Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » FLAVAN max. Vannak tapasztalaitok ezzel az étrendkiegészítővel kapcsolatban? fórum

FLAVAN max. Vannak tapasztalaitok ezzel az étrendkiegészítővel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
51. Flavonito (válaszként erre: 50. - Icus)
2009. jan. 26. 10:30

Kedves Icus!


Így van, a Flavon max termékeket egy debreceni székhelyű cég forgalmazza, és a belépésnek semmilyen költsége nincsen.


Sok sikert a kipróbáláshoz!

50. Icus
2008. jan. 11. 17:47

Na a férjem meghozta a lekváromat!


Flavon max- van ráírva!:)) Csak az o betű annyira összeér a n betűvel, hogy első ránézésre flavan-nak olvastam!!

Mától ketyeg az óra!! Kiváncsi leszek a hatásaira!:))


Egyébként a FLAVAN termékeket lehet kapni gyógyszertárba!! És az valaamilyen egri székhelyű cég forgalmazza!! Ezt pedig a Flavon Group KFT, ami debreceni székhelyű.

Tehát nem egy termékről van szó!:))

49. Icus (válaszként erre: 48. - Zsikee)
2008. jan. 6. 01:28
:( Ez nem jó jel sajna. Nekem nem hízni kellene!
48. Zsikee
2008. jan. 5. 23:34
Én ettem 1 üveggel , nem éreztem mást tőle csak állandó éhséget, de nagyon. Hiztam kb. 3 kilót egy hónap alatt. Ettől függetlenül hiszek benne, jónak találom, de nem mertem a következőt megrendelni. Senkit nem akartam lebeszélni v. elkeseríteni. A hiba bennem volt és nem a lekvárban. További sikeres gyógyulást midenkinek.
47. Icus (válaszként erre: 46. - 446d384d49)
2008. jan. 5. 18:05
A 4 db családon belül elmenne. Ha, már nem 9500ft-ért vesszük hanem csak 7500.- darabját megéri. Ha tudsz valamit írjál. Én most kezdem el a lekvárt, lehet, hogy én nem is találom jónak. Majd kiderül. A férjem nagyon oda van érte.
46. 446d384d49 (válaszként erre: 45. - Icus)
2008. jan. 5. 16:58

Nem akarok hülyeségeket beszélni, de én úgy vettem ki, hogy nincs semmi komoly feltétele.

Majd nézd meg a videót a weboldalukon, aztán (ha érdekel) gondolom csak küldeni kell nekik egy e-mailt.


Szerintem ha minden hónapban csak egy kartonnal el tudsz adni a lekvárból - az 4 db - akkor már saját részre szinte ingyen van.


Bár gondolom téged sem igazán az üzleti része érdekel, de az tény, hogy ezt a 'gyógyszert' csak úgy patikában sajnos nem lehet megvenni :(

45. Icus (válaszként erre: 44. - 446d384d49)
2008. jan. 5. 08:05
Hogy műkődik a belépés? MI a feltétele. Ha tudsz róla valamit ird már meg légyszi!:)
2008. jan. 4. 20:32

Én is gondolkodok, hogy belépjek-e. Nem a biznisz része miatt, hanem h ne mindig ismerőst kelljen megkérni h hozzon lekvárt.

Megnéztem a weboldalukon egy filmet, és én úgy értelmeztem, hogy nem kell semmit sem fizetni.

Mindenesetre én mindenkinek ajánlom.

Remélem egyszer azt is megéljük, hogy az állam a megelőzést is támogatni fogja, és ezek az alternatív módszerek olcsóbbak lesznek.

43. Icus (válaszként erre: 42. - Emagdi)
2008. jan. 4. 18:26
Annyi mindent olvastam már róla, hogy kezdek reménykedni...:))
42. emagdi (válaszként erre: 41. - Icus)
2008. jan. 4. 15:47
Biztos neked is segíteni fog!
41. Icus (válaszként erre: 40. - Emagdi)
2008. jan. 4. 14:36
Hát én is. A szervezetem eléggé legyenült állapotban van. Tavaly húsvét környékén influenzás voltam és azóta szinte minden elér, minden bajom van. Annyi gyógyszert bevettem, annyi mellékhatáson "átestem"... És ha jól belegondolok egy havi gyógyszer "adagom" annyiba kerül mint ez a lekvár. A gyógyszernek is adtam esélyt, a lekvárnak is adok. Ha már a párom, ugy döntötött kipróbáljuk... A legnagyobb "löketett" az adta, hogy a párom is azt mondta elmúlt aza arany ere. Ahogy olvastam, ez gyulladás csökkentő, immunerősítő, gondolom ezért.
40. emagdi (válaszként erre: 30. - Icus)
2008. jan. 4. 13:15

Kíváncsi vagyok mit fogtok tapasztalni!

Szerintem mindenképpen jót fog tenni a szervezetetekkel, kérdés, hogy ezt fizikailag érzitek-e majd azonnal :)

Hinni pedig fontos benne, mert az már fél siker:) Abban igazad van, hogy akármiben lehetne hinni, csakhát az embernek elég nehéz saját magát becsapnia. (ha mondjuk c vitamint szedsz, úgy, hogy az valami mindent gyógyító csodaszer, akkor az is jó, csak el tudd hinni)

39. Icus
2008. jan. 4. 11:39

Érdekelne, hogy is van ez? Az interneten rákeresve "piramis játéknak tünik", ennek a terméknek a forgalmazása. Csak akkor vásárolhatok kedvezményesen ha tag vagyok? Azért, hogy tag legyek fizetni kell és nem az eladott terméken van a hasznom, hanem azon mennyi embert tudok saját magad alá szervezni?

Jól értem én ezt? Ha igy van, egy Europában híres terméket, amik különbözö dijat nyert, hogy lehet igy árulni? Miért éri meg a gyártónak?

38. Icus (válaszként erre: 31. - 446d384d49)
2008. jan. 4. 07:11
na azért nem találtam. Pedig kerestem. Érdekes, hogy a flavint és az életkristályoldalt megtaláltam, a flavont pedig nem. Pedig nagyon úgy nézem egyről beszélünk. Szólok Hoxának, hogy probálja valahogy összehozni a kettöt ne legyen külön ilyen is meg olyan is:)
37. Icus (válaszként erre: 35. - 446d384d49)
2008. jan. 4. 07:07
A doboza és az összetevők tényleg ugyan azok. A férjem most rendelt megint, ha megjön, megnézem mégegyszer flavon vagy flamax?
2008. jan. 3. 23:55
És erről az új őssejtfokozóról, az Olimpiq StemXcell - ről tud valaki valamit?
2008. jan. 3. 23:44

Az avemar oldala: www.avemar.hu

Ez valami búzacsírából készült tápszer, akárcsak a flavonoid termékek, daganatos megbetegedéseken segít, de szerintem ez megelőzésre nem jó, bár ki tudja.


A lekvár oldala (amit én szedek):

www.flavonmax.hu

És bár ennek flavon a neve, és nem flavan, az összetevők pont ugyanazok, mint amiket leírtál.


Remélem egyre több ilyen természetes gyógymód lesz, a komolyabb betegségekre is.

Persze a megelőzés lenne a legfontosabb...

34. Icus (válaszként erre: 32. - 446d384d49)
2008. jan. 3. 19:26
Az avemar, az az aloevera-gél?
33. Icus (válaszként erre: 31. - 446d384d49)
2008. jan. 3. 19:26
Nem ez FLAVAN MAX. A flavon az más . Az első hozzászólásnál leírtam az összetevőket!
2008. jan. 3. 19:06

Még valami: nemrég az avemar-ról is nagyon jókat hallottam.

Sajnos az sem valami olcsó: 12000Ft kb.

2008. jan. 3. 19:05

Sziasztok!


Nem flavon max a neve? Vagy van flavan max lekvár is?

Nekem a flavon max segített leküzdeni egy időre a sarcoidosis-om. Aztán vagy félévig nem szedtem, és sajnos most visszatért :(

Most újra vettem egy üveggel. Kíváncsi vagyok, hogy ismét 'meggyógyít'-e.


Egyébként flavon max fórum is van a hoxán.

30. Icus (válaszként erre: 29. - Emagdi)
2008. jan. 3. 17:19

Rendelt a férjem, most nekem is és magának is egy üveggel. Azt mondja a férjem, neki is elmúlt az aranya ere:)) Kiváncsi vagyok, nyár óta szenvedek vele, ennyit megér.


Egy ismerős a Falvincseppet ajánlotta, hogy nagyon jó. Bár szerinte kimondottan tumorosoknak ajánlják!

Ez az ismerős ajánlotta még az aloe vera gélt is.


Kiváncsi vagyok, én nem hiszek ezekben a dolgokban. Élből elutasítom őket. Meglátom, mert ha csak jóhit kérdés, akkor bármit szedhetek nem?

29. emagdi (válaszként erre: 28. - Icus)
2008. jan. 3. 14:50
hű, ez durva, ha az üzemorvos, mint forgalmazó ajánlja a betegeinek!
28. Icus (válaszként erre: 25. - Icus)
2008. jan. 3. 14:30

Az ára 7000-9600Ft. Attólfüggően kitől veszed!:((

A férjem, hisz az ilyen "csodaszerekben", de ezzel most valamiért ő is szkeptikus.


Mivel hálózat és sokaknak eladják, azért gondoltam, van tapasztalat is. A férjemnek előszőr az üzem orvos ajánlotta. (utólag kiderült ő is forgalmazó)

27. emagdi (válaszként erre: 26. - Emagdi)
2008. jan. 3. 14:04
továbbra is a kombuflavonoidról beszéltem, a flavan maxot nem ismerem, csak a honlapjuk alapján.
26. emagdi (válaszként erre: 25. - Icus)
2008. jan. 3. 14:02

hát, itt ilyen konkrét időtartam nincs.

ez a termék annyit ígér, hogy segít a szervezetnek a szabadgyökök megkötésében, valamint hogy egyedülállóan magas antioxidáns hatással bír (volt erről valami laborvizsgálat, de hirtelenjében nem találom azt a táblázatot).


A szabadgyökök által támadott területek az emberi szervezetben: az agy, a tüdő- és légzési rendszer, a szív- és keringési rendszer, a máj, az izületek, a hasnyálmirigy, a vesék, a bélcsatorna, a spermiumképződés, valamint az általános keringési rendszer, ahol károsodásokat, rákos elváltozásokat okoznak. Az egészség megőrzése szempontjából legfontosabb feladat ezen szabadgyökök semlegesítése, megkötése.


www.vivanatura.hu oldal gyártja és forgalmazza, de ahogy beírtam a gugliba, több webáruházban is meg lehet venni. azt hiszem van egy boltjuk a duna plázában, biztos ott is van. láttam, hogy a bionet is forgalmazza ugyanezt a lét, jóval kisebb kiszerelésben és dupla áron.

a flavan max termék nem tudom mennyibe kerülhet, de ahogy ezeket a multi level marketinges dolgokat ismerem biztos nem olcsó, hiszen egy egész hálózatnyi embert kell eltartaniuk a termékek árából....


szerintem konkrét tapasztalatot nem fogsz kapni senkitől, szerintem próbáljátok ki ha úgy érzitek, hogy szükséges, és akkor megtapasztaljátok saját magatok:)

mondjuk az szerntem lényeges, hogy higgyetek benne, mert az már fél siker!

25. Icus (válaszként erre: 24. - Emagdi)
2008. jan. 3. 13:46

A férjem sem szedi "semmi ellen", csak ajánlották neki. Egy tesztett töltettek ki vele "használat" előtt. Milyen a látása, a szexuális élete, van-e valamilyen betegsége, jó-e a szíve, a vércukorral vannak-e problémái. mennyire ideges? Milyen a közérzete, a memoriája és további elyen kérdések...


Egy adag beszedése után semmi változás semmiben. Erre a forgalmazó azt mondta, 3hónap kell mire érez valami véltozást.

24. emagdi
2008. jan. 3. 12:42

ezt a flavan maxot nem ismerem, de a viva naturának van egy "kombuflavonoid 9" nevű terméke, ami 9 féle növény flavonoid koncentrátuma.

Én vettem egy üveggel (ez folyékony), napi 10ml-t kell inni belőle, és egy 250ml-es üveg 4000 ft körül van. (én egy kiállításon vettem, ott akciósan olcsóbb volt)

a hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert igazából nincs semmi ami ellen szedem. Az íze borzasztó (savanyú), de biztos jót tesz a szervezetemnek.

(Nem igazán tudom leellenőrizni, hogy most mennyi szabadgyököt köt meg, és hasonlók)

23. 'szti (válaszként erre: 21. - Icus)
2008. jan. 3. 12:09
hát többet én se tudok, mert se nem eszem, se nem forgalmazom :-)
22. Icus
2008. jan. 3. 10:35

Továbbra is a tapasztalatok éredekelnének. Lehetőleg "egészséges" és nem ezeket a termékeket "forgalmazó" emberektől.


Egyik "lelkes fogyasztó" azt mondta: Gyönyörű lett töle az arc bőre és tünnek el a viszerei valamint egyáltalán nincs már aranyere. Néztem rá furcsán ennyire tellett, mert a külső változásokat én nem vettem észre rajta. De, mint utólag kiderült ő is "forgalmazó".

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook