli)
2019. nov. 17. 19:29
Köszönöm szépen!
2019. nov. 17. 19:08

Jajj azt hittem a címből, a lexarom tabletta más néven 😀 de látom, nem 😀


Macskagyökér, komló, citromfű.

Én régen a DM-es Nervenpflege- et szedtem, ugyan ez az összetétel, jó volt.

6. Hanna1994 (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2019. nov. 17. 19:00

Igazad van, pont én is azt szeretném, azaz nem gyógyszert kipróbálni. Ez elvileg gyógynövényekből áll. Az ára is talán megfizethető.

Nem tudom, mire gondoltál, hogy lehet egy problémát megszüntetni, de ha kialvatlan, fáradt vagyok, azzal még rosszabbá válik a helyzet.

5. Amaunet (válaszként erre: 4. - Hanna1994)
2019. nov. 17. 18:56

Sok kollégától hallok mostanában ilyen alvászavaros problémát. Gondolom a korai sötétedés, a szokatlan meleg lehetnek az okai.

Úgy oldom meg, hogy akkor alszom, amikor annak szükségét érzem. Mármint, ha itthon vagyok - munkahelyen nem megoldható.:)

Mikor hazaérek szunyókálok egy órát, majd olyan este tízkor és ha hajnalban felébredek már nem alszom vissza.

Gyógyszerrel elaludni még nem próbáltam és nem is szeretném kipróbálni.

4. Hanna1994 (válaszként erre: 3. - Perla del Mar)
2019. nov. 17. 18:49
Még soha semmit nem próbáltam, de mostanában elég sok a problémám. Nap közben tartom magam, de olyan fáradt leszek estére és mégsem tudok elaludni. Nem is venném be máskor, csak este. Úgy gondoltam, ehhez nem lehet hozzászokni, mivel gyógynövényekből áll.
3. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Hanna1994)
2019. nov. 17. 17:59

Én a Magne B6 álmot próbáltam , másnap azzal fogadtak a kollegák, hogy" úristen mit vettél be " .

A macskagyökértől, olyan feszült leszek, hogy kb futkosni tudnék tőle.

Az én szervezetem nem tolerálja az ilyeneket. Gondolom egyén függő lehet..

2019. nov. 17. 10:34

Positivum

Orvosi citromfű, komlótoboz és jóféle sáfrány kivonatot tartalmazó étrend-kiegészítő tabletta

a citromfű csökkenti a belső feszültséget

a komlótoboz kivonat segítheti apihentető alvást

a sáfrány hozzájárulhat a lelki egyensúlyhoz, és a pozitív hangulat megőrzéséhez

adagolás: felnőtteknek napi 3x1 tabletta



Egy újabb étrendkiegészítő, amely tk. nyugtató. Semmi köze az étrendhez azon kívül, hogy napi 3x étkezéskor kell bevenni.

Új csomagolás + új név = új termék

Reklám és dől a pénz.


A problémák megoldása nem a tablettákban van.

2019. nov. 17. 08:41
Üdv! Most reklámoznak egy positivum nevű tablettát. Valaki esetleg kipróbálta már? Ha igen, be tudna számolni a tapasztaltakról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook